Cena za drevenou pergolu

Ahoj, mam trochu obecny dotaz - co si myslite o cene za pergolu Kvh hranoly Osmo lak Patky Montaz a doprava Strecha z polykarbonatu Okapy, svod vody Celkem 130 tis. Diky za nazor
Odpovědět
Jak má být přístřešek velký?
Odpovědět
@puhelin pardon, dulezita informace, zapomnela jsem… 7350x3500mm
Odpovědět
No zhruba jsem si to počítal kdyby použili hranoly 12x12 cm jak máme my zhruba 50m délky x435Kč bm, polykarbonát 10-15 tis., lak,oplechování, svody, kdyby 10 tis. Kdyby byla cena za materiál 50 tis., Tak 80 za práci je slušná režie 🤔. Asi bych se poohlidl po někom jiném.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@sabinadvorka Cena je jednoznačně přestřelená. A tu reklamu si strčte někam.
Odpovědět
Profilova fotka
@milan1965 výkop na patky, beton do patek, to se udělá samo? 🙂
Odpovědět
@ozzy77 Dělal jsem loni 12 patek pro dřevník. Koupil jsem pytlovanou směs a celé mě to stálo 3700Kč včetně těch patek. Díry uděláš vrtákem.
Odpovědět
@ozzy77 no asi to tam milan opoměl, nicméně asi uznáte, že to není zásadní položka rozpočtu pro stavbu pergoly.. dneska patky třebas i do ztraceného bednění vám udělá každý kdo má ruky a nohy za jedno odpoledne 🙂 @jana_tkacova osobně se mi to zdá teda dost, protože za tu cenu byla loni v létě pergola z hliníku, nicméně je potřeba si připustit inflaci, která situaci na trhu zásadně změnila a dneska ta cena může být klidně taková, jakou uvádíte. Pokud někdo nerealizoval pergolu na klíč v těchto měsících, tak Vám to nemá stejně kdo porovnat. Můžete si maximálně nechat nacenit od více dodavatelů a uvidíte, jestli někde cena významně ustřeluje. Při dnešním cenovém vývoji si ale myslím, že všechny nabídky budete mít +- 10 000Kč a to hlavně třeba na základě různé tloušťky nebo provedení polykarbonátu.
Odpovědět
@ozzy77 😄 počítal jsem že základ je hotový patky se přivrtají. Neboj vím, že tam přijdou, ale to není tak hrozná položka
Odpovědět
Ten můj dřevník byl cca 9x1,5m,tj obvod 21m. Obvod té pergoly je dost stejný. Takže odhadem dřeva může být podobně. 60m 120x120, při ceně 350Kč/m (vzato dnes z eshopu) 21t za kostru. Střešní latě 40/60/4000 130Kč celkem by mohlo být 20ks - 2600Kč Beton - 1500 Kč Patky - 1200Kč Okapy (beru podle sebe) včetně kolen, kotlíků, háků - 2500Kč Polykarbonát (tipuju 20 mm), 650Kč/m2, tj 25m2 - 16250Kč Spojovák - odhad 1500Kč Celkem bez ošetření barvou/olejem - 46550 Kč Ještě v tom bude nějaká doprava. A co se týče práce, tak kolik hodin? 25h ve dvou? Tj za tři dny. Teď jde o to, jakou mají sazbu, 500Kč/h? Takže 25000Kč za práci. A jsem na cca 75000Kč.
Odpovědět
Dekuji vsem!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?