Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja jsem ten odkaz rozklicovala, ale uz tu byl, tak jsem ho sem nedavala. http://www.tildas-welt.com/
11. únor 2009 v 10:30  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Eni, to právě není on. Tohle jsou její oficiální stránky, ale tohle byl vyloženě blog se spoustou fotek i podrobných návodů.
11. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 267 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 267 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
 Ene, auto je asi lepší, ale vzhledem k lokalitě si zjistěte ještě cenu dálničních poplatků a trajekt.
11. únor 2009 v 11:13  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 trajekt?!
11. únor 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
 tak oni tomu říkaj trajekt, je to spíš takovej přívoz, ale platí se to
11. únor 2009 v 11:21  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Pisou, ze je tam most.
11. únor 2009 v 11:23  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 ty jo, my tam nic takového neměli. Asi záleží, kam jedeš. My byli tuším na Makarské a pak v městečku Rovinj.
11. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
 ene, ten je nějak bokem, radši tohle ověřte
11. únor 2009 v 11:30  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Tak prekopcim letak jeste sem emoticon

Ostrov Pag je se svou 60 km délkou třetím největším ostrovem Chorvatska. V šedesátých letech minulého století byl ostrov Pag spojen mostem a stal se tak velmi oblíbenou turistickou destinací. Na prosolených pastvinách ostrova Pag tamní pastevci chovají houževnaté ovce, z jejichž mléka vyrábí celosvětově známou specialitu - pažský sýr.

Kemp Straško je umístěn ve stínu borového háje, je od Novalji vzdálen cca 1 km.. Svou dlouhou pláží, rekreačním sportovním centrem, vyhrazeným prostorem pro nudisty, je oblíben turisty všech generací. V kempu Straško je restaurace s nabídkou hotových jídel a mořských specialit, pizzeria, pivnice, market, trafika, pekárna, internetová kavárna, autoservis, půjčovna jízdních kol a skútrů. Klientům je v kempu Straško k dispozici 11 osvětlených tenisových kurtů, beach volejbalové hřiště, stolní tenis, fitness, aerobic a aquaaerobic. Pro děti je v kempu Straško dětský koutek s dětským hřištěm a miniclubem.

Novalja jako turistické centrum ostrova postavena v malebném zálivu Luna je atraktivním místem pro své mírné klima, čistotu moře a různorodostí pláží obklopených borovými háji. Turisté si mohou vybrat pláže s klidnou vodou v laguně, nebo pláže s otevřeným mořem. Z bohaté minulosti se v Novalje dochochoval pouze antický aquadukt z 1. století vytesaný přímo do kamene. Novalja je ideálním místem k odpočinku, romantickým večerním vycházkám na promenádách nebo k zábavě v různých klubech, diskotékách a restauracích.
Termín 10.07. - 21.07.2009. Odjezd v pátek, návrat v úterý. Cena 5990,-.
Cena zahrnuje: plnou penzi, dopravu, ubytování v kompletně vybavených chatkách, služby kempu, spotřebu vody a energií, služby delegáta CK, pojištění proti úpadku CK.
11. únor 2009 v 11:51  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
 Tak já taky ještě sem. Tušim, že ta pláž Zrče i Straško mají Modrou vlajku, na pláži Zrče je dál v moří dokonce i písek emoticon a jestli si to dobře pamatuju, tak dál v moři je normálně mělčina, ale nejsem si jistá, jestli si to s něčím nepletu. My šli na tu Zrče z Novalji pěšky brzo ráno a byli jsme tam celý den, doporučuju, akorát jsme se malinko připekli tehdy emoticon Jinak v Novalji není zas tak moc věcí k vidění, ale pokud je člověk poprvé u moře, tak je určitě u vytržení, v Novalji je trh s ovocem a zeleninou a sýry, ty jsou tam pro tu oblast typické, obchody jsou tam taky. Je tam i něco málo z té starší architektury, my Novalju prošli skoro celou. Přímo v Novalji se moc koupat nedá, spíš až na jejím konci, ale Straško je dostačující, je tam spousta možností sportovního vyžití, ale je to samozřejmě za poplatek, nebude to žádná luxusní dovolená, ale hezká dovolená u moře zcela určitě. Minimálně se ti splní sen, a o to jde. Doporučuju vzít si síťky n a lovení mušlí, pamatuju si, že jsem těm, co je měli, záviděla, páč lovili celkem pěkný. Pokud budete mít auto, zajeďte i do hlavního města - Pag, tam je z té staré architektury mnohem více a tehdy tam měli levnější zmrzlinu o celou jednu kunu emoticon akorát to koupání tam nic moc a nakonec jsme byli rádi, že jsme v Novalji a ne v Pagu.
11. únor 2009 v 11:58  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
 Jo a ten most je právě úplně jinde, než je ta Novalja, to si asi zajedete, to bude chtít zjistit, kolik stojí ten přívoz, zda to nevyjde líp než benzín za delší vzdálenost.
11. únor 2009 ve 12:00  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
 http://www.chorvatsko.cz/kvaros/novalja.html

Tady nahoře ta fotka, tak na ní ta pláž jakoby blíž je Straško, tam je ten borovej les a v něm kemp a chatky, to na fotce jakoby dál je Novalja - to městečko a přístav, tam je taky pláž, ale neni to úplně čistý, páč tam je přístav. Trochu dole, když sjedeš, je i Zrče.
11. únor 2009 ve 12:04  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 tak už jsem chytřejší a v obraze emoticon Eni, ta cen aje fakt luxus, i když ubytko v chatkách, ale plná penze...dobrá nabídka. Myslím, že last minute nebude už levnější emoticon
11. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Vycerpavajici emoticon) Jo, ta plaz ma modrou vlajku. My moc teda netusime, o co jde, ale ti znami jo a nevybrali by nic spatneho, takze jim verime emoticon Ja uz mam uplne krece do bricha, jestli to vyjde emoticon V tech chatkach je uplne vsechno, takze se nebojim. Je to v podstate takovy last minute, proto uz neni misto..
11. únor 2009 ve 12:31  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 vy jste toho zase nakecaly emoticon budu reagovat postupně.
kam přesně byste jeli, jani, a s kým? není to ck victoria? protože s nimi jsme byli přepředloni (emoticon), já i míla jsme byli v chorvatsku poprvé.
ale chatičky byly hezký, čistý, celkem slušně vybavený. kemp byl taky čistej, byl tam slušně zásobenej obchůdek, i stánek s ovocem a zeleninou, měli tam dokonce český noviny, sice třeba tak 2-3 dny starý, ale i tak dobrý. sprchy a wc myli několikrát denně.
tak to jen tak, jestli je to ta cestovka, ráda ti napíšu víc emoticon a jet vlastním autem je opravdu výhoda, já bych tím busem nejela, i kdyby bylo místo emoticon dneska, kdy už tam mají dálnici, jste tam za pár hodin (my to jeli z prahy asi za 14 hodin)
11. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 eni, k modré vlajce:
Modré vlajky uděluje od roku 1987 Nadace pro ekologickou výchovu při Radě Evropy, která má sídlo v Kodani. Měřítka, podle kterých se modrá vlajka pláži propůjčuje (vždy na jeden rok) jsou velice přísná.

Sleduje se kvalita vody (včetně obsahu bakterií, organického i anorganického znečištění), průzračnost moře, čistota pláže, vybavení i možnosti zábavy

Celosvětový systém modrých vlajek, původním názvem Blue Flag System, srovnává pláže podle základních čtyř kritérií: čistoty vody, úrovně bezpečnosti a služeb, péče o životní prostředí a kvality enviromentální výchovy a informací.

Aby pláž získala "modrou vlajku", musí být nejen uklizená, s přístupem k pitné vodě, dostatkem odpadkových košů a toalet s adekvátním odpadním systémem, ale také musí nabízet nejméně pět ekologických programů. Pokud je v okolí korálový útes, musejí provozovatelé pláže se sledovat jeho stav, další povinností je zajistit na pláž trvale udržitelnou dopravu či nechávat vyplavené mořské řasy zetlít přímo na pláži. "Čistá pláž" má mít dopředu také plán pro případ zamoření.

Kde je opravdu čisto?

Pro sezonu 2008/2009 je oficálně čistých přes 3300 pláží a přístavů ve 36 zemích. Seznam čistých pláží a přístavů si můžete prohlédnout na www.blueflag.org/blueflag a na mapě každé země je vyhledat. To se může hodit zejména, pokud plánujete dovolenou.

Například v pro nás nejpopulárnějším Chorvatsku je modrými vlajkami kladně ohodnoceno 125 pláží a 201 přístavů, v Itálii 214 pláží a 56 přístavů, v Řecku dokonce 430 pláží a 9 přístavů.

Zato například Bahamy nemají podle tohoto hodnocení čistou pláž ani jednu.
11. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Neni, je to neco z Usti, nazev ne moc znamy.
11. únor 2009 ve 13:54  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
 Jsem ráda, že s tim tvuj manža přišel, doufam, že to vyjde emoticon
11. únor 2009 ve 14:09  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 no jo, ještě že máme tu chalupu, ať mám aspoň kam jezdit emoticon
a volám všechny, aby se laskavě přidaly - marki, zuzka, bára... emoticon
11. únor 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 můžu taky? emoticon

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=87219
11. únor 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 tak kde to vázne, sestry?
11. únor 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Siju, siju, az se ze me kouri emoticon Ale na tenhle odkaz jsem koukla a fakt tam jsou uuuzasny veci. Nemuzu se dockat, co je na tech ze vcera, ale zatim nestiham..
11. únor 2009 v 19:32  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 holky dneska si ordinuje PC detox. Nahromadilo se mi spoustu prace. Jdu ulozit draka a vrham se do pracovniho procesu
11. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 veru, můžeš! emoticon emoticon
já volala ty, který už tu dlouho nebyly, nebo trucujou emoticon
odkaz opět výbornej! šílený je, že já už mám uloženo asi tisíc odkazů, asi milion obrázků, už ani nevim, co kde mám, že to mám a kdy a kde to mám jako realizovat emoticon emoticon emoticon
11. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Ahoj holky mojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee emoticon

Zdravím vás a moc a moc a moc se omlouvám, že vás v poslední době tak zanedbávám... já nějak nemám sílu přispívat, jak teď trávim každý den do večera v práci (jo hold je to znát, když jsem dělala na krátký dlouhý týden a měla třeba tři dny za sebou volno, teď mi přijde, že nic nestíhám)ale snažím se vás aspoň číst.

Moje velká novina je, že jsme včera přebrali byt! Takže příští týden se vrháme na podlahy. Bohužel tam ale zatím nemůžeme dát dřevo, protože tam je nějaká krytina, na kterou se dřevo nemůže dávat, nebo alespoň ne teď - musí to pořádně vyschnout, což může trvat třeba rok....tak jsme se rozhodli, že dáme všude zatím lino, co se tváří jako prkna emoticon (mimo chodby, tam dáme dlažbu) ...

Mějte se kráááááááááááásněěěěěěě emoticon emoticon emoticon
11. únor 2009 ve 21:34  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 no paráda! emoticon to se máte, taky bych šla něco zařizovat.
tak hlavně, ať se v práci nějak zaběháš a srovnáš a víc stíháš i všechno ostatní emoticon
11. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 díky díky emoticon polepším se emoticon
11. únor 2009 ve 21:40  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Kajo, ja to mam ve dvou adresarich - jeden jako bydleni, rozdeleny na kuchyn, koupelna, hala... a druhy adresar jako tvoreni - tam se chystam udelat poradek na siti, venkovni tvoreni, pleteni... podle toho, co se mi bude chtit delat, do toho si vlezu a vyberu emoticon) A samozrejme deleni jako vanoce, velikonoce a tak emoticon Oblecky na panenku jsem dodelala, hura, konecne.. ale ukazovat to asi radsi nebudu, neni to zadny hogofogo. Radsi pujdu na ty odkazy na mmb emoticon
11. únor 2009 ve 21:54  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 koukej to ukázat a nekecej emoticon
hele, to já mám taky několikero záložek, ale těch odkazů je tolik... drtivou většinu ještě nemám celou prolítnutou, takže ani založenou v odpovídající záložce. a celkem naějakou chvíli trvá, než se mi vůbec ty oblíbený položky otevřou emoticon musim to nějak protřídit holt.
11. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 No tak odkazy mam na jedne hromade, ty jsem nebyla schopna poradne roztridit do dnes, ale mam jich tak stranku a pul, do zalohy moc neukladam - jako ze si to prohlednu az pak..
Dala jsem to na rajce emoticon
11. únor 2009 ve 22:12  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš