Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 http://www.aukro.cz/item593224075_skrinka_z_trdeho_dreva.html

http://www.aukro.cz/item615524666_drevena_zdobena_skrinka_se_supliky.html

pokud se vam zda, ze skrinky jsou skoro stejne, je to tak. Hlavne ale kouknete na ceny emoticon
26. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Jani, kvetinac bych nechala tak jak je. Barvy by to potlacily, takhle je to super emoticon

Kajo miminko je nadherny emoticon . To tak strasne leti, mi to pripada jak vecnoost, co byl muj martinek taky takovy miminko. A ted je z nej malej rostacek
26. dub 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ok, necham to tak emoticon

Uz tu dlouho nebylo zvedani sebevedomi emoticon

http://www.fler.cz/zbozi?id=160593
http://www.fler.cz/zbozi?id=216149
http://www.fler.cz/zbozi?id=262595
http://www.fler.cz/zbozi?id=253062
kategorie, co nikdy nezklame
http://www.fler.cz/zbozi?id=172533
http://www.fler.cz/zbozi?id=229769

Ach, jak se citim fajn emoticon
26. dub 2009 ve 23:11  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Dobre ranko, Jani co mi to delas emoticon . Jsem klikna hned an kategorii co nikdy nezklame a u toho prvniho vence jsem se malem zadusila...
27. dub 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
 ene, ty náušnice jsou bezva. nějak jsem to celé nepobrala emoticon emoticon

obklady do koupelny vybrány tyhle nakonec
http://svetobeznicek.rajce.idnes.cz/lord_cir_polis_-_tabor/#DSC_5170.JPG

(ty větší vlevo, to menší by bylo dobrý, kdyby to nedělali jen v desítkových formátech emoticon )
27. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 hurááá, hurááá, obklady jsou vybraný emoticon
moc hezký yanno emoticon

janino, ty jsi tak pozorná, že sis všimla, že mám ty hráškovky emoticon
květináč bych nechala přírodní.
27. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 karkul, dík emoticon kdybychom je viděli hned, tak byl klid. Když my je objevili náhodou (v Táboře ne výletě) až teprv před týdnem. V Praze od této firmy je vystavená jen moderna. Nebo když je to tenhle typ povrchu tak zásadně v obřích formátech 30 na šedesát emoticon Ty "babičkovské" venkovské jsou děsně drahé. A ostatní většinou ta moderna na sto způsobů, příp. takové obyč mramoroidní, které se mi nelíbí.
Jediné pěkné, které jsem viděla na tento způsob a ty by mi teda vůbec nevadily, byly napodobenina kamene, leštěného, matného (ale to je cenově na rozměry koupelny mimo..):
http://svetobeznicek.rajce.idnes.cz/dalsi_obklady_-_kerabel%2C_smichov/#DSC_4732.JPG
http://svetobeznicek.rajce.idnes.cz/dalsi_obklady_-_kerabel%2C_smichov/#DSC_4727.JPG
http://svetobeznicek.rajce.idnes.cz/dalsi_obklady_-_kerabel%2C_smichov/#DSC_4723.JPG
a ty by se mi ani nehodily domů, muselo by být v té koupelně všechno perfektní, jinak by se to k tomu nehodilo.
my to všechno fotíme, protože s tím batoletem nemůžem furt sjíždět krámy, především tady v těch kolonách, to jsou výpravy na celé odpoledne, na to není čas. navíc stejně jinak zapomenem barvu i povrch. pak si nad tím přemýšlíme v klídku doma.
27. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 karkul, já koukala, ale neorientovala jsem se v těch lidech. emoticon Ale vím, že se mi moc líbilo to miminko! emoticon
květináč bych asi taky nechala přírodní, ač ty kvítky by mi nevadily, mohlo by to být hezké.
27. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 ahojda, moc se omlouvam, ze se ze me zatim nestal ani pravidelny ucastnik diskuse, ani nahodny divak a jsem takovy kockopes emoticon))

karkule, mas hezkej dort, milany i martinka, i kdyz taky nevim, kdo to je emoticon ale asi synovec bych si tipla. jo a blog panny jany - jsem se bouhla naplacato do cela, dyk jsem slibotechna! udelam ho.

yanno - gratuluju !

zdeni - diky za rady babky korenarky, neco aplikuju, ale stale nic moc. teda uspech je, ze po tydnu zase mluvim, to jo.

ene a spol. co chcete videt ten byt, tak ja ho sem naladuju az vas tu bude vic najednou a pak to zase smazu ... a co se tyce toho sebevedomi, tak nechci kontrovat, ale taky bych mela kandidaty, vzhledem k tomu, ze delam titulek fleru tak to musim prolezat denne a nic moc teda pane karotka emoticon))

ene, az budes mit super spatnou naladu a myslet si, ze svet za nic nestoji, posilam malou (i kdyz myslim ze obsahove velkou) dusevni vzpruhu:

http://www.fler.cz/zbozi?id=250876
27. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 olala, tak těch beru deset emoticon
martínek je synovec, tipujete správně.

jévééé, co děláš tuto sobotu po ránu? já že tam u vás je hrnčířský trch emoticon tak že bysme se tam tak jako mohly pokoukat, pak to vzít oklikou kolem popelnic a sběrných dvorů a skončit např. u vás na terásce s kafem emoticon
27. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 karkulko kdyz budes mit v kosicku vino a babofku, tak delam v sobotu dopoledne to, ze te a spol. cekam na navsteve emoticon

delam si legraci, ale klidne prijd a vubec uz mi nevykej, jo?

a jinak trhy teda doporucuju az v sobotu odpoledne, ale to je Tvuj boj emoticon
27. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 já ti nevykám. píšu u vás = jévé a kytky a červotočí.

my tam byly s mámou v sobotu brzy po ránu a krása. odjížděly jsme kolem devátý, směrem do berouna totálně zacpané cesty a lidí mraky. tak ti nevím. emoticon
27. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jo tááááák emoticon ty nechceš, abych tam jela ráno, abych tě neotravovala moc brzo. to řekni rovnou ne emoticon
27. dub 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 pani, tak to nas klidne prijed navstivit, to je opulne v pohode emoticon ja vstavam i o vikendu kolem sedme ... takze klidek. a jinak jsem ted unavena cely den, na denni dobe nezalezi, toz je mi jedno esli prijdes na 9, klidne emoticon budu uplne stejne utahana jako v poledne, v pet, vecer v osm, je to jedno... takze tri ... dva ... jedna ... se zacinam tesit, jo? emoticon
27. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
Registrovala se 10. února 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1457 příspěvků a 3 alba. Má 12 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
Registrovala se 10. února 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1457 příspěvků a 3 alba. Má 12 přátel. Region Hodonín.
 Zdravím mladé "chalupářky" s dobrým vkusem, jste vážně úžasné, déle už to nemůžu skrývat emoticon Už mě nebaví Vás jen šmírovat emoticon za což se omlouvám, ale bohužel tak dokonalé odkazy ode mne nečekejte. emoticon

Snad jen, co by miloňemoticon říkal na tuhle klícku? http://im.aukro.cz/item616197071_klec_nova_velka_pevna_velice_pekna.html#gallery
27. dub 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Manzelisko dneska bylo krvacet v Usti, takze byl doma na paragraf, coz jsme hned vyuzili pro vylet do Jetrichovic - bylo to baaajo emoticon (tocila se tam treba Pysna princezna ve mlyne emoticon ) Snad brzy dodam fotky emoticon Nositko jsem mela v oprave, tak jsem si udelala improvizovane z batohu emoticon Nyzka to cele prospala u me na brise, ze zad mam mrzaka emoticon Taky jsme se byli podivat na jeden domek, co ted stavi znamy, hezky, ale takovy moc zvlastni na me emoticon (treba kuchynska linka dlouha 11 metru emoticon )

Holky a co delate v nedeli? emoticon Vyrazime do Prahy a fakt bych vas rada poznala..

Kajo, super motto emoticon emoticon
A taky super, ze uz ma yanna obklady, vypadaji jako bezva volba emoticon
27. dub 2009 ve 20:03  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jo a taky jsem chtela privitat Maju emoticon Lobuju za album, at se mame cim kochat a vime, s kym mame tu cest emoticon
27. dub 2009 ve 20:07  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 ene, ze tys jeste nevidela to poteseni, co jsem půro tebe nasla na fleru? emoticon) a v praze se s tebou neseznamim, ale klidne prijedte do berouna, kdyz uz tu mame ty trhy emoticon
27. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nasla, malem jsem spadla stestim pod stul emoticon emoticon
Myslela jsem, ze budete nekde pobliz Praze. Beroun na mape vypada celkem blizko, ale muz si klepe na celo, tak asi ne emoticon Ale jsou i v nedeli a podle fotek to vypada na fajn akci, to by se Nyzce taky libilo, ze jo? emoticon Bohuzel vezeme v nedeli tchyni na kliniku do Prahy a pak zas zpatky, nevim, jak dlouho tam bude. Muze nekolik hodin nebo hodinu, to Beroun asi nestihnem emoticon
27. dub 2009 ve 20:28  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ene, beroun je blízko, autem jsem tam ze zličína za chvíli. Když to beru tak. Ale z jiného úhlu pohledu je to teda dost daleko, tj. z pohledu kafíčka, čajíku emoticon To nejde, leda by někdo z Berouna chtěl na výlet do Prahy a naopak. Tomín by malou princeznu určitě rád poznal, ale nevím, jak to budete mít s tím časem a to samé platí z naší strany. Taky je možné, že odjedu na víkend za našima. Manžel má nějaký rozpis, co kdy, tak nevím, jestli zrovna tady nechce něco bourat atp. Prostě nevím, jak to skloubit všechno emoticon
27. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 Mno, ja vim urcite, ze se do prahy nevypravim, pac budu jeste asi nemocna, stale mi je blbe ... a jinak je beroun ze zlicina 10 minut, to jen jako ze pro kontrolu. nevim ale na jakou kliniku tchyni vezete a to by se asi fakt nestihlo, pac z karlaku treba je to dalsi pulhodinka na kraj prahy. to z motola, to by byla jina emoticon))

yanno, ty jsi z prahy?

ene, ten kaminek ti muzu na fleru koupit, tak jen verim, ze byste pak prijeli emoticon)) ale snad se chysta zmena, mozna ze se bude nektere zbozi vyrazovat, ja osobne bych byla celkem pro, pac to neni fakt zapotrebi emoticon)
27. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jeve, no tak presne z Karlaku to je emoticon
Pro nebo proti? emoticon Tak jenom doufam, ze ne moje zbozi, i kdyz jsem jeste nic neprodala, coz asi mluvi samo o sobe emoticon
27. dub 2009 ve 20:51  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 jeve, jo jsem. Původně teda ne, my jsme takoví rozlezlí všude možně.. Teď začnu právě pendlovat mezi Prahou a Chomutovem. Do Berouna je ta cesta rychlá, to je fakt..
Ene, takže když jedete ze shora, tak vlastně musíte projet celou prahou, abyste se dostali na karlák. Když je kolona, tak je to klidně horší než celá cesta z děčína snad emoticon Ale takový drámo to nebude. Někdy se to objede za 20 minut.
27. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 teda ale 10 minut na zličín, to je dobrý.. emoticon
27. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 jsem pro, aby se na fleru neprodavaly uplny uchylarny. Tvoje zbozi je nahodou pekny, ale musis bud casto vkladat, nebo topovat a nebo si kupovat fler show, abys byla videt. a napsat tu a tam blog a chodit do diskusi a do klubu ... je to fuska celkem... emoticon

z karlaku teda pocitej plus minus hodinku od nemocnice primo ke mne domu ..... rada vas uvidim, to pisu jako fakt, abys mela oplne udaj e ke kalkulaci casu .....
27. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Neresim cestu na Karlak, ta je jista, takze je mi fuk emoticon Na Zlicin jezdime, i do Rudne za kamaradkou, a tam vim, ze jezdi autobus ke Karkulce emoticon A z Rudne je to do Berouna 15 minut dle map, takze klidne tech 10 minut, je to po dalnici. No ale asi jindy, aaach jo.
27. dub 2009 ve 21:08  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ene, ano ano, ta na karlák je jistá.
taky bych vás moc ráda viděla, jen na rovinu říkám, že teď nevím dne ani hodiny. navíc my jsme takoví týpci, co se rozhodujou na poslední chvíli. především pokud jde o výlety a návštěvy emoticon
27. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 přijďte ještě někdo další, já chci vidět tu milionářskou cimru emoticon
27. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 mno tak to neresme, ono to nekdy vyjde proste .))) pratele, prave mi na zahrade hulaka pan adamec na vojtu kotka emoticon)) teda ne na moji zahrade nejsou, oni behaji na protejsi zahrade, ale pan adamec veli do tlampace emoticon)) skoro cekam, kdy zacnou rikat ... posledni volne labute, takze si hezky postupujte ... emoticon)) ehm - tak vlastne kdyz neprijedete, tak me navstivite virtualne v bedne emoticon))
27. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 cimru emoticon)))))))))))))))))))
27. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš