Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Aspon mas co prat, kdyz uz vam ta voda konecne tece emoticon emoticon emoticon
7. únor 2009 ve 21:26  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jj, je to fakt paradni, hodne to jsou ale veci, ktere uz mam ulozene. Sakra odkud to tahaji? At mi to reknou a ja to zacnu tahat do CR emoticon
7. únor 2009 ve 21:28  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jani, hodne veci je tam od Green Gate a pak jeste jedna anglicka znacka, jejiz nazev mi rikala pani v tom Wachhäusle u nas a ja si to, blbka, nezapamtovala (doufajic, ze to budou mit na netu napsany) emoticon Ale hodne tech smaltovanych veci jsem jeste nevidela.
7. únor 2009 ve 21:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 Dobre ranko, u nas bilo, pres noc asi 15cm emoticon
8. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 dobre rano tak u nas v ove prsi a prsi pritom vcera bylo u nas 12 stupnu teplo super. emoticon
8. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Tak tu jeste ani nebylo dneska svetlo, je to mokro, rano to docela neprijemne klouzalo emoticon Za chvili jedu pro Magdu na vlak emoticon
8. únor 2009 ve 12:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 ty se mas ja vybiram nejakou kuchyni co by se mi tak nejak libila. pry mu do toho muzu kecat emoticon market ty vis komu ze emoticon
8. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Uz kuchyni? Tak to je vazne emoticon Ale nekecej mu do toho tak radikalne jako tomu prvnimu. A NEVYHAZUJ veci z Ikea emoticon Treba na tom to s Pepinem ztroskotalo emoticon
8. únor 2009 ve 12:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 kdepak s pepinem to zkrachovalo na jeho alkoholismu. ja se s nim rozesla kvuli nadmernemu piti hlavne!!!
tam jeste nic neni ani podlahy emoticon treba jsme se hned shodli na sede kuchyni uplne nezavazne emoticon
8. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja jsem cela na mekko, na AP se v noci rodilo online, ja chci taky rodit doma emoticon emoticon
8. únor 2009 ve 14:02  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 cetla jse to hned rano a taky se mnou cvicily hormony. Tady to neni nic neobvykle, mela jsem na vyber rodit doma, rodit u PA v jeji praxi, taky jsme mohla jit z nemocnice hned domu. Ale ony ty tri dbny co se nemusis o nic starat nejsou taky k zahozeni emoticon
8. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Zdino, to uprimne zavidim emoticon Tady existuje moznost jenom porodnice na ctyri dny emoticon V porodnici by mi to tak nevadilo, ale ten jejich pitomy rezim, kdy se vstava v sest rano, svlekaji se decka, hromadne vazi na chodbe, pak zase oblekani, krmeni, v sedm chodi detska doktorka, do deviti pak cekas na gynekologa, co se ti podiva mezi nohy, zkonstatuje ze dobry a kvuli tomuhle nemuzes ty tri hodiny ani poradne usnout, protoze tam furt nekdo leze a tak cely den. To me faaakt nebavilo emoticon Doma by se mi mliko rozjelo urcite rychleji nez az ctvrty den.
8. únor 2009 ve 14:22  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Eni, co je to AP? Jsem mimo...ty jo, já bych doma rodit nemohla. Hrozně bych se bála možného rizika...inu, je to věc názoru. Ale rozhodně bych si zažádala o nadstandart, ten si myslím, že po porodu fakt oceníš...
8. únor 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2365592&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1

Jako sorry všem pokrokovým matkám, ale přijdete fakt dost ujeté rodit v přítomnosti druhého dítěte, i kydž je porod na nejpřirozenější věc...to už je na mě fakt mooooc emoticon
8. únor 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Veru, to se neda takhle napsat, to chce mit o tom nejaky ucelenejsi prehled aspon z literatury, ideal aspon to jedno dite a pak se o tom ta podebatovat. Jeste pred rokem bych napsala totiz uuuuplne to same, fakt emoticon
AP je attachment parenting. Nadstandard jsem mela a je to uplne k nicemu. Naopak na pokoji si mas aspon s kym pokecat, na nadstandardu si jak v lochu.. Jinak nerodila v pritomnosti druheho ditete, to se probudilo, az kdyz bylo mimco venku emoticon Z toho jsem ja osobne totalne odvarena, je to pro me nejuzasnejsi pocit, kdyz se takhle zziva rodina hned od zacatku a ne az po tydnu, kdy konecne smi jit mimino z porodnice domu.
8. únor 2009 v 15:26  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Jako jo, ono je to fajn, takhle v pohodičce, bez stresu doma, ALE...např. v USA odrodíš a do 24 hodin mažeš domů, mně to nepřijde jako ideální. Jasně, oproti tobě nemám zkušenosti, ale přeci jen ti musí ta poporodní péče něco dát, ne? Minimálně se můžeš aspoň vyspat. Mně se např. líbí možnost mít muže nejen u porodu, ale i během celého nemocničního pobytu na pokoji, i proto lobuji za nadstandart...to je fakt těžká debata...

se teď odpojuji, bo čekám naše na návštěvu...pá-pá-pá
8. únor 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 ty jo podle fotek bych i rekla ze ta baba patri do nejake sekty
8. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Eul je to opravdu vec nazoru a zkusenosti. Tady v porodnici se mi za celou dobu nikdo "mezi nohy "nekoukal. Rano si vstala kdy jsi chtela od pul devate do desiti byla snidane, k dizpozici kocarek a mohla jsi jet s miminem do zahrady, Pres den jsme normalne chodila v domacich kalhotech. Jen jsme mela smulu, ze jsme na pokoj dostala jednu turkyni a ta m ela hned po porodu navstevy v jeden moment i s detma 15lidi emoticon . To bylo maso.. Vecer pak holka nemohla vydrzet bolesti, ale tomu jsme se vubec nedivila.
A jak to myslis, ze se muzes vyspat? Spis uplne stejne jako doma, teda aspon ja, protoze jsem mela maleho celou dobu u sebe.
8. únor 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Simi, ty jsi prastena emoticon
Veru, vyspat se muzes prvni noc - pokud rodis odpoledne nebo vecer, tak muzes dite nechat u sester, prinesou ti ho rano. Ostatni dny ho mas u sebe a cele dny ti lezou do pokoje procesi s ruznymi desinfekcemi, rano procesi doktoru.. ne, tam jsem se opravdu v klidu nevyspala emoticon Jo, na nadstandardu bylo vlastne fajn, ze jsem tam mohla mit muze, ale to jenom behem priprav na porod a pak uz tam chodil jenom v navstevnich hodinach, protoze se potreboval taky vyspat, sem tam i vystrizlivet.. Porodnice je dobra tak na ten prvni porod, ale musis mit stesti, ze se ti sestry venuji a tu peci o mimino ti ukazi. Bohuzel je to ale spis masaz, ze novorozence je nejlepe koupat denne v pripravcich od johnsona, kdyz malo pije, je potreba ho naladovat umelou vyzivou apod. takze o ceskych porodnicich uz opravdu nemam iluze, co se tyce kvalitne poskytnute pece a hlavne informaci. Daleko vic jich sezenes na internetu bez zbytecnych stresu okolo. Tech 24 hodin by bylo akorat i pro prvorodicky, ale klidne at je to tak jak je, ale at maji rodicky na vyber. Tady na tom ceskem systemu je strasny, ze rodicka nema na vyber a neni zadna opora v zakone, ze by se mohla sama rozhodnout, co chce emoticon Vzdyt by to jenom prospelo a spokojeny by byl kazdy..

No dobra, uz mlcim, nechtela jsem tu zachazet tolik mimo tema, jenom ze k tomu mam taky co rict emoticon
8. únor 2009 v 16:23  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 zdeni takze co je lepsi rodit v cesku nebo v nemecku??? me to zajima jestli po skole zustat v nemecku nebo se vratit do cech nebo jeste nekde odletet??
8. únor 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Podle toho popisu to zni primo bajecne emoticon To bych se teda vubec nerozmyslela a radeji to zkusila v Nemecku...
8. únor 2009 v 16:35  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 nejsem emoticon ale videlas ji? ta je beztak v nejake sekte
8. únor 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 starsi deti jsem rodila v Cr a ted ten porod tady - proste se to neda srovnat. myslela jsem si, ze uz i v cr je pece na vyssi urovni, ale kdyz ctu "zazitky" maminek tak teda v cr uz nikdy. Doktorku jsem idela az den pred odchodem, jinak jen sestry z oddeleni a ty vlastne do pokoje nelezly jen kdyz jsi neco potrebovala. Kdyz te pop porodu dovezly na pokoj, tak prvni curani sly s tebou, abys sebou nahodou neplacla. Zadne cevkovani po porodu, jak si to pamatuju jeste z cr, zadna misa. Proste chce se ti, tak si zajdi na WC. jdu do staje, tak dalsi dotazy zodpovim pozdeji
8. únor 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 a navic neni s kym mit dite emoticon takze je zbytecne to resit ja si jako stejne myslim ze pri mem stesti se ani ditete nedockam, bych musela asi do te spermobanky...
8. únor 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Simi, ja Gedren znam emoticon Kdyz je ji pohodlne mit v noci capec, ze si neprilehava vlasy, tak preci nemusi byt hned v nejake sekte emoticon
8. únor 2009 v 17:06  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 ona se jeste jmenuje gedren jo? no tak to je jasne emoticon ja uz to radeji nekomentuju ale ten capec je hustej emoticon
8. únor 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Capec je nahodou super, taky jsem po nem koukala - kor kdyz te v noci nenechavy kojenec furt taha za vlasy emoticon) Nekde v Praze je shop, kde maji cele takovehle dobove nocni ubory, jsou bozi emoticon Skoda, ze uz nemam odkaz emoticon)
8. únor 2009 v 17:28  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 ja to videla i v nemecku ty dobove hadry ale to ja nemusim to se mi nelibi. zase jako v cepci spat nemusim to je absolutne asexualni emoticon a dite nema co delat v posteli rodicu to me nezajima dite u me spat v posteli nebude.
8. únor 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 No proto ho taky nemam - neproslo to pres manzu emoticon Za to prosla vetsi postel, abychom se vesli pak s dalsim ditetem emoticon
8. únor 2009 v 17:38  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 dyt to rikam chlap se musi leknout hned po ranu emoticon
8. únor 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš