Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska přišel cenový rozpočet na el podlahovku do celého domu za 121.789,- a nacenění víceprací za základovou desku 38.9852,-. To jsem zvědav, kam se dostaneme s kalkulací ?
Odpovědět
@kaufik ty brdo, není to za tu podlahovku nějak moc, teda my máme jenom spodek, ale zato budeme platit hodně peněz za ovládací jednotku :-)? Tak se to asi vyrovná :-) Základovku my dopláceli 20000,-
Odpovědět
Profilova fotka
@kaufik Ahojky no slušná cena:( To pak písni kam jste se až dostali, my dneska dostali předběžnou kalkulaci a museli jsme toho hodně osekat....A jsme zvědavá až přijde kalkulace po KS, jestli částka bude jiná. O kolik jste se lišily vy mezi předběžnou kalkulací a kalkulací výslednou?
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj @mojsha Ahojky holky moje,zítra podepisujeme smlouvu na projekt a předběžnou kalkulaci. Líšily jste se hodně s předběžnou kalkulací a kalkulací po KS. Díky a hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova u nás se moc nezměnila, od začátku jsme tak nějak věděli jak jsme na tom a co si můžeme dovolit ....
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj JJ tak super....to jsem zvědavá jak to vyjde u nás...:) Hezky se to nasčítává:(
Odpovědět
Profilova fotka
@kaufik za tu podlahovku to je teda masakr :-( To my máme Fenix všude mimo chodby, zádveří, ložnice a šatny a dopláceli jsme asi 75 tis. + odečítali přímotopy a synco, takže se to dalo. Ale je možný, že pro rok 2014 jsou ceny jiný ....zato za desku jsme dopláceli snad 70 tisíc :-|
Odpovědět
Hezký den "Kubisaci". Potřebuji informaci pro své známe, kteří nejsou zatím registrování. Takže: Je tady někdo, kdo spojil (je-li to vůbec technický možné) v přízemí obývací pokoj s pokojem pro hosty? (jedná se o Kubis 632).
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Ahojky Andrý, ty mi dáváš, zamilovala jsem se do Vašeho schodiště:), Dneska mi řekli, že je zde příplatek cca 10tis....No tak buď budou zvenku hnědá okna, nebo schody....ajajaj:(.....ale chtělo by to pak i šedé dveře, nebo alespoň asi bílé...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahoj Míší dneska jsme byli ještě na předběžné specifikaci a kreslili jsme předběžně projekt. Vy budete přidávat okno do pokojíčku. My také, to malé....ale nakreslil nám to ne moc povedeně....Jak máš vizualizaci, tak tak to mít budete? a vejde se tam pak dělící příčka? Moc děkuju E
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahoj, jj máme to podle vizualizace, příčka se vejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova :-) Ahoj Evi, no příplatek za mořené schodiště jsme měli 14 tis. bez dph :-( Ale nemusíte ho mít šedé, jde to namořit přímo v odstínu podlahy, kterou si vyberete. Upozorňovali nás ale na to, že se ta barva odře, takže je třeba to zvážit. A jinak si myslím, že bílými (ani šedivými) dveřmi nemůžeš nic zkazit, i kdyby jste měli standardní bukové schodiště ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@andydrzka Ahojky Andrejko, jj vím, je mi to jasný, ale je moc pěkný to šedivý schodiště a dveře. V plánu máme také šedou podlahu a vanilkovou kuchyň:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi to dubový schodiště je taky moc pěkný... ale bílý dveře (pokud máš nebo plánuješ děti) bych si teda nedala,budeš otrok s hadrem, ono to vypadá krásně ale je to nepraktické ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, teď co bydlíme máme taky bílé dveře:) Víc než dveře se leští okna, balkonové dveře...no to je mazec...Ne asi nakonec do bílé nepůjdu, už jsem se jich nabažila, ale pro ty bukové dveře nejsem úplně rozhodnutá....neumím moc ladit věci dohromady....tak mi holky pak píchnete, že:)
Odpovědět
@evapetrikova my jsme právě proto dali stejné dveře jako schody, aby to pěkně vypadalo a k tomu jsme hledali tmavší podlahu, tak aby to ladilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs taky to tak udělám ;-) dveře sice řešíme vlastní dodávkou,ale budu vybírat v podobné barvě jako je dubové schodiště a podlahu máme též tmavší...
Odpovědět
Profilova fotka
@songs @mojscha s těma schodama a dveřma máte pravdu holky...ale já bych chtěla šedou podlahu....a trošku se bojím, že by to moc neladilo, co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova no šedá je dost širokej pojem :-) , myslíš jako šedá dekor dřeva nebo šedá jako betonová stěrka? třeba by se hodily dveře v barvě javor nebo buk musíš si pak porovnat vzorníky a něco dopadne uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Děkuju moc Míší, hned se jdu mrknout do vzorníku a něco vymyslím, ale je čas. Až přijde projekt, tak Vám ho sem hodím a písnu ti můj názor a hodíš mi na to očko, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Ahojky Kátí už jste řešili plot?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi, máme nějakej trochu plán, ale zatím spíš přemýšlíme, co a jak dál a na co zbydou penízky...vnitřky máme téměř hotové, tak teď uvidíme co dál! :-) Jinak my máme standardní bukové schodiště a standardní dveře a k tomu šedou podlahu a líbí se nám to čím dál víc... :-) Jen můj názor! .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Ahojky Katí, teď zrovna koukám na různé obrázky interiérů: a šedá se k buku hodí:) Byla jsem nadšená....takže asi budu postupovat stejně:) Bojím se tmavých barev, ráda bych světlou podlahu.Dřevěné podlahy a dveří se bojím taky,aby interier nevypadal moc dřevěně. Nad čím uvažuju, je jiné barevné provedení u posuvných dveří v zádveří. (budeme stavět 631, a budeme mít výměnu zádveří za koupelnu)
Odpovědět
@evapetrikova ja mam pocit ze jsme taky vybrali podlahu s nadechem sede, chce si to zkusit dat k sobe
Odpovědět
@evapetrikova asi bych nedavala dvere v jine barve nez druhe dvere, aby to zbytecne nerusilo
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, dotázek. Máte doma gerflorovou podlahu? Pokud ano, nevíš jak tlustou máte nášlapnou vrstvu? A jste s ní spokojení?
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Ok děkuju, nechám to tedy stejně:) Můžu se zeptat, jaký je tvůj názor? Dát dveře v odstínu schodů a podlahu třeba hnědo-šedou? a nebo spíš ladit podlahu a dveře a schodiště nechat samostatným barevným doplňkem? (někde jsem četla, že dveře a podlaha by měly být stejné)
Odpovědět
@evapetrikova my jsme si to udělali tak, že schodiště a dveře jsou stejné a podlaha jiná. já si spíš myslím, že záleží na vkusu každého. Chci potom i nábytek do barvy právě dveří. Ale ještě nemáme postaveno, jestli to bude pěkný ti řeknu až v na konci července :-)
Odpovědět
@evapetrikova a ted co máme dveře tak jsou v jiné barvě než podlaha a vypadá to pěkně, možná bych spíš řešila třeba stejný druh dřeva, ale zase záleží na každém, někdo radši si naruší prostor a někdo zase raději má všechno v jednom.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs JJ já taky právě nevím, teď máme taky úplně jiné dveře než podlahu a nábytek je v barvě dveří...tak nad tím taky tak dumám:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?