Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 @kousinka My jsme bez hypotéky, takže v tomhle neporadím. Jen teda nevím, co si hodláte dělat ještě sami.....ale ono ať tak nebo tak to stejně bude lítat. Jen za okna je to nepěknej ranec, pak betony, omítky, sádroše.....a člověk pak sedí rok v obejváku na zemi emoticon
5. únor 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1980 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1979 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 @duckie @kousinka čau ženy emoticon hlásím že žijuemoticon u me se stavěním asi jakože nicemoticon naopak přemýšlím jestli parcelu prodat, a nebo jestli to utáhnu sama.... poslední dobou mam nutkání se sbalit a vystrelit minimalne na venuši...ale s tema mýma jazykama to taky neni výhra..takze asi shniju tady...

a co vy? jak zijete?
27. bře 2013 ve 12:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moumou
Registroval se 31. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
moumou
Registroval se 31. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Region České Budějovice.
 ahoj jmenuju bessem odchazim s tuniska rad ze najedu spolecni bydleni s nejaku zensku me 31
31. kvě 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moumou
fotoportrét
fotoportrét
moumou
 cb najdedu spolecni bydlei me 31 jinak jsem s tuniska delam v boschi
12. čer 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Hmm...vytvralej, což? emoticon
12. čer 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Staré Hodějovice, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
 To jsem se po ránu pobavila emoticon .... máte se ženy? emoticon
25. čer 2013 v 07:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 ahoj luci emoticon
to jsem ani neviděla emoticon akorát teda nevím jestli shání byt nebo tu ženskou

mám se tak jak jsem si to zařídila, teď zrovna tu šíleně zuřim .. ale to je u nás už standart emoticon

a co vy ?
25. čer 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 Ahojky, zdravím z rachoty (jak jinak) .... tak u nás se rýsují pomaličku předělávky - teď nakoupíme příčkovky a doděláme si jedny dveře a v září topení emoticon Jen mám dilema, zda trubky zasekávat nebo nechat čučet na povrchu ..... emoticon když je nechám koukat budu naštvaná že koukají a když budeme zasekávat, tak to znamená řezání, štukování, malování - všude bordel, prach a já budu "nabroušená" .... no ... tak a teď babo raď ..... emoticon

@alkapinka: nemáte teď u Vás akci na příčkovky? emoticon

a co ostatní? Jak žijete? emoticon
24. črc 2013 ve 13:19  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1980 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1979 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 @lucianek ahojíkemoticon já mam pocit že ted jsou tam za docela dobrý cenyemoticon ale jestli zrovna v akci.. to nevim nevimemoticon

já se mam marodně.. už me to nebaví... mno, a možná -teda spis doufám, se pripravujeme na stavení.. jen cekam na jedny debilní papiry a dám se do toho
21. srp 2013 ve 13:05  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 tak co ženy...jak se vede

u nás je jistý ze budem stavetemoticon v pondeli mame schuzku s projektantememoticon jsem cela nervozniemoticon
6. zář 2013 ve 13:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @alkapinka u nas taky, podepisujeme smlouvu na pozemek, stavebni firmu mame, predstavu taky, nahozenou cenu taky, jen doladit smlouvy, prodat byt a postavit emoticon
6. zář 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 u nás by se finišovalo, kdyby nedocházely peníze emoticon emoticon
no nějak to dobojovat musíme, zase na druhou stranu, teď už je to aspoň vidět, že se tam zase s něčím hlo emoticon zbytek holt za pochodu emoticon

@alkapinka u koho budete kreslit ? emoticon
hele a nemáš nějakýho šikovnýho levnýho sádrokartonáře ? emoticon ty co jsme zatím poptali, jsou trochu nadlimitní emoticon emoticon emoticon
6. zář 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @kousinka a co vam jeste chybi? jste dobri, ze stavite rukama, my asi sahne, leda tak na vymalbu emoticon
@alkapinka tak me napada, nemela jsi uz pred tim projekt? nejaky se delal, ne?
6. zář 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 @mitote dobří ? ne emoticon blázni emoticon emoticon rukama nohama, teď už jsou tam naštěstí řemeslníci, ale je fakt že když jsem na ně koukala, tak nejdůležitější je vědět jak to udělat (projekt nebo nákres), mít na to cajky a pak už je to brnkačka emoticon emoticon
hlavně vy máte aspoň cenu dopředu plus mínus jasnou, já teď najednou zjišťuju, že spousta věcí mi protekla mezi prstama emoticon
6. zář 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @kousinka no dobri, manzel rekl, ze zvladne mozna plot emoticon
no cenu moc jasnou nemame, ja jsem vzala pudorys domu co se me libil, poslala to kamaradce (jeji manzel vlastni stavebni firmu) a ten me napsal cenu s tim, ze zalezi, co si navymyslime... takze ja jsem si pro sebe pricetla jeste pul mega emoticon spise jen resime, jestli budem stavet cihlu nebo papundekl emoticon hlavne aby klapl tne pozemek, ted delame smlouvy, je to za pekny prachy, 10km od Brna....
a co Ti proteklo mezi prstama? ja jsem dosla k zaveru ze radeji mensi domek, ale proste domek a at me zbyde n abazen a Laurince na piskoviste emoticon
6. zář 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 @mitote ale tak mě to vlastně strašně baví, spíš jsem teď nervní, že mě nenechaj pomáhat emoticon
proteklo např. že nechci pořád peťu buzerovat, ať tohle a tohle dořeší, a pak se objednává třeba jako včera polystyren na poslední chvíli za mnohem dráž emoticon nebo že mi u každý druhý věci vysvětlí, že na tom se nesmí šetřit, a když mi u deseti věcí přešvihne předpokládanou cenu o pade emoticon tak jsme přesně těch tvých půl mega v pr...hááji emoticon takže s rezervou souhlasím emoticon
6. zář 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @kousinka no ja tu rezervu vidim hlavne na to, ze budem chtit podlahovku, mozna venkovni zaluzie a byla bych rada kdybych mela na kuchyn, skrine, maly bazen emoticon s tim ze teda udelame vymalbu a polozime si podlahy a obklady...a vlastne eletrinu. Vic nezvladnem.
Mimochodem jak velky mate dum? Zastavenou plochu a na jakou cenu to teda vidis ve finale?
6. zář 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @kousinka a mam ted hlavne radost z pozemku. Pred tim jsem se zdrahala jit mimo Brno, ale co je Lau na svete, tak vim, ze to bude lepsi. Hlavne pro jeji plice. Kdyz bude na vzduchu. A konecne jsme meli stesti na pozemek severne od Brna s dobrym dostupem.
6. zář 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 tak přednostně čaute ženyemoticon jsem ráda že se to zase rozjelo troskuemoticon
@kousinka -sadrokarotnare zatim zadnyho nemam, to je jeste hodne daleko pred náma, a myslim ze sadrose si zvladnem udelat samiemoticontakze asi neporadimemoticon.
Ani nevis jak vám zavidim ze finišujete, taky uz bych se tam nejradeji videlaemoticon
No máme a světe div se -typový projekt od Euroline, ale jelikoz jsem tam prehodila pár pricek, okna a strechu-tak musime do jejich strediska v Budějkách, aby nám tam provedli tyhle změny. Jako kontaktní misto tady maj pána a má atelier někde v Knězskýemoticon

@mitote jj máš pravduemoticon meli sme projekt na drevostavbu, na takovej mikro mini domek.. ale za a) a priznam se bez mučeni-se mi prestal libit za b) budem stavet svépomocí, takze cihly, takze mi uz takhle je ten projekt na prd a za c) a to je pro me takovy nejvic stezejni- je mi blbý s novým partnerem stavet dům, co jsme si vybrala s ex emoticon
7. zář 2013 ve 12:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka a ted hypo na dum dostanete? Pred tim vam ji prece vubec nedali na mensi dum. Me teda mikro nepripadal, ale tak ja nechci velky dum, nehodlam otrocit uklizeni a platit hypoteku, takze si pujcime max milion.
7. zář 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @mitote no my si pujcime-spis navýšíme-jen o 1,5mil takže si myslim v pohode... jop ted nám jí daji. Minule byl problem v manzelovi. Soucasný partner nemá problém. Jeste k tomu se mi podarilo objevit zapomenuté stavebko, takže z toho vyjedem s deskou a cihlama - na střechu mi asi už nezbyde- a pak teprve zacnem čerpatemoticon
7. zář 2013 ve 13:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka takze i s pozemkem uver 2,5mil? my nechceme jit pres milion, dva miliony mame emoticon pozemeik stoji 950tis a je komplet zasitovan nastesti.
7. zář 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @mitote jj komplet 2,5mil ... nj v dnesni dobe to asi jinak nejde... v loterii jsem nevyhrala, nic nezdedim, nikdo mi nic nedá.. a z myho platu a nájmu se nasporit nedá... radsi si budu platit do svýho, nez to cpát nekomu jinýmu ..

tak to máte super kdyz 2míče máteemoticon
7. zář 2013 ve 14:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka tak jasne lepsi platit svoje nez najem... to je jasnacka emoticon my pomalu mame predstavu, domek na patro, obyvak s kk 25-35m, 4 pokoje (jeden dole) cca 12m, dole koupelna, technicka, satna, komora pod schody, nahore koupelna, oddelene wc, satna. Sedlova strecha (ta i musi byt) a modernejsi vzhled, viz v albu.

Jo kolik vam to teda vychazimesicne splatka? Ja jsem zvedava, nam kalkulacky hazou cca 4200Kc, tak uvidime v realu
7. zář 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @mitote mno tim ze budeme mit k tomu i tu parcelu tak to vycnazi na cca 11tis.. ale skuchku mam az ted v pondeli takze ti nemuzu zatim rict vic,zatim je tonppcitany ze stavebka od lisky,tak je mozny ze u jiny banky bychom byli treba levneji.. ale je fakt ze ten milion kterej potrebujete se tak cca pohybuje na splatkach..
Tak to je super ze uz mate vybranoemoticon ja sem vzdycky chtela patrovej..ale chci si postavit prizemni-to je logika co?emoticonv patrovych jsem zila celej zivot.. i v tomhle byte mam schody a muzu se ulitat..zkusime zmenuemoticon a hlavne chci to pokmouz jako vylohu.miluju co nejvic proskleny plochy a v tom patrovym by to asi nebylo onco. A taky nevim proc, ale mam pocit e bingalov je levnejsi..tak doufam ze to tak vyjdeemoticon
7. zář 2013 ve 20:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka no ja vzdy slysela ze bungalov vyjde draz, sice nema betonove stropy a schody ale ma pro zmenu desku a strechu jak krava.... nam se bungalov nelibi a asi by nam na te nasi parcele ani neprosel. Proskleny plochy taky prijdou pekne draze, ne?
7. zář 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @mitote no sem na to zvedava jak nám to nacení, ale uz ted pocitam stim, ze to bude jedina vec, na který nehodlám setrit a je to taková ta vec co si hodláme dopřátemoticon jak jsem pocitala cihly, tak ono jak je tam vsechno sklenený, tak jich budeme mit taky pomáluemoticon takze o to co usetrime na cihlách, tak dáme do okenemoticonemoticon tim že chceme na pevno, a otvíravý jen po skromnu, tak by to tak drahý byt nemuselo..muj rozpocet na okna jsou 200tis, a tam se snad vejdeme emoticon
7. zář 2013 ve 22:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 no týý vado, to jsou změny emoticon @alkapinka jsem nějak ani nepostřehla emoticon ale tak hlavně že fungujete emoticon
budete dělat sádroše sami ? no já furt si říkám, kruciš, nějak to musíme dát dohromady, jak to naceňujou jsou fakt palby emoticon
bych řekla že bungalov nemusí bejt drahej, tam je spíš rozdíl, pokud uděláš bungalov s podkrovím, tak se ti to prodraží o schody a stropy ...
a fixy jsou paradoxně o dost levnější emoticon já třeba pokud bych to svý velký okno chtěla rozdělit na části a otvírat, tak bych se nedoplatila, fix byl za půlku pomalu emoticon
8. zář 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @kousinka a na kolik Te to akvarko vyslo?
8. zář 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 @mitote holka to bych se ti musela kouknout, ale myslím že něco kolem třiceti tisíc původní cena, ale šli pak celkově s cenou dolů, už jsem to nepřepočítávala emoticon ale jsou v tom právě že dvě ty boční okna, sice malý ale otvíravý.. vím jen že ten střed vážil 140 kg emoticon
8. zář 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš