Vestavná digestoř, jaká je praktičnost?

Nemá někdo vestavnou digestoř?viz obrázek. Zajímá mě její praktičnost, co pára z hrnců, která jde na skříňky?ne pokaždé digestoř zapínám..
Odpovědět
@ivaa32 Přidávám se. Také by mě to zajímalo.
Odpovědět
Záleží na materiálu. Lamino by mohlo vydržet, ale fólie se začne nejspíš po čase odlepovat.
Odpovědět
Máme vysoký lesk akrylát. Zatím je údržba vynikající, ale co udělají za čas páry, které jdou na skříňky? Původně jsme s digestoří nepočítali, před rekonstrukcí jsme z digestoře používali pouze světlo. Ale truhlář nás o instalaci digestoře přesvědčil. Zdá se, že digestoř je praktická. https://digestore.heureka.cz/bosch-df... (digestoř měla výborné výsledky v testech i recenzích :-)
Odpovědět
@bohyska ale toto je vysouvací, já nemyslela posouvací.
Odpovědět
@l_sekanina jj měli by jsme mít lamino, ale i tak mě to napadlo, aby to nedělalo nějakou neplechu
Odpovědět
tohle by mě taky zajímalo. Chtěla bych také takto zabudovanou
Odpovědět
ja ji mam, od faber ma vyborny odtah a vypada skvele.,zapinam ji pri kazdem vareni. ale to jsem zapinala i kdyz jsem mela vysuvnou. jednak kvuli zapachu, jednak sd bojim bobtnani.
Odpovědět
Profilova fotka
Taková digestoř samozřejmě může být fajn. Digestoře mají elektronický štítek :), takže podle něj se poměrně jednoduše zorientujete ohledně síly odtahu :). Na značce moc nesejde, jde spíš o konkrétní kusy :).
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si takovouto plněvestavnou digestoř objednali do nové kuchyně, kterou nám budou za měsíc instalovat. Zatím tedy vyzkoušeno nemám, nicméně naše bude mít zepředu takové skleněné výklopné "čílko", které by mělo alespoň částečně bránit tomu, aby šla pára nahoru přes dvířka kuchyně. Jsem sama zvědavá, jak to bude fungovat. S tímto typem digestoře to bude moje premiéra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@romiis věděla byste, prosím, typ té vestavné digestoře s výklopným "čílkem"? děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petta33 určitě, u nás se jedná o Faber IN-NOVA SMART X A90 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@romiis děkuji :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, Jsou nějaké nové zkušenosti s plně zabudovanou digestoří? Nemůžu najít nic, co by mě úplně zaujalo, buď mají dost malý objem filtrovaného vzduchu nebo velkou hlučnost nebo ovládání úplně blbě vzadu, což nechápu, kdo vymýšlel. Máte někdo tip na nějakou dobrou? Nejlépe v šířce 70-78 cm. Nejvíc jich asi vyrábí Elica, ale nenašla jsem nikde vůbec žádné recenze na jejich výrobky.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaa32 nevíte, prosím, co je konkrétně za digestoř na tom obrázku v úvodu, co jste dávala? díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@ptjj Mohu se optat, jakou digestoř jste nakonec vybrala? Také sháním nějakou plně vestavěnou, ale jak píšete výše, buď je hlučná, nebo má malý výkon odsávání nebo špatný tukový filtr apod... Moc děkuji.
Odpovědět
Mam naplanovanou hodne podobnou kuchyn, ulicku mam sirsi - 160 cm a v miste trouby budu mit posuvne dvere do spize. Vzhledem k omezenim PD musim mit digestor recirkulacní, tak jsem se ji po zvazovani rozhodla umistit radeji samostatne na volnou zed. Prave kvuli tomu, aby netrpely horni skrinky. Je to pro me bolestny kompromis, chtela jsem mit horni nad varnou deskou a zed, kde jsou horni skrinky na fotce k prispevku, nechat volnou, kvuli zachovani otevrenosti prostoru. Bude tam dvoumetrove uzke okno mezi pracovni deskou a hornimi skrinkami. Je to neco za neco.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajapo omlouvám se za pozdní odpověď....nakonec máme výsuvnou digestoř Bosch...jsem spokojená, je tichá a má velký výkon
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Jste hodná. Moc děkuji 🙂
Odpovědět
@ptjj Dobrý den, jak máte digestoř (skříňky) vysoko?
Odpovědět
Profilova fotka
@mskvaril skříňky jsou 54cm nad linkou, digestoř o 4,5 méně
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?