Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

24. dub 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mitote
390
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3199 příspěvků. Má 140 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
390
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3199 příspěvků. Má 140 přátel. Region Brno.
 @kousinka a jaka mate celkove okna? me by se taky libila velka okna, ale ne za kazdou cenu... to si radeji dopreju venkovni zaluzie emoticon
8. zář 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
255
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2940 příspěvků. Má 87 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
255
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2940 příspěvků a 1 inzerát. Má 87 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @kousinka tak to je skvela zprava ze ty fix jsou za "málo"emoticon dneska jsme byli u projektanta a vychází to, ze to jedno okno bude mít skoro 6metrů - úúlala, pritel mi dokonce rekl, ze se tam bude bát, kdyz to bude takhle prosklenýemoticonemoticonemoticon
9. zář 2013 ve 20:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
255
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2940 příspěvků. Má 87 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
255
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2940 příspěvků a 1 inzerát. Má 87 přátel.
  • Již bydlím v domě
 takze abych to dneska schrnula, jsem z toho celá v euforiiemoticon projekt je zadán, nakonec ho nebudeme objednávat od eurolinu, jelikoz je tam tolik zmen - ty oknááá- takze by nás to vyslo daleko draz, nez kdyz necháme kostru z který budem vycházet a necháme si to vlastne nakreslit celý "ld podlahy", chlapik nejdriv pusobil jako santus, ale docela me rozosekal jak byl opravdu ale opravu nabouchanej, takze me velice potesil, ptz uz pri prvni schuzce nám vyresil hafo vecíemoticon jsem nadsenáemoticon huláá emoticon tak at se to hne emoticon
9. zář 2013 ve 20:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
18. lis 2013 ve 13:44 • mareklindov
fotoportrét
fotoportrét
veraplb
1
Registrovala se 18. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
veraplb
1
Registrovala se 18. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 1 přítele.
 @alkapinka Prosím tě, kdo vám dělal projekt a za kolik a co vše bylo v ceně?
20. pro 2017 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
255
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
255
  • Již bydlím v domě
 @veraplb dělal nám ho Martin Latislav -D ML Atelier- maximální spokojenost a můžu jen doporucit emoticon
V ceně to je těžký .co si si nadiktovala podle toho to udělal cenu.. my si nechali jen projekt a energetický štítek..jinak vyjadrovacky,,pobíhání po úřadech apod jsem si řekla že si udělám sama.. myslím že za to chtěl +10tis
20. pro 2017 ve 12:03  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veraplb
1
fotoportrét
fotoportrét
veraplb
1
 @alkapinka Děkuji. Máte moc hezký domeček. Uchvátilo mne to velké okno... emoticon
21. pro 2017 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
255
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
255
  • Již bydlím v domě
 @veraplb děkuju, původně jsem chtěla celoproskleny barák, ale nesehnala jsem k tomu vhodný pozemek.. tady jsem to okno zvětšovala,zvětšovala..až mě pak zastavil, že víc už zvětšovat nemám😁 místní si mysleli(než jsme udělali okna) že to je garáž a divili se proč tak divně 😁
21. pro 2017 v 10:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petpokr (29 r.)
3
Registrovala se 21. března 2016 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 20 příspěvků. Má 2 přátele. Region Český Krumlov.
  • Stavím dům
    Novosedly u Kájova, Region Český Krumlov
fotoportrét
fotoportrét
petpokr (29 r.)
3
Registrovala se 21. března 2016 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 20 příspěvků. Má 2 přátele. Region Český Krumlov.
  • Stavím dům
    Novosedly u Kájova, Region Český Krumlov
 Ahoj vsem, vim ze dotaz je asi trochu mimo tema a omlouvam se, ale momentalne resime kuchyni, uz vim, co a jak chci mit, ale chybi mi ten nekdo, kdo mi tu kuchyn udela dle mych predstav a za rozumny peniz... Nemate nekdo kontakt na sikovneho truhlare, jehoz praci a spolehlivost znate? Predem moc dekuji za reakce a omlouvam se, pokud jsem to tu zaspamovala;)
24. dub v 08:56  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš