Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, no, asi bych to nechala otevrený:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je mazec... uz vim jak bude náš dům vypadat:-D ted jsme byla na slovenský verzi a dá se rict ze tam maji prakticky ten samej =-) =-) jen tam nemaji ty vybezky, jinak okna stejný, vchod stejne, reseni na sever stejne.. no to je mazec:-) ale vypada to mooc pekne x-) http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/b...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No myslím, že to ani není nutný. Jednak já za sebe jsem tu docela inkognito (jakože bez xichtu, bez jména, bez jiných identifikačních údajů), a ani nic extra osobního tu rozebírat veřejně nehodlám, takže se přizpůsobím většině, na soukromý diskuzi ale nebazíruju. @alkapinka Ty jo, fakt je to chýšička jak na pláž....uáááá...paráda :-) Fakt je to tisíckrát hezčí než nějakej čtvercatej bungalov s maštalíma okýnkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky nebazíruju :-D jestli se bude někdo kochat mejma pindama je mi upřímně dost fuk, pokud budu potřebovat vyřešit něco extra soukromýho, ip ne ? :-D a my prej máme posečíno :-D teda my jak jsme oplocený tak nám je to fuk, my neměli ani zaseto.. ale sousedi budou nadšený, že konečně můžou taky oplocovat ..
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka jako posecino od traktorů a nebo osobní pricinení?:-) - my sekali na 3x :-N a jeste jsme tam 2m pruh nechali :-N duckei jj, ale fakt me to dostalo ze to maji prakticky stejný:-) ale je to kráásný:-))) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
eee kombajny prej vyjely... jsem říkala včera peťovi, ať to vyfotí, když už tam jede pro židle, ale copak si na to vzpomněl ? :-D já taky všude okukuju a hledám něco podobnýho, abych měla představu... ale nějak nenacházím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka tak já myslela ze ani nic podobnýho neni, ze je to muj vymysl, a ze je to tak originalni ze tezko.. a hle.. uplnou náhodou.. asi mam nekde identicky dvojce co to vymyslelo:-D:-D:-D kousinka ale ten váš je typovej ne? neni tam nejaka fotka z realizace?:-) nekdy bývaji:-) a co mala krakenka:-) jak to jde?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Tu za náma v nový jelenovský čtvrti taky jeden hodně podobnej stojí. Je teda fakt, že mezi tím vším až podnikatelským barokem vypadá poněkud sockoidně, ale mně se vždycky líbil. Vžžždycky :-) Hlavně proto, že je prostě...jinej...no :-) @kousinka Taky mě zajímají detaily z rodinné pohodičky :-) Mně před týdnem a něco porodila kamarádka. Je to taková fortelná ženská, jen tak něčeho se nelekne, nebojí, žádná bebínka....a pravila: Ženy, kurva to bolí. Tak nás trochu vyděsila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei no, tohle taky bude sockoidní:-D:-D:-D vzhledem, i financne:-D:-D:-D o porodech a takovyhle strastech si NESMIS nechat nikde vypravet! zasadni pravidlo cislo jedna! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se to líbí. Chýšička přímořská, na zeleným kopečku s výhledem. Tak. Já si nenechala vyprávět, ani ona nám nechtěla vyprávět....jen se zmínila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jop, a tecka:-) :-) tak to jo, tak ono stejne nemás na vybranou:-D:-D
Odpovědět
tak na hygiene nam rekli, ze asi hluk problem nebude, jsme na stupni 3 z moznych 7 :-) tak uz jen vyzjistit ty drahy a treba bude pozemek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dráhy?
Odpovědět
@alkapinka no kus od tama je odstavna zeleznice...nechapu jak velky to pasmo musi byt, aby dosahlo az na nas pozemek, ale na stavebnim urade to tvrdili :-D ale zaroven na SU rikali ze kvuli hluku nam nedovoli stavet, je to blbost, hluk tam neni a i na hygiene rekli, ze je to uplne ok...
Odpovědět
jakoze pozemeky pry lezi v draznim pasmu...no na uzemku to nevidim, ze by tam nejake takove ochranne pasmo bylo, ale za zeptani nic nedame
Odpovědět
Profilova fotka
mitote rekli..ale aby vym to dal nekdo na papire... drahy maji velký pásmo... já uz jsem opravdu uplne pitomá, ale mam pocit ze kdyz jsem chodila do skoly, tak to bylo nejakych 60m ? nejsem si tim vůůbec jistá
Odpovědět
@alkapinka tak jasne, musi byt mereni, ale i podle hlukove mapy to spada do 3 ze 7, kdyz by to bylo vice jak 7 tak by nepovolili stavbu...takze si myslim, ze rezervu mame dost velkou a da se to i resit, kdyby to bylo vice odhlucnenim a orientaci domu, do konce tydne mame mit schuzku na hygiene. Spise se vice bojim drah, ty pry delaji rady problemy. no tak vice nez 60m je to urcite a navic je to tam mezi pozemkem a tou odstavnou silene zarostle stromy a keri, takze kdo to tam nezna, ani nevi, ze tam neco je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ono nejde o to jestli tam neco je, ze jsou tam stromy a keři, ale je to počítany tak, ze kdyby neco vykolejilo, at v tý vzdalenosti neni zadny objekt ( a nezálezi na tom, ze to je slepý, ze tam nic nejezdí apod, jakmile sou tam koleje, tak to proste je) jen jak rikam, netusim kolik je to pásmo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo a si vezměte, kolik vidíte takových těch starších domů, co mají dům pomalu hned za tratí? Se to dřív asi tolik neřešilo, nebo co...že jo? Nebo je to pásmo tak malý?
Odpovědět
Profilova fotka
duckie presne tak, driv(ale hodne driv) si nemusela mit ani stavebni povoleni.. proste si si postavila barák a cau... myslim ze jestli to takhle pujde dál, tak za 10let bude prakticky nemozny postavit barák podle tehle byrokratů:-D
Odpovědět
@alkapinka no vykolejit to muze kam chce, zaprve je to pouze odstavna kolej, za druhe je asi 50m pod kopcem - 50m myslim vyska kopce :-D takze me to tezko narazi do baraku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, jak jsem psala, jakmile je tam kolej tak tam je to pásmo, at je to pro jaký ucel chce -ale to uz jsme psala výš... a uz vis kolik to pásmo je...?
Odpovědět
Profilova fotka
hahá, tak nejsem ještě tak vygumovaná :-) to mam ze sebe radost:-) @mitote http://cs.wikipedia.org/wiki/Ochrann%... a ted jde o to, jestli to berou, tzv. "po zemi"(tim padem kopec) a nebo vzduchem....
Odpovědět
@alkapinka to je mi jasny, ze tam pasmo je, kolik je to nevim...ale proste k nam vylolejit vlak nemuze :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No to je jasný, že do kopce na slepý trati vlaky asi nevykolejujou :-D Teď jen jak to budou vidět dráhy.....
Odpovědět
Profilova fotka
mitote jezis, vzdyt ti to rikam ze tyhle pásma jsou vetsinou z tohodle duvodu, a taky uz jsem ti 2x psala ze i kdyz je to slepá, nebo nepouziváná, ze to nikoho nezajima, proste jsou tam koleje= je tam pásmo, a tečka :-N :-D to ze tam nikdo nejezdí, podle toho se pásma nedelaj....
Odpovědět
vsak ja vim ale tak snad by nemuseli delat prilis velky ofuky, uvidime no
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Hele, dneska jsem viděla lednici Gorenje Pininfarina na živo. Myslím, že bysme jí mohli mít jako favorita... ale teda musím říct, že na 50 táců, co je její ofiko cena na stránkách gorenje teda fakt nevypadá.
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie huh, 50kendlíků na lednici je fakt raketa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka No jako mazec, ale vypadá docela pěkně... http://pics.ricardostatic.ch/2_645463...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?