Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @kousinka a jaka mate celkove okna? me by se taky libila velka okna, ale ne za kazdou cenu... to si radeji dopreju venkovni zaluzie emoticon
8. zář 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1990 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1990 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 @kousinka tak to je skvela zprava ze ty fix jsou za "málo"emoticon dneska jsme byli u projektanta a vychází to, ze to jedno okno bude mít skoro 6metrů - úúlala, pritel mi dokonce rekl, ze se tam bude bát, kdyz to bude takhle prosklenýemoticonemoticonemoticon
9. zář 2013 ve 20:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 takze abych to dneska schrnula, jsem z toho celá v euforiiemoticon projekt je zadán, nakonec ho nebudeme objednávat od eurolinu, jelikoz je tam tolik zmen - ty oknááá- takze by nás to vyslo daleko draz, nez kdyz necháme kostru z který budem vycházet a necháme si to vlastne nakreslit celý "ld podlahy", chlapik nejdriv pusobil jako santus, ale docela me rozosekal jak byl opravdu ale opravu nabouchanej, takze me velice potesil, ptz uz pri prvni schuzce nám vyresil hafo vecíemoticon jsem nadsenáemoticon huláá emoticon tak at se to hne emoticon
9. zář 2013 ve 20:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
18. lis 2013 ve 13:44 • mareklindov
Jdi na stranu:   Zruš