Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Simco, jsi muj clovek - dite nema co delat v posteli rodicu :-) Gedren je jen jeji prezdivka, stejne jako Johanka :-) Ja ji znam uz z beremka, je to informaticka, takova uzasne silena. Ale ten porod doma, to je i na me moc :-) Nemecke porodnice jsem videla teda dve a co jsem mela cest osobne mluvit s cerstvyma mamkama, tak byly naprosto spokojene x-) Zdenicka si jiste pamatuje z nasi byvale diskuzi Hviezdu, tak jeji Zuzanku jsem videla druhy den po porodu. Ona mi sice volala rano, ze mam dojit, ze se v noci narodila, ale ja byla srab a mela strach, abych treba tu malinkou necim nenakazila :-D Tak jsem sla az druhy den :-D A navic mi ji dala chovat a nechala prebalit x-) Tu je foto http://i721.photobucket.com/albums/ww...
Odpovědět
holky nechte toho, tohle tema je o necem jinem. Kazdy mame svoje nazory a pak kdyz prijde realita , tak je casto zmenime. Ja ji naprosto fandim ted myslim ten porod. Zvazovali jsme i ambulantni porod, ale hrozila mi mebolka, tkaze proto jsem zustala. V porodnici jsme tady byla jednou, nebyla jsem ani na navsteve, tkaze nemuzu porovnavat. S peci jsem byla naprosto spokojena, jen ta moje spolubydlici. ... Jinak pro men byl pobyt v nemocnici zbytecny, o maleho jsem se starala celou dobu sama a mela ho u sebe i v noci.
Odpovědět
super, tak gedren už to má za sebou a ještě takhle krásně! x-) moc jí to závidim! simi, gedren je nick :-p
Odpovědět
za chvíli vám hodím všechny fotky na net, hlavně markétčiny hráškovky. ale něco už tam je, koukněte ;-) www.polaneckych.rajce.net
Odpovědět
už je tam všechno
Odpovědět
Profilova fotka
Karkul, ja taky :) Parada! Kdyz vidim fotky od tebe, to jsou takove spravne momentky. Bych kopla manzu. Ma tak drahe vybaveni a fotak vubec nevyndava, jenom kdyz mu uz zacnu nadavat :-( Ted jsem mela takovou radost, ze jsem vymyslela neco, co si muzu doprat, kdyz si ted posledni roky dopraval jenom on na fotak.. a dneska prisel s tim, ze chce plazmovou televizi 8-( No nic, prave jsem zaplatila zalohu na kresleni x-) Jo a taky konecne te poradne vidim, jak vypadas! :)
Odpovědět
Kajo, ty kastany jsou super. To jsou pravy nebo forovy? x-) Slusi ti, jsem moc rada ;-) Byla tu Magda, tak jsme pokecaly, ale myslim, ze toho musime jeste hodne probrat :-D Jeji drahous ma dneska narozky, takze jsem ji nechtela moc zdrzovat :-) Jsem rada, ze tu budu mit od brezna spriznene ujetou dusi :-D Jani, co jsi chtela, kdyz manza teda ma fotak? To kresleni nebo jeste neco jinyho? U nas se stridave touzi po jakymsi kravskym neskladnym objektivu a nejakych filtrech furt 8-( By si panove zajiste rozumeli :-N
Odpovědět
jani, a tys to doteď nevěděla? =-) :-N a já si myslim, jak se tady odhaluju :-D markét, jsou pravý :-) dočetla jsem si onlajn porod a ta gedren je fakt neuvěřitelná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Market, to rozhodne rozumneli... Desne touzim po dovolene u more nebo aspon nejaka vikendovka treba v Parizi.. Ja jeste nikdy na takove dovolene nebyla, na svatebni ceste jsme byli s tchanovcema u pribuznych na Slovensku, to byla taky akce... Zatim jsem vzdycky dala prednost nejakemu objektivu, co jsme nutne museli mit a tenhle sen si odsouvam a odsouvam.. Tak jsem si ted splnila alespon ty kurzy, po kterych jsem zatim jenom posilhavala :) Kajo, no trochu jo, ale z tech fotek to nebylo poradne rozklicovat, stejne te mam nejak vykonstruovanou v hlave a skutecnost bude jina :-D
Odpovědět
hmmm, asi se nad sebou zamyslim a hodim si nějakou modelkovskou pozu tady na střechu :-D :-D mimochodem, slečna s plnýma poličkama v koupelně má už i album na brms a má tam taky pozu - výživnou :-D
Odpovědět
objektiv x dovolená - si dupni příště už! ]-( nýzka už je na společnou dovolenou dost velká, abyste si to jako rodina užili ;-)
Odpovědět
Karkul, kde jsi četla o tom on-line porodu? Abych byla chytřejší...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kajo, to asi jo, ale zas na to nebude.. jestli chceme stavet, budeme potrebovat kazdou kacku, takze takove, no ctyri roky minimalne, nic nebude, pokud se neco zasadniho nezlomi. A stavajici televize nam pomalu odchazi, manza ji ma 15 let, takze ma narok.. no ale dvacku za novou televizi, i kdyz ji chceme samozrejme i do pripadneho baraku, to si fakt muzu nechat zdat o dovce. Jinak po Cechach jezdime, ale ja chci to mooore |-|
Odpovědět
Na AP ve Volne diskuzi na koni
Odpovědět
Karkul, pekne nahod pozu na fotku a sup do albicka tu na strese. A kdyz jsi ta Karkulka, musi ti koukat cervena krajkova podprda, je to jasnyyyy??? :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D já snad ani červenou nemám, ty tele :-D jani, jestli vám odchází a chcete novou, tak to zase radši investujte víc a do pořádný, to zase chápu. myslela jsem, že máte nějakou dobrou a on chce z rozmaru jinou. táta zná chlápka, co prodává ve značkový prodejně televize, a vyprávěl mi, jak ve většině obchodů typu datart se to běžně dělá tak, že televize, které chtějí nejvíc prodávat, ty dokonale naladí, a ty ostatní nechají trochu rozladěný. takže zákazník-laik koukne, řekne si, tahle má divnej obraz, tu nechci, a vezme tu líp naladěnou, i když je třeba mnohem horší. a je fakt, že jsem se na to potom zaměřila a je to pravda :-D ale předpokládám, že než si něco koupíte, přečtete si o tom na netu všechny recenze, takže vás rozladěnej obraz nezaskočí. a s tim mořem mě napadá akorát bulharsko, slyšela jsem, že je to tam levný, a hezký moře, ale nevim, jak se službama a tak. to asi bude slabší. no já jen, že by to mohlo finančně vyjít jak dovolená v čechách.
Odpovědět
Profilova fotka
Veru http://www.modrykonik.cz/forum/show.p... ale je to na dlouho :) Tohle uz je prubeh, uplny zacatek je nekdy v pul druhe rano :))
Odpovědět
Tak u nás to nejsou objektivy, ale věci do PC a teď to bude LCD televize drahá jako prase, jakože fakt hodně drahá :-N do toho rekonstrukce, teď jen doufam, že dostaneme ten úvěr ze staevbního spoření, páč jako každej asi jsem několikrát za život zaplatila několik složenek po splatnosti, tak doufam, že nejsem někde vedená na nějakým seznamu dlužníků nebo co, nedávno jsem totiž rušila účet a zapomněla jsem zaplatit nepovolenej debet v řádech desetikorun, tak fakt doufam, že taková hovadina nebude kontraproduktivní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kajo, domluvili jsme se s nim, ze novou az pak do baraku nebo az tahle uplne odejde - a i tak tam byla varianta, ze kdyby odesla uz ted, vezmeme si nejdriv od jeho rodicu (maji doma asi tri televize), abychom ted nemeli vydaje navic. A ted maji samozrejme tu plazmu v akci a na te nasi uz poradne nejdou pripojit repraky..... ]-( Z normalniho kramu ji brat nebudeme. Ma presne vybrany uz tip, ktery chce a ma znameho, co ma obchod a uz u nej ma predjednanou nakupku, ale i tak.. Sleduje uz rok, jak se ta cena pohybuje. Na dovcu do Bulharska ted pojedou znami, nabizeli nam, at letime s nima, ale na to v te dobe nebylo. Ted mame sice nasporeno, ale jak rikam, jestli pujdeme do hypo, budou jine starosti nez dovolena, tak si necham zajit chut. Ja blbec se radsi prizpusobim tomu, co je ted vyhodnejsi poplatit a na dovcu jaksi nezbyva uz sest let. Jo ale Veru priprav se, ze Gedren ma jadrny jazyk, to ji chce fakt znat :))
Odpovědět
Skaf, ono zalezi na tom, komu jsi jakoby dluzila. Ale ono to uz neni tak prisny, jak to byvalo. Ja delala uvery u Multiservisu 4 roky a za tu dobu jsem videla, jak podminky povolovaly ;-) I kdyz jedne pani nechteli dat uver, ze dluzi za nejakou smlouvu starou asi 7 let. Tak nechapala. Dala jsem ji cislo, ona si tam zavolala a dluzila asi 5 Kc. Ale nikdo ji na to neupozornil. Po skonceni uveru ji dosel dopis, ze vse bylo radne zaplaceno :-N A ony ty splatkovy spolecnosti maji ty databaze dluzniku propojeny. Takze kdo nedostal uver u multiservisu, ma jeste malicko sanci u home creditu a pak uz asi nikde. Home credit ma skoro 100% pruchodnost zadosti. Jani, ty uvery jsem delavala i v elektrech a je to tak. Hosani poladili obraz nejake uzasne plazmy za 50 litru a prodali tri za odpoledne :-N
Odpovědět
K tomu porodu, já to četla hned ráno, protože do té diskuze občas nakouknu, ale tak nějak si z ní beru jenom něco, možná dokonce jenom to, že je třeba tolerovat i jinej názor + někdy i další věci, co mě zaujmou a jinde bych se k nim těžko dostala. Ale teda k tomu porodu, já osobně bych si tohle nelajzla, nějak bych se asi neubránila strachu, že se něco může podělat, což se samo může podělat i v nemocnice, ale tak nějak jsem v tomhle ryze konzervativní, na druhou stranu to asi musí být zvláštní pocit soudržnosti nebo jak bych to vyjádřila mít tu maličkou hned takhle doma. Ještě bych k tomu ale řekla to, že mi přijde naprosto uhozený to komentovat výrazy typu - ta musí být v nějaký sektě nebo je uhozená, jí by se zas mohl zdát uhozený někdo, kdo investuje do poliček plných kosmetiky :-p
Odpovědět
Skaf, uz ten porod neres tady, koukni do Vysokoskolacek, tam tu sturnus rozebrala dostatecne :-D
Odpovědět
markét, však to píšu, je to te´d nová věc, udělal jsem si účet jinde, pak jsem nějakou dobu měla souběžně ten novej plus ten starej a zapomněla jsem uhradit ten nepovolenej debet, přesně to bylo 56,-, už je to samozřejmě uhrazený, ale nasralo by mi, kdyby kvůli tomu měl být nějaký problém
Odpovědět
markét, já to četla
Odpovědět
Jo, tak to nebude problem ;-) Vsak to bude napsano na vas oba, ne?
Odpovědět
nebude ;-) ani nemůže být :-)
Odpovědět
Jak to? Nektere uvery jdou napsat na oba. Ale kdyby teda neee, tak si to na sebe muze nechat napsat pritel, ne? Teda uz snoubenec ;-)
Odpovědět
Ok, vyreseno pres IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Este tu na me koukla Karkulka, ja jsem ji mela natazenou na liste - covece, ty mas balony... :-D :-D
Odpovědět
=-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?