Hledáme architekta na rekonstrukci domu. Poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, Doufam ze se najde par z Vas ktere by mi mohli poradit.S pritelem jsme zakoupily RD.Chteli bychom rekonstruovat,ale nevime si rady.Neznate nejakeho architekta ci nekoho kdo tohle dela? Moc dekuji za odpoved. :-)
Odpovědět
1
2
Určitě je dobré investovat do projektu. Sice je to dražší od architekta než z katalogu o několik desítek tisíc, ale zase je pak barák přesně podle vašich představ a hlavně při realizaci se ty peníze bohatě vrátí, protože on promyslí ne jen konstrukci, ale i pozdější užívání a člověk tak dosáhne nižších nákladů na výstavbu a pak na užívání stavby. Nám jeden moc dobře poradil i když jsme jen zateplovali starou vilku. Firma nám řekla celé to oblepíme a bude to v pohodě a kašlali na to ze se ztratí vnější krásné štuky. Pak nám kamarád doporučil kamaráda. Ten přijel kouknul na to. Řekl, že je to blbost. Že stačí dát jen někde a zevnit a něco jiného ... No výsledek je ten, že je nám tepleji za třetinu peněz a dům neztratil své krásné fasády. Takže vřele doporučuji si nechat vše promyslet od někoho kdo tomu rozumí. Kontakt na našeho architekta zachránce :-) arch-hladik.sluzby
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@vetrovec Tohle vám tady neprojde.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo uvedeny atelier zda se ujde, ale ovsem clovek se nemuze pri stavbe rd omezovat.jenom prece planuje v dome zit "cely" zivot a vhodny vyber arch.kancelare je pul vitezstvi. prave muj arch. dobiha byrokraticke kolecko a za chvili se bude moct konecne zacit s tereni upravou a zaklady.sel jsem cestou hledame-architekta.cz jak uz tu nekdo psal a skvele, usetril jsem dny casu.ozvalo se mi bezprostredne 6 architektu, kteri momentale meli cas a predstavili mne sve portfolio a ja si jednoduse vybral toho ktery se nejlip dle realizovanych staveb blizil me idee a zaroven jsem mel alespon hrubou predstavu ode vsech co muj navrh a projekt bude stat, takze sic nebyl nejlevnejsi..vim ze nepreplatim. individualni bydleni se rozhodne tisickrat vyplati nez katalogovej vyber projekcnich kanclu, ktery casto zamestnavaj vic softwarovejch architektu nez tech skutecnejch. ]-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@sarmyn ahoj muzes mi poslat na toho projetanta kontakt?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Já jsem si oblíbila firmu BMCH. Mají pěkné návrhy. http://atelierbmch.wordpress.com/about/
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?