Plochá střecha - ideální skladba

Dobrý den, začínám poptávat dodavatele na plochou střechu, kterou chceme realizovat začátkem dubna, finální povrch PVC. Chtěl bych Vás poprosit, jak by měla ideálně vypadat skladba ploché střechy a také vhodní výrobci. V projektu máme např. PVC folii od DEK, ale dle doporučení kvalita není nic moc. Skladba střechy je v podstatě: penetrace, spádové klíny, dvě vrstvy EPS, dvě vrstvy asfaltového pásu a 1,5mm PVC folie, geotextilie, vše od DEK. Na jakého výrobce se případně zaměřit. Je mi jasné že kvalita odvedené práce je to nejdůležitější, ale chci mít jistotu i z hlediska použitého materiálu. Děkuji.
Odpovědět
@henrybrno My máme skladbu: penetrace, lepenka s hliníkem jako parozábrana, tepelná izolace, geotextílie 500g/m2, folie TPO 2mm od Bauderu a přitížené kačírkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám také na vrchu TPO a neměnil bych - maximálně za gumu. Z PVC se uvolňují změkčovací látky a já používám dešťovku na zalévání.
Odpovědět
Naše skladba je následující: spiroll panely, penetrace + navařené asfaltové pásy jako parozábrana, dvě vrsty EPS (každá 25 cm), velké desky EPS tl. 10 cm na srovnání, spádové klíny, geotextilie 300 g, PVC folie Monarplan tl. 1,8 mm, geotextilie 500 g a přitíženo říčním kamenivem.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?