Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
1
160
161
@alkapinka tak jasne lepsi platit svoje nez najem... to je jasnacka :-) my pomalu mame predstavu, domek na patro, obyvak s kk 25-35m, 4 pokoje (jeden dole) cca 12m, dole koupelna, technicka, satna, komora pod schody, nahore koupelna, oddelene wc, satna. Sedlova strecha (ta i musi byt) a modernejsi vzhled, viz v albu. Jo kolik vam to teda vychazimesicne splatka? Ja jsem zvedava, nam kalkulacky hazou cca 4200Kc, tak uvidime v realu
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote mno tim ze budeme mit k tomu i tu parcelu tak to vycnazi na cca 11tis.. ale skuchku mam az ted v pondeli takze ti nemuzu zatim rict vic,zatim je tonppcitany ze stavebka od lisky,tak je mozny ze u jiny banky bychom byli treba levneji.. ale je fakt ze ten milion kterej potrebujete se tak cca pohybuje na splatkach.. Tak to je super ze uz mate vybrano;-) ja sem vzdycky chtela patrovej..ale chci si postavit prizemni-to je logika co?:-)v patrovych jsem zila celej zivot.. i v tomhle byte mam schody a muzu se ulitat..zkusime zmenu;-) a hlavne chci to pokmouz jako vylohu.miluju co nejvic proskleny plochy a v tom patrovym by to asi nebylo onco. A taky nevim proc, ale mam pocit e bingalov je levnejsi..tak doufam ze to tak vyjde;-)
Odpovědět
@alkapinka no ja vzdy slysela ze bungalov vyjde draz, sice nema betonove stropy a schody ale ma pro zmenu desku a strechu jak krava.... nam se bungalov nelibi a asi by nam na te nasi parcele ani neprosel. Proskleny plochy taky prijdou pekne draze, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no sem na to zvedava jak nám to nacení, ale uz ted pocitam stim, ze to bude jedina vec, na který nehodlám setrit a je to taková ta vec co si hodláme dopřát:-) jak jsem pocitala cihly, tak ono jak je tam vsechno sklenený, tak jich budeme mit taky pomálu:-) takze o to co usetrime na cihlách, tak dáme do oken:-D:-D tim že chceme na pevno, a otvíravý jen po skromnu, tak by to tak drahý byt nemuselo..muj rozpocet na okna jsou 200tis, a tam se snad vejdeme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no týý vado, to jsou změny :-D @alkapinka jsem nějak ani nepostřehla :-) ale tak hlavně že fungujete ;-) budete dělat sádroše sami ? no já furt si říkám, kruciš, nějak to musíme dát dohromady, jak to naceňujou jsou fakt palby :-( bych řekla že bungalov nemusí bejt drahej, tam je spíš rozdíl, pokud uděláš bungalov s podkrovím, tak se ti to prodraží o schody a stropy ... a fixy jsou paradoxně o dost levnější :-D já třeba pokud bych to svý velký okno chtěla rozdělit na části a otvírat, tak bych se nedoplatila, fix byl za půlku pomalu :-D
Odpovědět
@kousinka a na kolik Te to akvarko vyslo?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote holka to bych se ti musela kouknout, ale myslím že něco kolem třiceti tisíc původní cena, ale šli pak celkově s cenou dolů, už jsem to nepřepočítávala :-D ale jsou v tom právě že dvě ty boční okna, sice malý ale otvíravý.. vím jen že ten střed vážil 140 kg :-D
Odpovědět
@kousinka a jaka mate celkove okna? me by se taky libila velka okna, ale ne za kazdou cenu... to si radeji dopreju venkovni zaluzie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka tak to je skvela zprava ze ty fix jsou za "málo":-) dneska jsme byli u projektanta a vychází to, ze to jedno okno bude mít skoro 6metrů - úúlala, pritel mi dokonce rekl, ze se tam bude bát, kdyz to bude takhle prosklený:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
takze abych to dneska schrnula, jsem z toho celá v euforii:-) projekt je zadán, nakonec ho nebudeme objednávat od eurolinu, jelikoz je tam tolik zmen - ty oknááá- takze by nás to vyslo daleko draz, nez kdyz necháme kostru z který budem vycházet a necháme si to vlastne nakreslit celý "ld podlahy", chlapik nejdriv pusobil jako santus, ale docela me rozosekal jak byl opravdu ale opravu nabouchanej, takze me velice potesil, ptz uz pri prvni schuzce nám vyresil hafo vecí:-) jsem nadsená:-) huláá :-) tak at se to hne x-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 letech
@alkapinka Prosím tě, kdo vám dělal projekt a za kolik a co vše bylo v ceně?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@veraplb dělal nám ho Martin Latislav -D ML Atelier- maximální spokojenost a můžu jen doporucit ;-) V ceně to je těžký .co si si nadiktovala podle toho to udělal cenu.. my si nechali jen projekt a energetický štítek..jinak vyjadrovacky,,pobíhání po úřadech apod jsem si řekla že si udělám sama.. myslím že za to chtěl +10tis
Odpovědět
@alkapinka Děkuji. Máte moc hezký domeček. Uchvátilo mne to velké okno... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veraplb děkuju, původně jsem chtěla celoproskleny barák, ale nesehnala jsem k tomu vhodný pozemek.. tady jsem to okno zvětšovala,zvětšovala..až mě pak zastavil, že víc už zvětšovat nemám😁 místní si mysleli(než jsme udělali okna) že to je garáž a divili se proč tak divně 😁
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahoj vsem, vim ze dotaz je asi trochu mimo tema a omlouvam se, ale momentalne resime kuchyni, uz vim, co a jak chci mit, ale chybi mi ten nekdo, kdo mi tu kuchyn udela dle mych predstav a za rozumny peniz... Nemate nekdo kontakt na sikovneho truhlare, jehoz praci a spolehlivost znate? Predem moc dekuji za reakce a omlouvam se, pokud jsem to tu zaspamovala;)
Odpovědět
1
160
161
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?