Kým si nechat dodat set spotřebičů Siemens + Miele + Liebherr

Dobrý den, rekontruujeme kuchyň a vybrali jsme si do ní nové spotřebiče. Začal jsem vybírat vše od Bosch ale nakonec je to Siemens (je to prakticky stejné jako Bosch ale vždy jsem tam našel něco malinko jinak co mi více sedlo). Máme už roky pračku Siemens tak zůstanu věrný. Vybrané spotřebiče 1. Parní trouba Siemens - dá se říct nejvyšší model (v příštím životě to bude konvektomat Miele 60 cm za cenu menšího ojetého auta), nad ní 45 cm mikrovlnka Miele (tu ale již máme tak ji použijeme - časem tam možná dáme nějaký jiný 45 spotřebič - např. parní trouba Miele 45 cm). 2. Indukční deska Siemens - opět poměrně drahý model 3. Myčka buďto jedna z nejvyšších Siemens nebo nějaká základní Miele 4. Keramický dřez Blanco 5. Vestavná lednice Lienbherr 6. Volně stojící mrazák Liebherr (ve špajce - v kuchyni se vestavný již bohužel vedle lednice nevejde - máme tam už jen 70 cm což je taktak na tu vestavnou lednici) 7. Digestoř - ještě nevím (musí ale bohužel být být plně vestavná a 70 cm široká takže výběr od Siemens/Bosch není -takže asi nějaká z těch 70 cm modelů od Franke? Digestoř a dřez dejme tomu koupíme zvlášť. Na ten zbytek bych chtěl ideálně jendoho dodavatele co mi dodá - Simens, Mile, Liebherr. Bude to přecijen docela velká částka takže by tam mohl být prostor pro zajímavou slevu orptoi tomu kdybych to kupoval po jednom na eshopech. Máte nějaký tip na dodavatele? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@petank pred par lety jsem Miele privezl z Nemecka a bylo to za dost lepsi ceny nez zde, ale myslim ze dnes uz se to nevyplati ja bych to hledal jako kusovky po jednotlivych eshopech, obcas se ty ceny dost lisi a nebo zkuste poptat jestli vam to daji v sade s nejakou slevou, ale moc tomu neverim, ono tech eshopu s temi premiovymi spotrebici neni taky zas tolik navic co nekde bylo ve sleve pred mesicem uz davno byt nemusi
Odpovědět
No je pravda že např. lednici Liebherr jsem teď našel v obchodě kde bych to nejméně čekal a za cenu cca o 1/4 nižší než je nejnižší nabídka na Heurece. Stejně bych ale chtěl dát šacni nějakémo dodavateli. Minimálě bych si chtěl nechat nacenit. Nenjnížší ceny z heureky znám takže budu vidět zda to má smysl nebo ne.
Odpovědět
@petank Znama obeslala nekolik eshopu s poptavkou konkretnich spotrebicu a dostala se na zajimavou cenu, v podstate mela jeden spotrebic zdarma 😉 Ja to mam v planu udelat stejne, az konecne vybereme 🙂
Odpovědět
@marushkap To mě taky napadlo že jednoduše napíšu maily všude co najdu na intenetu. Jednoduše poptávám a oni mohou nabídnout. Mám to dohromady za nemalou částku takže i s menší marží je to zajímavý kšeft.
Odpovědět
@petank Presne tak to udelala, oslovila nejen velke zname prodejce, ale i ty s dobrymi recenzemi, co ji vyjelo na Heurece. Nekteri neodpovedeli, nekteri nemeli vse a nabidli jinou variantu, ale ve finale pry velka spokojenost.
Odpovědět
My jsme nakoupili u dodavatele kuchyne, tedy u Sykory a to siemens studioline- trouba, mikrovlnka, ohrevna zasuvka, indukce. Myčka miele, lednice liebherr. Bezkonkurenčně nejlevnější plus i něco zdarma. Ale jasne, nechali jsme tam hodně peněz i tak.
Odpovědět
@geodett my vozime spoustu věci z Německa. Miele je tam levnější, ale nám dali v kuchyňskem studiu prakticky srovnatelnou cenu plus ji přivezli a namontovali, takže by se to z De nevyplatilo. Jinak hrnce, noze, podlahu, koupelnové věci villeroy&boch- vše jsme si přivezli z De.
Odpovědět
Profilova fotka
@luckavra no Nemecko ma jeste tu vyhodu ze tam sezenete typy ktere se sem ani nevozi 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?