Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 bože, tak já jsem opět nepokroková emoticon Ale pan kalíšek se u mě zřejmě nezabydlí, zlaté tampony emoticon

Raději mi sem hoďte nějaký moooooc dobroučký recepisek na salát. Inspirace došla. A jako z normálních ingrediencí, ženy, jo? Žádná exotika, prosím pěkně.
9. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Jo, a MB mám, páč mám předplatné...jako nic stylového pro nás, ale jinak vcelku fajn proměny. Je tam mov pěkná příloha Decor, bohužel je celá obšlahlá z MC emoticon , ale jinak si nemyslím, že by to bylo vyloženě vyhozených půl sta. Klidně kupujte, nezklame, ale zřejmě ani nenadchne, no. Takový stálý průměr...
9. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Mne ceka MB doma, mam predplatne, ale potvory do zahranici neposilaji, takze jich na me bude cekat vzdy nekolik najednou emoticon Jinak na MC netrpelive cekam emoticon Vcera jeste nebyla.

Veru, proc myslis, ze se u tebe nezabydli? Vzdyt to vyresi spoustu problemu a je to i fin. vyhodnejsi emoticon
9. únor 2009 v 10:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Já ti nevím, mně to přijde takové jako nehygienické, je mi zkrátka protivné emoticon
9. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 jej tu jsou ale temata emoticon ja se vcera opila kubanskym rumem jsem nejak pila a pila az jsem usla na zachode. nasi ze me meli strasnou srandu me ale dneska do srandy vubec neni tresti me hlava uz pit nebudu nikdy!!! nad tim kaliskem jsem taky farala ze bych si ho poridila ale nevim no. na ty tri dny co to mam mi je nejaky kalisek na prd.

eni dovolene nejsou drahe zvlast jsou rodinne balicky atd. vim to mamka pracuje v cestovce takze vim jake vychytavky ji chodi emoticon
9. únor 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Market, no ja ho objevila az pak, tak nemam kalich v hezkem pytlicku, jenom biobavlnenem emoticon Nejaky cervenocerny, casem si kalich ale do kosticek presiju emoticon Kupovala jsem mooncup ted pred Vanoci v nejake akci, vysel na nakupku + postovne.
9. únor 2009 ve 12:00  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ja to pochopila, ze tys ho asi nekoupila v kostickovanem emoticon Mam ale taky peknou kostickovou latku (jak jsem sila zajicum zevnitr usi), tak bych si taky mohla usit pekny obal emoticon
9. únor 2009 ve 12:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 skafinooo, chceš nám snad něco naznačit? emoticon
enine, to jsem ráda, že máš kalich. už se těšim až ho vyzkoušíš, budeš odvařená, ti řikám emoticon
barevný kalichy jsem neviděla, jen růžovej a barevný pytlíčky - nějaký kytkatý snad. ale jak píše markét, spíš - když už - bych si je ušila. už nevim přesně kolik stály, ale bylo to určitě tolik, kolik bych za pytlík na kalíšek nebyla ochotna utratit emoticon emoticon
eul, a ty špinavý tampony ti nejsou protivný a nepřijdou ti nehygienický? emoticon
9. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Hele, tady jsou dole http://ladycup.eu/ emoticon Tak mi asi vyrazime ven, je tam nadherne. Zjistila jsem, ze u nas v latkach maji slevu 20% na vsechny latky, to preci nenecham jen tak emoticon
9. únor 2009 ve 12:55  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 O tom, jak je to nehygienicky by mohla povidat moje segra emoticon Ona trpela na kvasinky fakt brustus + dalsi ruzne problemy a mykozy. A ja ji poslala diskuzi o kalichu, ona to prve nechtela ani cist, ale jak to precetla, chtela ho taky (ehm, potrebovala jsem nekoho, s kym bych si to objednala, aby to vyslo levneji, to byla nejaka akce ze jeden za plnou cenu, druhy za polovic emoticon). A normalne ji vsecky ty kvasinky a ty mykozy prestaly, protoze prave tampony jsou uzasne prostredi pro bakterie. Navic pri kalichu nehrozi syndrom toxickeho soku. Mne se mockrat stalo, ze jsem mela tampon, nekde zkysla (zacpa na dalnici, mesto) a prisla jsem domu s brutalni bolesti hlavy a nevolnosti. Tohle se s kalichem proste nestane emoticon
9. únor 2009 ve 13:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja jsem taky mela nejdriv strach, ze je kalich nehygienicky - tampony tam smeji byt max. 4 hodiny, jinak hrozi sok, tak jsem se toho bala u kalichu taky. Pak jsem se ale docetla, ze tampony jsou napustene chemii, coz kalich neni, ani nema jak, ze. Takze moje duvera vzrostla, jenom se zatim bojim te manipulace a hlavne ze mi bude velky nebo maly, bude me tahat jizva nebo tak emoticon Tampony jsem ale nikdy nepouzivala, jenom vlozky.
9. únor 2009 ve 13:01  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 no jo, máš pravdu, jsou hezký emoticon ale stejně si je nekoupim, maximálně z nudy největší ušiju emoticon
9. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Karkul, jasně, ale ty hned vyhazuji. Kdežto pana kalíška musíš vyplachovat (!), t se mi právě moc nezamlouvá. Ale koukám, že tu budu asi jediná se šňůrkou, což emoticon emoticon

Holky, nemáte NÁHODOU některá odkaz na Nadaci Miloše Havla? Nutně potřebuji kontakt a ať hledám, jak můžu, nikde nic nenacházím. To jen tak bočkem emoticon

Co ten salát, žádná rada nad zlato?
9. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jani, neboj, manipulace je úplně v pohodě. za tu první ms se to v pohodě naučíš.
já jsem ho napoprvý krásně zandala, nemohla jsem ho ale vyndat.
pomohlo mi, že jsem si vlezla do sprchy a tam si klekla, takže jsem jako byla víc otevřená. a navíc mi nevadilo, že ho případně špatně vyndám a třeba se umažu nebo ho vyliju.
takže ve sprše jsem se uvolnila a vyndala ho raz dva emoticon
čímž chci říct, že kdyby ti to náhodou ze začátku dělalo problémy, vykašli se na to, uvolni se a vyndej ho. vždycky ho totiž vyndáš, nemůže ti nikam utéct.
taky mi pomáhá svírat poševní svaly, tím ho trošku vytlačíš ven emoticon
jo a zkoušej to ze začátku ve chvíli, kdy víš, že máš čas a nemusíš se stresovat, že ti třeba za 5 minut jede bus a ty ještě nejsi dooblečená a nemůžeš vyndat kalich. emoticon
9. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 eul, nejde o to, že ho HNED vyhodíš, ale že ho máš x hodin v sobě (ten tampon) emoticon ale nebudu tě přesvědčovat, do toho člověk buď dojde sám, nebo nedojde, a pak nemá cenu plácat na to mojí energii emoticon
salát - nedávno jsem ho posílala marki, tak mě to teď napadlo.
je to teplý salát z hrášku a kozího sýra - chceš recept.
jinak jsem si teď vymyslela, protože tu mám poslední plechovku tuňáka, že uvařím brambory ve slupce, nakrájím na kolečka, přidám k tomu tuňáka, zelený salát, rajčátka, mám tu i zelený fazolky, tak je tam asi přidám... a udělám k tomu nějakou zálivku z jogurtu, třeba tam přidám trošku hrubozrnné hořčice. a zakápnu olejem.
9. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 ten hráškový mi Liboráč jíst nebude...nedávno jsem to dělala jako přílohu ke kotletám, teda hrášek s balkánem, a odžduchal mi to co nejdál na kraj talíře: "Hm, dobré. Ale příště už to dělat nemusíš." emoticon

Ale na ten s bramborama jsem taky myslela. To je klasika Nicolas, což?
9. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Veru, jenze tampony mas beleny chlorem, to je daleko vetsi svinstvo nez pripadne bakterie, drazdi a vysusuje to posevni sliznici atd. Jako myslim, ze kalich je daleko cistejsi nez to, co do nas strkaji nase protejsky, ze jo emoticon Navic pred MS ho vyvaris nebo nechas v tom desinfekcnim roztku vyvalet a je to.

Recept na salat nemam zadny extra, jen nekolikero dresingu, jestli chces nejaky recept.
9. únor 2009 ve 13:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 nicolas jo? vymyslela jsem si nicolas? a ani ho neznám emoticon
no tak budu mít k večeři nicolas emoticon
jinak mě nic nenapadá.
a musim letět, ve dvě mám být u doktorky. tak zatim. emoticon
9. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 http://www.kuchyne.cz/recepty/salat-nicoise-198.aspx
9. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Marky, jak píše Karol, každý k tomu musí dospět sám...a já na to zatím teda ještě nemám.

Dresinky sem klidně hoď, já je dělat toiž moc neumím. Většinou jen salát šplíchnu vinným či jablečným octem a olivovým olejem...
9. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Bylinkovy dresink - smichas 20ml oleje z kukuricnych klicku, 20ml ovocneho octa, 125ml bileho jogurtu, 1,5 lzicky cukru, 1 lzicka soli, 1 spetka bileho pepre.

Jogurtovy dresink - smichas 40ml oleje z kukuricnych klicku, 40 ml bileho vineho octa, 120ml bileho jogurtu, 1,5 lzicky horcice, 2 lzicky cukru, 1 lzicka soli

Kari dresink - smichas 40 ml olivoveho oleje, 150ml bileho jogurtu, 1 lzicka kari, 1 spetka soli, 1 spteka pepre.
9. únor 2009 ve 13:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Veru, ja te do niceho nenutim, to ne emoticon Jen jsem ti chtela naznacit, ze do hygieny na tom nejsou tampony taky zrovna dobre emoticon
9. únor 2009 ve 13:26  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Už ty kalíšky nechme, ju? Každá holt máme to svoje emoticon

Houstone, hlásím problém: nemám olej z kukuřičných klíčků emoticon
9. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Houstone, bez obav, davam olivovy a je to taky dobrota emoticon A misto ovocnyho octa davam jablecny emoticon To je taky ovoce emoticon
9. únor 2009 ve 13:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 veru, dík za odkaz. ale ten salát je trošku jiný, než mám v hlavě já. nejsou tam brambory, je tam vejce, okurka a paprika... co jsem tak zachytila. ale vypadá taky dobře. jen já mám dneska chuť na brambory, navíc k večeři si dávat vajíčka, tak zase neusnu emoticon
kalíšky nechávám, jak jsem říkala, každý si do toho musí "dorůst" a já nehodlám nikoho přesvědčovat. mně hřeje vědomí, že až to někdo zkusí, tak mi dá za pravdu emoticon že jo marki a jano? emoticon
a takovej rejpaneček - kde jsou v tom bylinkovým dresinku bylinky? emoticon
9. únor 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ups, podivam se emoticon Ze by je tam zapomneli dat? :-d

Ano, Karkulko, s kalichem mas pravdu. Uz jsi uschopnena?
9. únor 2009 v 15:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Nezapomneli je tam dat, jen se Marki spatne podivala emoticon Patri tam "bylinky dle gusta" emoticon
9. únor 2009 v 15:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 emoticon tak to jo, já myslela, že bylinky ta zastupuje pepř emoticon
ještě jdu zase v pátek emoticon
9. únor 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 A co mas? Anginu? Mas atb?
9. únor 2009 v 15:30  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 takže změna, ženy. Salát bude až zítra. Mám v lednici od včerejšího oběda zelého, takže dnes budou těstoviny se zelím. Zní to hrozně, ale je to děsně dobré a taky kalorické emoticon , ale chuť je sviňa. Uvaříš fleky, na trošce oleje na pánvi opečeš zelí, pak přimícháš měkký salám a těstoviny, prohřeješ a maňana. To je taková večeře za 5Kčs emoticon
9. únor 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš