Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 @alkapinka Áááááhm emoticon Já jsem na dálku už absolutně slepá - pro představu - od toho pódia s kardio zónou nevidím na hodiny ani u vchodu natož na protější zdi... takže fakt nečumím, protože nevidím emoticon
Já nevím, jestli to stojí dvě kila - to kukuřičný bludiště, ale jen jestli to jako nejsou zbytečně vyhozený prachy, ať už to stojí kolik chce. Jsem to pěkně blbě napsala emoticon

My byli v pondělí na té Stezce v korunách stromů, co je nově na Lipně....
Jednak - to "nový" Lipno je jako co? Přístav pro mladé zazobané famílie nebo jako jak? Nevím, ale takhle v plný sezoně je moje noční můra taková dovolená - lidí jak na Václaváku a ty uměle vybudovaný kopečky s nasazenýma břízkama mi silně evokujou "přírodu" na Máji emoticon
Ale ta stezka je fajn....jen všem doporučuju - mimo sezonu - lidí jak sraček...fakt... emoticon emoticon

@kousinka No, tak vy asi teda působíte jako mladá zazobaná family - však co byste čekali na nějakou banku?? Votevřu šrajtofli a už frčim, ne? emoticon Jeďte na Lipno, zapadnete emoticon emoticon emoticon
No hele....hlavně, že už se to u vás hejbe - já bych z toho několikaletýho čekání asi zcvokla. Ne. Já bych někoho zabila. A pak bych seděla na Pankráci za velkej zločin......
25. črc 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1975 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1971 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 ja ja naturlachemoticon žijuemoticon
@duckie jo tak ona je slepá, tak to joooemoticon ale tvého milovaného nic neomlouvá, byl asi 2m ode meemoticon celou dobuemoticonemoticon tak že ho pozdravujuemoticon v pátek jdem zas emoticon
26. črc 2012 v 00:24  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 @duckie na pankráci, na malym kopečkuuuu ... třeba by mi tam dali i malý břízky emoticon emoticon
27. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 baf .. tak jo, tak už to vypadá dobře... zítra se zalejvá deska emoticon

akorát problém, kdo tu v cb je dobrej na interiérový dveře ? rozhodně nechci teda sapelli emoticon .. což na klasický je ještě spousta času ale já chci do ložnice šoupačky do zdi a to si budu muset teda jako rozmyslet brzy prej ...
9. srp 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamiz
Registrovala se 21. května 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 8 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
kamiz
Registrovala se 21. května 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 8 příspěvků.
 Ahojky, tak my máme teda dveře sapelli v bytě a do koupelny a na záchod šoupačky do zdi, dělala nám je firma,která sídlí vedle restaurace U berana,jesli víš,kde to je! Na jméno si nemůžu vzpomenout! Mají tam určo i dveře od jiných výrobců,ale my jsme spokojeni se sapellkama!
9. srp 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @kousinka Čááááu!!!! Hele, my máme dveře CAG a jsme maximálně spokojení. Sídlí na Rudolfovský vedle tý vinotéky emoticon).
My si je vybrali hlavně proto, že nám nikdo jiný nebyl schopný dveře nechat udělat na míru - měli jsme stavební otvor o centimetr až dva větší a každej jinak.
Tady byl příplatek jen tisíc korun za jedny dveře i obložky. Např v Sapeli nám řekli, že individuální výrobu nedělají,ale můžou nám nabídnout větší obložky (jak by to vypadalo a že už by se tam nevešel vypínač, to je věc další). A právě z toho Sapelli vedle Berana nám poslali nabídku, která byla o téměř 30tisíc dražší, než třeba CAG nebo Masonite (ti asi o 20, ale zase nedělají dveře na míru).
10. srp 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 no já vim že rozhodně ne arnolda emoticon ale jinak dík za info, ještě dveře-cb nám dneska radili klucí co dělali základovku emoticon tak uvidíme ..

jinak si připadám jak raketa, dneska jsem se chvílema viděla i zezadu emoticon v sedm jsem sedla do auta, teď jsme na vteřinku doma a zase jedem emoticon
10. srp 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1975 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1971 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 ahojky holkyemoticon
tak já jsem vydovolenkovaná.. takze na me sypte novinkyemoticon

jinak já uz mam vymalováno, sestava v obýváku v rozestaveným stavu, a v nedeli si jedu pro sedacku, juhů
24. srp 2012 ve 12:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Staré Hodějovice, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
 čáááááu, žijete? emoticon
17. říj 2012 v 07:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @lucianek ahojky, já teda žiju.ale ostatní jsou nějaky tichý
12. lis 2012 ve 12:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 asi jsou všichni ve stavěcí náladě emoticon ..... a máš se Marti? emoticon
12. lis 2012 ve 12:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @lucianek čaaaaau!!! No ve stavěcí náladě jsou asi jen u Kousinků... zrovna nedávno jsem kolem toho jejich sídla jela a jedou jak draci emoticon

Já letos ukojila svou touhu po vlastním stromečku ve vlastním bytě a už jsem uspořádala několik náletů na ozdoby. Zdá se, že můžu ozdobit i ten strom, co je na náměstí emoticon
12. lis 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie
@lucianek cau zeny! emoticon no unas se stavet nebudeemoticon nikdyemoticon jedinne s jiným partnerem a v jiný zemiemoticonemoticontakze já se mam relativne dobreemoticon co vy?

vánoce letos moc neslavim, nebudu ani pect ani nic.. ozdoby jsem vykoupila minulej rok, takze klidne jich pár pošlu nekam do somálskaemoticon
29. lis 2012 v 19:31  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Jak jako neslavíš? emoticon Jakože pro tebe bude 24. den jako každej jinej, bez dárků a tak vůbec?
Já právě tady rozebírám dárky a příští týden budu péct, takže dost nasávám.... Teda...já a Vivian s Edwardem emoticon
V
5. pro 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie no dárecky jo, ale jen sama sobeemoticon a prece jen napecu, asi jen pernicky, kdyby prisla nejaka navsteva tak at to neni trapny ze nic nemam... a vcera na me spolubydlici utocil prej- tak kdy zacnem nosit vanocni vyzdobu abys to tu nazdobila.. zis..mam tak jeste cas tady delat vánocni vyzdobu emoticon emoticon
5. pro 2012 v 15:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Tak minimálně pro spolubydlícího by perníčky bejt měly, když má takový milý adventní starosti emoticon
5. pro 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie tak at si je upatlá sámemoticon)) nebudu mu delat jeste sluzkuemoticon))
dneska se mi nejak nepodarilo udelat testo.. takze budu asi pect po nocích..ptz mam tolik smen, ze mi volno začíná 23.12. v 8 večer... fakt žužo
5. pro 2012 ve 20:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Jo jo, to mi začínalo loni taky. Na Štědrej večer jsem s rodinou v zádech vytuhla u Popelky....fakt hitovka....
Letos to naštěstí bude na pohodu emoticon
5. pro 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie letos to bude na prd... budu jak o vánocích tak o silvetru sama, takze hitparáda jak svin
5. pro 2012 ve 20:18  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 Ahojky milé dámy, já Vás zdravím v předvánočním čase .... Vánoce taky tak trochu bojkotuju - výzdobu nedělám, upekla jsem mamce, takže si tam nandám talířek a tímto pro mě Vánoce skončily emoticon žádný stresy kolem dárků, žádný pobíhání po obchoďáku - všechno jsem objednala na netu, takže stačí jen vyzvednout a tedy zabalit aby bylo jako překvápko emoticon emoticon ....

@alkapinka: jáááák sama? emoticon emoticon s rodinou přeci ne? emoticon
18. pro 2012 ve 13:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 Žijete? emoticon
4. únor 2013 v 08:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @lucianek Právě mě skolil nějaký bacil, tak spíše tak přežívám...... emoticon
4. únor 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @duckie To jsme na tom stejně - plazím se a už se těším domů :-/
4. únor 2013 v 08:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @lucianek Tak to já naštěstí doma jsem, ale za "letošní" zimu už je to podruhý, co mám tuhle bastardovinu. Jsem z dřívějška zvyklá, že mě to sejme během jednoho dne, pak tak dva dny hebám a pak už se to jen zlepšuje.
Toto je takovej stav nestav, kterej trvá i dva týdny - "něco jako rýma" (dřív jsem nemohla dát kapesník na minutu z ruky), knedlík v krku, malátnost.... Člověk si za těch čtrnáct dní na to jakoby zvykne, že vlastně už ani neví, jaký to je "žít normálně" emoticon
4. únor 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @ duckie Já jsem si právě říkala, že mě to letos už nepotká a hop, je to na mě emoticon ale snad to zůstane jen u tý rýmy emoticon .... a co jinak - v rachotě, domečku a tak dále, a tak dále emoticon ?
4. únor 2013 v 10:19  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @lucianek Jsem bez rachoty, takže v tomhle ohledu super emoticon
V baráku taky docela ok. Jsme ve fázi vybírání televize - takže se rozhodujeme, jestli tu drahou a super, nebo tu ještě dražší a suprovější emoticon
Spíš jde o to, že ta cena je na spotřebič už docela kách.
4. únor 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @duckie jáááák bez rachoty? se ti nelíbilo? emoticon tak to já si na "málopráce" nemůžu stěžovat emoticon hned jak začne být teplo tak to bude hukot - všichni budou chtít uklidi, vyklidit, umýt okna apod. .... ale co každá kačka dobrá emoticon
Jooo, televizka, já razím heslo dokud stará běží, nová nebude - tak si říkám, abychom se vůbec dočkali emoticon páč tý starý se nějak nechce odejít do věčných lovišť .... tak ať vyberete emoticon
5. únor 2013 v 07:19  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 jé vy žijete ? emoticon
teda @duckie promiň přežíváte ?
jo telka... to bude taky boj ... ale když jsem teď před vánocema viděla telku zlevněnou ze 130 na třicet emoticon a jen proto že to byl loňskej model emoticon
my teda budem muset koupit tu placatou nějakou, páč by v obejváku ta naše vadila ., ale prodavači nám jí furt strašně chválí a je fakt že obraz má dokonalej . tak půjde zase do ložnice a stará tesla z ložnice do prádelny emoticon
5. únor 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @lucianek Tak docela i líbilo, jen nový paní šéfový jsem se nějak nelíbila. Bossing jak z učebnice, takže díky čau....ať si tam terorizuje někoho jinýho emoticon
Můžu si dovolit být doma, tak hledám něco sympatickýho. Od ledna jsem byla na dvou pohovorech a na obou mi řekli "tak zítra nástup", nicméně v jednom mi vadila hmotná zodpovědnost a dostávání peněz bokem (jakože skoro většiny bokem) a z toho už jsem vyrostla a u druhý se mi zase nelíbil pan šéf (už se známe z dřívejška).... Ve čtvrtek mám další a příští čtvrtek taky jeden a ten flek bych teda chtěla emoticon Takže tam mě tutově nevezmou emoticon
Jen teda v červnu už bych nedostávala vůbec žádnou podporu a to by se mi asi už nelíbilo....hlavně teda proto, že bych vůbec ničím nepřispěla do rodinnýho rozpočtu a jen z něj brala a to je mi nesympatický emoticon

Jinak teda přežívám hrozně.....takhle mi nebylo fakt dlouho. Pro mě je smrtelná nemoc rýmička skutečně utrpení, ale u tohoto mě bolí i nehty na nohou, vlasy, uši....všechno.
Ještě, že nemám třeba chlupatý záda, to by byl vrhol bolesti už emoticon

My televizi nemáme jakože vůbec žádnou, ani starou....což mě nijak nevadí, nejsem televizní pracovník..... Ale od ní se pak bude odvíjet nábytek v obýváku a to by mi docela šlo k duhu...

@kousinka Koukala jsem, že už jste skoro pod střechou emoticon
Osobně jsem měla pocit, že největší švunk to dostalo oknama (do tý doby jsme měli elektriku a vodu-odpady)...po oknech jsme se nezastavili a najednou, hola hop...matrace na zemi a jsme taaaam!!! emoticon
5. únor 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 @duckie no já už bych potřebovala aby to vzalo zase nějakej pořádnej švuňk... hlavně teda aby už zase byla práce pro nás, ten měsíc co jsme se jezdili jen koukat byl divnej emoticon emoticon emoticon emoticon
sice teď to bude trochu peklo s prachama protože banka je nevim proč drží a my pořád stavíme ze zásob emoticon teda jako nedrží ale dostanem dycky takovej kousíček emoticon máme pučený dva miliony, barák skoro hotovej a my vyčerpáno milion emoticon takže asi tak ... jako po stavbě mi ty prachy budou k prdu, to jsem si je nemusela pučovat ne ? emoticon
5. únor 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš