Menu Forum

Rodinný dům Astra od G Servisu

5. bře 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
benjik (28 r.)
8
Registrovala se 24. února 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 910 příspěvků a 7 alb. Má 48 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
benjik (28 r.)
8
Registrovala se 24. února 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 910 příspěvků a 7 alb. Má 48 přátel. Region Mělník.
 @alcar
@sabcav tady jste a u nás si povídám leda s Gabčou @mitote .Stydte se! emoticon
5. bře 2014 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 ahoj kocky, u nas se to konecne take hybe... bude teda nakonec individualni projekt, sedova strecha, zastavena plocha cca 70m, uvidime jeste. Snad stihneme v lete kopnout. Jinak jeste nevime, jak budeme stavet... stopro elektrinu, vodu, sadrokartony, obklady, dlazby, lamino a vymalbu budeme delat my (tatove, manzel, ja). Zbytek bud dodavatelsky nebo firma manzela me kamaradky. Zalezi na cenach. Jinak nam rikal, ze je realne se vejit do 2mil. Samozrejme bez venkovnich uprav, plotu, nabytku. Tak mam radost. A uz se ted moc tesim
5. bře 2014 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
benjik (28 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
benjik (28 r.)
8
 Ahoj,tak tady jen okrajově-víc písnu odpo do soukromé skupiny.Stěhování na podzim zpět do civilizace emoticon platí. Jen se nám to trochu zamotává,dozvídáme se samé pecky.Tady do baráku odmítám už vrazit nějaké peníze neb nevím,jestli to má cenu.Tak zvažujeme co do budoucna,až doplatíme co máme.Nechci někomu po zbytek života cpát peníze za nájen,když splátka na menší hypo vyjde stejně.Jen nevíme,jestli byt se zahrádkou,starší domek nebo nová mini stavba,přeci jen k tomu bude i chata-tak at nejsme otroci zahrad a reko.
5. bře 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš