Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote tak to já čumákovala do 3 a pak jsem sla spát:-) mitote já vim kolik se pohybuji projekty, dokonce i vim kolik stojí tenhle.. ale já potrebuju nekoho kdo mi to udelá za min
Odpovědět
Profilova fotka
mě trefííííííí, tak ted jsme zjistila ze ta trouba co ji mam uz rok vyhlídlou se prestala vyrábet.... me fakt trefí
Odpovědět
@alkapinka no my sli spat drive al ecumakovala jsem :-( no vsak za min ti to udela, musis se poptat ;-) ale vim, ze je s nim domluva, mrkni na wewewe tecka vyleta tecka cezet
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
haháá tak peníze uz maji - tak uz na nás jen prepsat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:-) tak já mela zase dneska sen... ze jsem vymenila baráčky, ze jsme postavili K rodicum, a zbyla nám zahrada asi tak o velikosti parkovacího mista.. no to sou zas hororry:-((:-D:-D dneska kdyz to vyjde bych chtela jet na parcely sekat x-)
Odpovědět
@alkapinka to je jeste dobry, me se zdalo, ze jsem tehotna a ze rodim driv a ze jsem porodila dvojcata :-D ktera nebyla v planu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak sekat se asi nepujde, jelikoz nemáme čim:-/
Odpovědět
Profilova fotka
brééé ránko .... tak dneska plná elánu (byť zkaleno blinkáním krakenka a nespoluprácí malý s monitorem) ... ale ALE !!!! po dnešním jednání na magistrátě se možná možná rýsuje zcela legální, neprotekční ale řešitelný způsob, jak začít žádat dřív jak po kolaudaci sítí ;-) teď už to jen dobojovat smluvně a administrativně a můžem na jaře začít ;-) ještě teda to musíme domluvit s právníkama, vyřešit to v bankách ale - pokud bysme žádali jako sdružení o ty baráky - tak můžem najednou se sítěma ;-) protože je to pořád jeden subjekt ;-) tak mám zatím takovou půl napůl radost a naději ....
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka tak to je super:-) ja myslim ze nějak "obejit" se to dá!:-) vzdyt je to sileny aby vas takhle zařízli:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka tak víš jak, my jsme třeba dneska zjistili, že stavební úřad kromě snad dvou týdnů to neměl zase tak zpožděný oproti zákonnejm lhůtám .... to že se zažádalo o rok později není tak jeho problém ... teď se spíš řešilo jak se dostat z tý pasti zkolaudovaný sítě až pak se může žádat o naše povolení :-( protože to prostě vychází tak blbě že by sme mohli začít až na tom jaře 2013... jen se musí ještě dozjistit všechny pro a proti... hledala jsem tu v diskuzích, ale asi to tak běžný neni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka no ja bych rekla ze to slysim poprve v zivote :-N
Odpovědět
Článek se načítá
ja taky, nam teda na stavebnim urade tvrdili, ze ke stavebnimu povoleni domu staci, kdyz bude vydano stavebni povoleni na site a komunikaci... tkak to maji asi pokazd ejinak =-)
Odpovědět
Profilova fotka
banka v tom zatím problém nevidí :-O tý jo neříkej mi že my snad opravdu máme šanci :-O ani věřit se mi tomu nechce :-D :-D jo a taky to prej slyšeli poprvý :-D ale přitom ten ze stavebního úřadu říkal, že už asi dvakrát to takhle lidi řešili jen v cb ... akorát že samo se o tom moc neví ... tak na druhou stranu, kolik se tu prodává nezasíťovanejch parcel, kde by si na ty sítě dělali lidi sdružení že jo ... ale večer jsem se smála, když nás přirovnával k tescu :-D že ty taky dostávaj povolení současně na sítě i na barák :-D narážel snad na velikost našeho obejváku ? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka:-D:-D:-D ale projekt uz áte ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak - dneska jdem do sconta, juhů
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka jojo máme, ale tenhle člověk ho fakt neviděl :-D :-D já koukala dneska do letáku sconta, ale nějak mě tam zatím nic nezaujalo ... se bojim že to bude stejný jako mobelix a tak :-( ale co, stejně si teď nic kupovat nemůžu :-( nebo můžu :-D ale bude mi to prd platný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka no já tam nic kupovat nebudu- jdu jen čučet:-) jen kdyby náááhodou tam bylo neco za otvírací ceny tak s emozna nechám zlákat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme zjistila ze v kuchyni budu mit strop jen 230 - to je celkem málo
Odpovědět
holky nevite kde nebo jakou znacku koupit pekny chlebnik? :-) si rikam, ze kdyz bude nova kuchyn, tak bych to uz mohla prestat skladovat s pytlikach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka 230 ? to je asi tak jako v paneláku normálně ne ? to není zas tak málo ... kam by ses chtěla šplhat ? já teda ani nevim, jak potom bejvaj normální vejšky v barákách =-) @mitote a ikea nemá ? :-D :D :-D my teda chleba máme taky většinou jen v pytlíku a v šuplíku, když už ho teda náhodou koupíme ... ale asi proto, že chlebník už se k nám na linku nevejde ...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote a čéče kupodivu nenašla jsem :-. já vim že určo že jo tescoma je bude mít, ale asi docela drahý ... on teda rozdíl asi bude i jestli chceš dřevěnej, plastovej nebo nerez
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote zrušte poplach :-D mááááá :-D Magasin se to jmenuje ;-) a nerez je Ordning ..... jsou v malejch úložnejch prostorách
Odpovědět
@kousinka ale ma ale uplne me tak nenadchl :-/
Odpovědět
Profilova fotka
aha ... tak pak jedině vim tu tescomu nebo nějakou kuchyňku holt zkusit no ;-) nebo zadat chlebník do zboží ...
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Tež se tam chystáme mrknout...ale možná až zítra, dneska je fakt moc pěkně na to chodit po obchodech :-D Já leták ani neviděla, k nám do hor už to asi nevozí :-D :-D :-D Hele, my máme opravdu velkou kuchyni do U se všema těma pičovnkama (pojezdy, tlumiče, výsuvy atd.) a 12 tisíc příplatek za lesk i se spotřebičema Gorenje za 170-180 tisíc (ještě nemáme lednici). Takže 230 táců - ta bude snováááá, neboj se vlka nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei :-D 230 je výška kuchyne:-D:-D rozpočet mám pouze a MAX 150tis:-))) kousinka no, v paneláku (teda aspon co máme tady je 260) v barakách je min 270... no me to prijde málo uz z toho důvodu že já měřim 180cm :-d:-D:-D no, napsala jsme projektantce at to celý zvedne o 10čísel :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam sconto za sebou... holky... ani tam nejezdete.. priserny, prijde mi to jako vetešárna a hrabárna... ano najde se tam páár kousku..ale des a hruza.. myslim ze mam tak minimalne na pul roku vybrano
Odpovědět
Profilova fotka
Taaak mohu potvrdit :-D Tež jsme tam kolem sedmý byli. Jako sorry, ale to co oni mají v akci jako Sconto cena, tak o skoro 20% mají levnější v Obi a to fakt. Hrůza. Ale dostali jsme metr :-D :-D Sedli jsme si tam skoro na všechny barový židle.....a jako ty vole??? Za prvý všecky mají strašně krátkej sedák, takže se na nich nesedí úplně pohodlně, za druhý jsou všechny černý a za třetí - jako měli otevřeno nějakých deset hodin a byly ty sesle kompletně vyčochtaný, že jsem se bála, že se tam někde převrhnu a ještě něco rozmlátim.... děěěěs.... @alkapinka Jo vejška kuchyně...tak to jsem nějak nepobrala :-D No, já mám 165cm, takže v pohodě, ale Michal je taky docela velkej, takže aby si nepřipadal přicaprcatěle v podkroví, tak tady máme nějaký 265 cm. Je to o deset čísel víc, než bylo v projektu, aby nám pěkně vyšla ta šikmina. Ale 240, když to zvednou, tak už je docela ok...kor když nemáte podkroví, ale úplně normální stropy :-)
Odpovědět
my do Sconta nechodime, byli jsme tam jednou a nikdy vic :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?