Stavební ohláška na hygienu - postup

Dobrý den, prosím Vás o radu řešíme stavební ohlášku chtějí po nás hygienu a nějak vůbec nevím co napsat na to oznámení pro hygienu, nebo existuje pro toto naky formulář? Bohužel sem moc info nenašla. Předem děkuji za informace
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zašel na hygienu s projektem, tam mi dali formulář a řekli kde co vyplnit, nechal jsem tam s formulářem projekt a za měsíc to bylo vyřízeno.
Odpovědět
@jakuda Fajn, asi to tak teda taky vyřeším. Děkuji
Odpovědět
My jsme na nasi hygienu davali textovou zpravu, ktera byla zpracovana podle jejich pozadavku, vyvesenych u nich na webu. Podklady k posouzení a vydání závazného stanoviska k PD stavby • Název stavby: • Místo stavby (adresa, číslo popisné, katastrální území, parcelní čísla pozemků): • Údaj, k jakému povolovacímu řízení stavby má být závazné stanovisko vydáno: • Údaje o stavebníkovi: jméno a adresa, včetně identifikačních údajů (datum narození, resp. identifikační číslo) dle požadavku § 37 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád: • Údaje o zpracovateli dokumentace, resp. projektové dokumentace: Náležitosti hlukového posouzení území, do kterého se navržená stavba umísťuje • Uvedení všech známých zdrojů hluku v řešeném území (liniové, stacionární - stávající, uvedené v platné územně plánovací dokumentaci), tzn. např. pozemní komunikace, železniční dráhy, letiště, výrobní a skladovací areály, provozovny, trafostanice, atd.: • Popis zdrojů hluku (např. zatřídění pozemních komunikací, intenzita dopravy u liniových zdrojů hluku, atd.): • Vyhodnocení, zda se přímým směrem ke zdroji hluku u navržené stavby nachází prostor významný z hlediska pronikání hluku, tzn., zda je zde definován chráněný venkovní prostor stavby: • Posouzení, zda se v území nachází významný zdroj hluku: Závěr hlukového posouzení: Náležitosti hlukového posouzení nově navržených zdrojů hluku na řešené stavbě Závěr hlukového posouzení: V ... dne ... Plus jsem jim nechala jedno kompletni pare, z neho si udelali kopii a cele pare mi vratili.
Odpovědět
@puhelin Děkuji, takže to taky žádná sranda nebude..
Odpovědět
@elisskaa Proste jde o to, jestli v okoli nekdo neohrozuje hlukem vas, nebo jestli vy nebudete hlukem ohrozovat vase sousedstvi.
Odpovědět
Profilova fotka
Já došla na hygienu s projektem a technickou zprávou, vyplnila žádost a nechala sem to tam a dnes mi přišel dopis se souhlasem. Byla jsem tam před 14dny.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?