Dostavba patrového RD - dodavatelsky do 2mil?

Profilova fotka
Zdravím všechny. Myslíte, že je reálné dostavět hrubou stavbu 9,5 x9,5m, v nízkoenergetickém standardu do 2 mil? Praha západ. Bez terénních úprav okolo domu, plotu, to počká. Jediné na čem bychom nechtěli šetřit jsou okna a zateplení. Kolik by se dalo ušetřit pokud bychom nepoužili francouzská, rohová okna ale normální?( Ta jsou v projektu od původního majitele) Vytápění asi plyn.kotlem. Jinak podlahy, koupelny, fasádu, omítky nějaký střední standard. Jsem úplný laik, a teprve se porozhlížím, ale tento dům se mi moc líbí a lokalita je pro nás dostupná.
Odpovědět
Jedině svepomoci. Dodavatelsky dle metrů tak za 3 mio. Na klíč 3,5 mio. A to nejsou ceny pesimesticke.
Odpovědět
Dobrý den, 2 miliony za dokončení na klíč jsou nereálné. Můj odhad je jak výše: 3 až 3,5milionu.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za odpovědi. Zatím na to na nemáme, budeme muset zůstat v bytě 😞
Odpovědět
@brego1 souhlas s předřečníky. Na fotkách je neuzavřená hrubá stavba, která mělo (doteď) to kouzlo, že viditelně rychle přibývala, za poměrně málo peněz. Ale laik si myslí, že už je prostavěno třeba více jak půlka potřebných peněz (vidí postavený dům) , což je velký omyl - nemyslím to ironicky. Ted to teprv začně být v další fázi - pomalé přibývání za hodně peněz ...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?