Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek Tak to já naštěstí doma jsem, ale za "letošní" zimu už je to podruhý, co mám tuhle bastardovinu. Jsem z dřívějška zvyklá, že mě to sejme během jednoho dne, pak tak dva dny hebám a pak už se to jen zlepšuje. Toto je takovej stav nestav, kterej trvá i dva týdny - "něco jako rýma" (dřív jsem nemohla dát kapesník na minutu z ruky), knedlík v krku, malátnost.... Člověk si za těch čtrnáct dní na to jakoby zvykne, že vlastně už ani neví, jaký to je "žít normálně" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ duckie Já jsem si právě říkala, že mě to letos už nepotká a hop, je to na mě :-( ale snad to zůstane jen u tý rýmy :-N .... a co jinak - v rachotě, domečku a tak dále, a tak dále :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek Jsem bez rachoty, takže v tomhle ohledu super :-D V baráku taky docela ok. Jsme ve fázi vybírání televize - takže se rozhodujeme, jestli tu drahou a super, nebo tu ještě dražší a suprovější :-D Spíš jde o to, že ta cena je na spotřebič už docela kách.
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie jáááák bez rachoty? se ti nelíbilo? x-) tak to já si na "málopráce" nemůžu stěžovat 8-) hned jak začne být teplo tak to bude hukot - všichni budou chtít uklidi, vyklidit, umýt okna apod. .... ale co každá kačka dobrá :-D Jooo, televizka, já razím heslo dokud stará běží, nová nebude - tak si říkám, abychom se vůbec dočkali :-p páč tý starý se nějak nechce odejít do věčných lovišť .... tak ať vyberete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé vy žijete ? :-D teda @duckie promiň přežíváte ? jo telka... to bude taky boj ... ale když jsem teď před vánocema viděla telku zlevněnou ze 130 na třicet :-D a jen proto že to byl loňskej model 8-( my teda budem muset koupit tu placatou nějakou, páč by v obejváku ta naše vadila ., ale prodavači nám jí furt strašně chválí a je fakt že obraz má dokonalej . tak půjde zase do ložnice a stará tesla z ložnice do prádelny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek Tak docela i líbilo, jen nový paní šéfový jsem se nějak nelíbila. Bossing jak z učebnice, takže díky čau....ať si tam terorizuje někoho jinýho :-) Můžu si dovolit být doma, tak hledám něco sympatickýho. Od ledna jsem byla na dvou pohovorech a na obou mi řekli "tak zítra nástup", nicméně v jednom mi vadila hmotná zodpovědnost a dostávání peněz bokem (jakože skoro většiny bokem) a z toho už jsem vyrostla a u druhý se mi zase nelíbil pan šéf (už se známe z dřívejška).... Ve čtvrtek mám další a příští čtvrtek taky jeden a ten flek bych teda chtěla :-) Takže tam mě tutově nevezmou :-D Jen teda v červnu už bych nedostávala vůbec žádnou podporu a to by se mi asi už nelíbilo....hlavně teda proto, že bych vůbec ničím nepřispěla do rodinnýho rozpočtu a jen z něj brala a to je mi nesympatický 8-( Jinak teda přežívám hrozně.....takhle mi nebylo fakt dlouho. Pro mě je smrtelná nemoc rýmička skutečně utrpení, ale u tohoto mě bolí i nehty na nohou, vlasy, uši....všechno. Ještě, že nemám třeba chlupatý záda, to by byl vrhol bolesti už :-D My televizi nemáme jakože vůbec žádnou, ani starou....což mě nijak nevadí, nejsem televizní pracovník..... Ale od ní se pak bude odvíjet nábytek v obýváku a to by mi docela šlo k duhu... @kousinka Koukala jsem, že už jste skoro pod střechou ;-) Osobně jsem měla pocit, že největší švunk to dostalo oknama (do tý doby jsme měli elektriku a vodu-odpady)...po oknech jsme se nezastavili a najednou, hola hop...matrace na zemi a jsme taaaam!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie no já už bych potřebovala aby to vzalo zase nějakej pořádnej švuňk... hlavně teda aby už zase byla práce pro nás, ten měsíc co jsme se jezdili jen koukat byl divnej :-( :-D :-D :-D sice teď to bude trochu peklo s prachama protože banka je nevim proč drží a my pořád stavíme ze zásob :-( teda jako nedrží ale dostanem dycky takovej kousíček :-( máme pučený dva miliony, barák skoro hotovej a my vyčerpáno milion :-( takže asi tak ... jako po stavbě mi ty prachy budou k prdu, to jsem si je nemusela pučovat ne ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka My jsme bez hypotéky, takže v tomhle neporadím. Jen teda nevím, co si hodláte dělat ještě sami.....ale ono ať tak nebo tak to stejně bude lítat. Jen za okna je to nepěknej ranec, pak betony, omítky, sádroše.....a člověk pak sedí rok v obejváku na zemi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie @kousinka čau ženy :-) hlásím že žiju:-) u me se stavěním asi jakože nic:-) naopak přemýšlím jestli parcelu prodat, a nebo jestli to utáhnu sama.... poslední dobou mam nutkání se sbalit a vystrelit minimalne na venuši...ale s tema mýma jazykama to taky neni výhra..takze asi shniju tady... a co vy? jak zijete?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
ahoj jmenuju bessem odchazim s tuniska rad ze najedu spolecni bydleni s nejaku zensku me 31
Odpovědět
cb najdedu spolecni bydlei me 31 jinak jsem s tuniska delam v boschi
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm...vytvralej, což? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To jsem se po ránu pobavila :-D .... máte se ženy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj luci ;-) to jsem ani neviděla :-) akorát teda nevím jestli shání byt nebo tu ženskou mám se tak jak jsem si to zařídila, teď zrovna tu šíleně zuřim .. ale to je u nás už standart :-D a co vy ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím z rachoty (jak jinak) .... tak u nás se rýsují pomaličku předělávky - teď nakoupíme příčkovky a doděláme si jedny dveře a v září topení :-) Jen mám dilema, zda trubky zasekávat nebo nechat čučet na povrchu ..... :-p když je nechám koukat budu naštvaná že koukají a když budeme zasekávat, tak to znamená řezání, štukování, malování - všude bordel, prach a já budu "nabroušená" .... no ... tak a teď babo raď ..... :-D @alkapinka: nemáte teď u Vás akci na příčkovky? :-) a co ostatní? Jak žijete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek ahojík:-) já mam pocit že ted jsou tam za docela dobrý ceny:-) ale jestli zrovna v akci.. to nevim nevim:-) já se mam marodně.. už me to nebaví... mno, a možná -teda spis doufám, se pripravujeme na stavení.. jen cekam na jedny debilní papiry a dám se do toho
Odpovědět
Profilova fotka
tak co ženy...jak se vede u nás je jistý ze budem stavet:-) v pondeli mame schuzku s projektantem:-) jsem cela nervozni:-)
Odpovědět
@alkapinka u nas taky, podepisujeme smlouvu na pozemek, stavebni firmu mame, predstavu taky, nahozenou cenu taky, jen doladit smlouvy, prodat byt a postavit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás by se finišovalo, kdyby nedocházely peníze :-D :-D no nějak to dobojovat musíme, zase na druhou stranu, teď už je to aspoň vidět, že se tam zase s něčím hlo ;-) zbytek holt za pochodu ;-) @alkapinka u koho budete kreslit ? ;-) hele a nemáš nějakýho šikovnýho levnýho sádrokartonáře ? :-D ty co jsme zatím poptali, jsou trochu nadlimitní :-( :-D :-D
Odpovědět
@kousinka a co vam jeste chybi? jste dobri, ze stavite rukama, my asi sahne, leda tak na vymalbu :-N @alkapinka tak me napada, nemela jsi uz pred tim projekt? nejaky se delal, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote dobří ? ne :-D blázni :-D :-D rukama nohama, teď už jsou tam naštěstí řemeslníci, ale je fakt že když jsem na ně koukala, tak nejdůležitější je vědět jak to udělat (projekt nebo nákres), mít na to cajky a pak už je to brnkačka :-D :-D hlavně vy máte aspoň cenu dopředu plus mínus jasnou, já teď najednou zjišťuju, že spousta věcí mi protekla mezi prstama :-(
Odpovědět
@kousinka no dobri, manzel rekl, ze zvladne mozna plot :-N no cenu moc jasnou nemame, ja jsem vzala pudorys domu co se me libil, poslala to kamaradce (jeji manzel vlastni stavebni firmu) a ten me napsal cenu s tim, ze zalezi, co si navymyslime... takze ja jsem si pro sebe pricetla jeste pul mega :-D spise jen resime, jestli budem stavet cihlu nebo papundekl :-N hlavne aby klapl tne pozemek, ted delame smlouvy, je to za pekny prachy, 10km od Brna.... a co Ti proteklo mezi prstama? ja jsem dosla k zaveru ze radeji mensi domek, ale proste domek a at me zbyde n abazen a Laurince na piskoviste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote ale tak mě to vlastně strašně baví, spíš jsem teď nervní, že mě nenechaj pomáhat :-D proteklo např. že nechci pořád peťu buzerovat, ať tohle a tohle dořeší, a pak se objednává třeba jako včera polystyren na poslední chvíli za mnohem dráž :-( nebo že mi u každý druhý věci vysvětlí, že na tom se nesmí šetřit, a když mi u deseti věcí přešvihne předpokládanou cenu o pade :-D tak jsme přesně těch tvých půl mega v pr...hááji :-D takže s rezervou souhlasím ;-)
Odpovědět
@kousinka no ja tu rezervu vidim hlavne na to, ze budem chtit podlahovku, mozna venkovni zaluzie a byla bych rada kdybych mela na kuchyn, skrine, maly bazen :-D s tim ze teda udelame vymalbu a polozime si podlahy a obklady...a vlastne eletrinu. Vic nezvladnem. Mimochodem jak velky mate dum? Zastavenou plochu a na jakou cenu to teda vidis ve finale?
Odpovědět
@kousinka a mam ted hlavne radost z pozemku. Pred tim jsem se zdrahala jit mimo Brno, ale co je Lau na svete, tak vim, ze to bude lepsi. Hlavne pro jeji plice. Kdyz bude na vzduchu. A konecne jsme meli stesti na pozemek severne od Brna s dobrym dostupem.
Odpovědět
Profilova fotka
tak přednostně čaute ženy:-) jsem ráda že se to zase rozjelo trosku:-) @kousinka -sadrokarotnare zatim zadnyho nemam, to je jeste hodne daleko pred náma, a myslim ze sadrose si zvladnem udelat sami:-)takze asi neporadim:-). Ani nevis jak vám zavidim ze finišujete, taky uz bych se tam nejradeji videla:-) No máme a světe div se -typový projekt od Euroline, ale jelikoz jsem tam prehodila pár pricek, okna a strechu-tak musime do jejich strediska v Budějkách, aby nám tam provedli tyhle změny. Jako kontaktní misto tady maj pána a má atelier někde v Knězský:-) @mitote jj máš pravdu:-) meli sme projekt na drevostavbu, na takovej mikro mini domek.. ale za a) a priznam se bez mučeni-se mi prestal libit za b) budem stavet svépomocí, takze cihly, takze mi uz takhle je ten projekt na prd a za c) a to je pro me takovy nejvic stezejni- je mi blbý s novým partnerem stavet dům, co jsme si vybrala s ex :-N
Odpovědět
@alkapinka a ted hypo na dum dostanete? Pred tim vam ji prece vubec nedali na mensi dum. Me teda mikro nepripadal, ale tak ja nechci velky dum, nehodlam otrocit uklizeni a platit hypoteku, takze si pujcime max milion.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no my si pujcime-spis navýšíme-jen o 1,5mil takže si myslim v pohode... jop ted nám jí daji. Minule byl problem v manzelovi. Soucasný partner nemá problém. Jeste k tomu se mi podarilo objevit zapomenuté stavebko, takže z toho vyjedem s deskou a cihlama - na střechu mi asi už nezbyde- a pak teprve zacnem čerpat:-)
Odpovědět
@alkapinka takze i s pozemkem uver 2,5mil? my nechceme jit pres milion, dva miliony mame :-) pozemeik stoji 950tis a je komplet zasitovan nastesti.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote jj komplet 2,5mil ... nj v dnesni dobe to asi jinak nejde... v loterii jsem nevyhrala, nic nezdedim, nikdo mi nic nedá.. a z myho platu a nájmu se nasporit nedá... radsi si budu platit do svýho, nez to cpát nekomu jinýmu .. tak to máte super kdyz 2míče máte:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?