Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 holky, prosim - uz je to dyl, ale nekdo daval odkaz na latky na MMB. Nemuzo to ted najit a chtela jsem si objednat an polstarky
30. dub 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&album=373993
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=65093
30. dub 2009 v 16:45  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nevite, cim se to vycpava? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20763799&tab=11 Vcera jsem si privezla od kamaradky plnou ikea tasku starych povleceni, perfektni latky, jedna ma vzor hodne podobny tomu na obrazku, tak bych ji rada zuzitkovala. Ale zas aby me ty polstarky nevysly 3x draz na naplnich emoticon
30. dub 2009 v 17:04  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
Registrovala se 7. července 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 6703 příspěvků a 8 alb. Má 135 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
Registrovala se 7. července 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 6703 příspěvků a 8 alb. Má 135 přátel. Region Praha.
 asi molitanem, ne?
30. dub 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Vcelku nebo drti? emoticon
30. dub 2009 v 17:17  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 drtí podle mě ne. Ani na ten molitan bych to neviděla. Ale nevím. Jsem moc neporadila, co? emoticon

když už ene nakousla sedáky, nevíte kde by se daly sehnat takovéto v nějakých pěkných vzorcích a barvách?
http://sar.webgarden.cz/renovace - kuk hned u první renovace
Možná to mají v každém druhém obchodě, nevím, ještě jsem nezačala pátrat. V ikea mají jen s velkými pruhy (bílo-zelené, bílo-červené apod.) a já bych radši něco s jemnější barvou i vzorkem. Budou na podobné židličky jako je ta na fotce. Nebo byste daly jiný typ? Poraďte. Já vím, blbost, ale když už se s těma židlema tak nadřu, tak to chci mít dokonalý emoticon

jo a náš pozemek ještě není v nenávratnu emoticon Sice jsme zjistili, že do nového územního plánu už asi zahrnout nepůjde, ale do dalšího by to snad šlo. Teď jen ještě oběhnout všechny síťaře, ochránce (asi 100 m od pozemku roste chráněná rostlina. Už se rozrostla snad do několika km2 a stále je chráněná emoticon ) apod. a pak se rozhodnout, jestli se vyplatí čekat tři nebo čtyři roky a nemít to vlastně černé na bílém, jestli se z toho zastavitelná plocha vůbec stane emoticon Ale zase ten pozemek je prostě ideál emoticon
a cesta teď vypadá jako nejmenší problém, slepá prý vůbec nevadí
30. dub 2009 ve 20:23  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Jani, diky ten druhy odkaz je ten pravy. Hned ho ukladam emoticon

Drti bxch to nevycpavala, je to nepohodlne na lezeni. Ja vycpavam polstraky a ted nevim jak se o jmenuje cesky emoticon Basteln Watte. Neni to molitan
30. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 Bdý den emoticon Mám trochu rýbu ... ale hned upozorňuju že alergickou a že návštěvy zásadně přijímám! už mám červený koberec, jo? samozřejmě že je vintage a prostě tak trochu starej, chalupářskej, aby pani KáPé mohla přijít emoticon

vycpávání polštářů a sedáků ... doporučuju, zejména těm, co jezdí obědvat do Ikea, aby si koupily takový ty modrý polštářky 25 x25 cm asi za 20 KC ... ty staci vykuchat a napln preplnit do cehokoliv. ja takhle siju atipicke polstare a taky polstarky pro nevesty ...

jo a muzu dat do alba Anezku, kdyz je s vytrinou? Pani spravcova, dejte vedit, jo?
1. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 krasne slunecne prvomajove dopoledne emoticon , jajsme od brzkeho rana pilna jako vcelicka a je to poznat v baraku. Praseci chripku bchom mohli chytit jeste z pokojiku üpobertaku, ale jinak je uz dum relativne Ok. Coz, ale za chvili zase pravda nebude..
Jeve diky za tip, ikeu bych mohla zvladnout pristi vikend. Pravdepodobne jedu do Cr an prodlouzeny vikend. Pokud vse klapne jak ma , tak jsem v patek na Ladronce. V nedeli se budu vracet do nemec. Ze bychm si s Martinkem udelali zajizdku a omrkli cerveny koberec?
1. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky emoticon taky vám přeju krásný prvomájový den.
janino, taky radím koupit ty levný polštářky, vykuchat a vycpat to tím. emoticon to je nejjednodušší. jsme kdysi dostali od někoho takový polštářek k vánocům, absolutně se nám sem nehodí, tak jsem ho kuchla a vycpávám, co potřebuju.
lucko, ty sedáky taky marně sháním. co jsem viděla, tak měli třeba v jysku, v lidlu, v schaffer boutigue, ale byly buď jednobarevné (oranžové, žluté, zelené a tyrkysové), nebo v těhle barvách, ale pruhaté.
jo a měli je myslím jednou i v tchibu, ale ty zase byli pekelně drahý. i když - koukni se, jestli je ještě nemají, nebylo to, myslím, tak dávno emoticon
jinak je měli kdysi i v this and that, ale to je v praze ve vodičkový, nevim, jak často se dostaneš...
janino s červeným kobercem - nýzku do alba dej emoticon
zdeni, ladronku myslíš tu pražskou? tak že bychom si udělaly sraz? martínka bych ráda viděla emoticon

jo, včera jsme si konečně jeli pro auto (psala jsem vám, že bylo nabouraný, že jo?), je jak nový, jen (i když ho luxovali), tak tam zůstaly drobný střepy, tak je teď míla venku a pucuje. pucuje i to půjčený od sestřenic. po o máme sraz s kamarádem na náměstí, je tam majáles, a odpoledne jedeme grilovat.
tak si užijte dnešek i víkend emoticon
1. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ctecka uz cteckuje? emoticon Ukaaa emoticon (Nebo na kone, tam mas stejny nick i album emoticon
Polstarky me taky napadly, jenom jsem premyslela, jestli nejde koupit samotna napln, budu ji potrebovat hoodne..
1. kvě 2009 v 11:16  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja nechci byt janinaaaaa! Odjakziva to jmeno nesnasim. Jsem ene, ju? emoticon
Tyhle polstarky maji taky v Obi, nevychazeli tak draze, dekor si uz nepamatuju.
1. kvě 2009 v 11:19  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Karkul, opravdu myslim tu prazskou. Dopo tam mame sraz maminek s dtma, takze klidne po o. muzete dorazit. Jakmile uvidite chumel maminek s batolatama, tak me tam urco najdete emoticon Kdyz bude pekny pocasi, tka se zdrzim tak do peti. Kdo bude chtit, pisnu do IP muj cesky mobil, at se najdeme emoticon . Pak pojedu na vikend na Moravu.
1. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 hezký volný pátek všem emoticon
kvete u vás něco? U nás snad jen šeříky. Nevím, pod čím se líbat emoticon emoticon
kájo, díky za rady, tchibo mě napadlo, tam bych očekávala i pěkné dekory, ale nic takového tam nevidím. V this and that jsem byla asi před měsícem, ale to jsem ještě nevěděla, že je chci emoticon Dneska jedeme do Letňan, chlapi chtějí do kina, já původně taky, ale asi půjdu do Kika, tam úspěch moc nečekám, a myslím, že je tam teď nově i Baumax "přes ulici". Tak to tam omrknu. Stejně se chci podívat na podlahy, barvy atd. atd.
Jo a ještě je mají v Madam bal, nevím, jestli je i nějaký v Praze, tam mají celkem i pěkné, ale já stejně hledám něco jinýho

holky, chceme teď v létě měnit pokoj. Šli byste do Jak se staví sen? Ačkoli v poslední době tíhnu k té patině, antik apod., tak tenhle pokoj takový nebude. Tak mě napadlo se přihlásit do JSSS emoticon Všechno zadarmo, na nábytku moc nešetří. Já se na tu proměnu těším, chtěla bych to udělat sama, ale máme omezený rozpočet a hlavně se bojím, že to nezvládnu dotáhnout do detailů. Ale musela bych mít právo si určit designéra. V tom mi by mi asi nevyšli vstříc, co? emoticon
1. kvě 2009 ve 12:29  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 ene, ty nesanasis janu? mne se to livi to jmeno cece, kdyby mi nepripadalo trapny mit deti pojmenovany po rodicich, tak by moje dcera byla urcite jana. jenom nesnasim variantu janicka, to bych teda asi dost vrazdila, hubila, deratizovala emoticon

zdinko musim te zklamati, ja pristi vikend kutim v BA, takze nebudu v miste bydliste se zdrzovati, jen ma zahradnice tu bude pecovat o me latifundie.

karkule tak ja nyzu davam do alba, neco tam promaznu nebo se mrknu, jak to mam s tim konem, jestli tam mam taky neco jako nick a album? emoticon)) asi jo, co? ale aby nevznikly nejaky famy emoticon) ze mam potomka. jo a pani ene, sousedka videla anezku na chvilku u vany a je z ni uplne hotova emoticon ale sama ma taky peknou dcerenku a dalsi ceka, zde jsou holky moje fotogenicky:

http://www.fler.cz/zbozi?id=267142

ajdu se teda podivat co s tou nyzkou udelam, kam ja ji jenom dam emoticon))
1. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 tak ji hazu na kone, hola hej emoticon
1. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 skoda, ze nebudes pristi vikend v iste mydliste, no co uz, snad priste. Jak budeme mit druhe auto, budu jezdit casteji. Koukala jsem na deti ve vitrince. Nyzka ej sikovna a je znat, ze to je holcicka. Marta b tak nezny v te skrince nebyl emoticon emoticon . Dostal na velikonoce vrtacku, je ted hodne v kurzu. Prizemi uz ma skoro opravene emoticon
http://www.facebook.com/album.php?aid=2009425&id=1400555362&l=7959ec0d32
1. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Fab, JSSS uz nedavaji, ne? Pochybuji, ze budou dalsi dily, maji ted Jak se stavi dum.. Taky jsem premyslela, jestli casem nezkusit Bydleni je hra, ty jejich promeny a hlavne lidi mi jsou takovy sympaticky emoticon

Jani, bozi fotky emoticon Cekala jsem, ze budes mit tak dve emoticon Ani jsem nevnimala, ze mackas tak divoce emoticon) Znovu musim obdivovat tvou odvahu ji tam takhle nechat kramovat emoticon
He, mame to presne opacne, ja nesnasim Janu (na sobe), jedina prijatelna podoba je Janicka nebo oslovovani Jani emoticon Ale uznavam, ze skoro dvoumetrova Janicka je jinci kalibr emoticon emoticon S tou Ene jsem se zzila nejak vic emoticon
1. kvě 2009 ve 13:34  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 ene, teď to právě nedávají, ale dělají zase konkurz na nové zájemce o proměnu. Ale na stránkách mají něco o tom, že shánějí velké rodiny. A to my nejsme emoticon Bydlení je hra mi je taky sympatičtější, ale tohle je aktuální. My to chceme předělat hned, co se přestěhujeme, protože jinak se z toho zblázním emoticon
1. kvě 2009 ve 13:47  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Dobré odpoledne emoticon

taky vám přeji krásný prvomájový den, my jsme se právě vrátili z procházky a musím říct, že třešní je asi všude nedostatek, my jsme žádnou taky nenašli...tak jsme si dali hubana pod nějakým jinym květem, ani nevim co to bylo emoticon

Nýzka je úžasná, krásný fotky. A Jeve, krásná almárka no a to v ní... emoticon emoticon emoticon

Jo a pořád se musím dívat na ten druhý odkaz od Maji, toho domečku jak tam mají i tu krásnou zahrádku... nevím jak vám ale mě se to moc líbí, přesně takhle nějak bych to chtěla...ale takhle velký prostory bohužel nemáme emoticon
1. kvě 2009 ve 14:38  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 My teprve vyrazime ven, nemuzu manzu vykopat, ted si uvedomil, ze se mu chce spat, tak se jeste natahl emoticon Oboje rodice na nas cekaji, ze pojedeme hromadne na Luz, musime jeste nakoupit neco Anezce k jidlu, doufam, ze budou mit otevreno... Takove typicke odpoledne emoticon
Kdyz nenajdete tresen, tak se olibejte pod brizkou emoticon U nas tu funguje oboji emoticon
1. kvě 2009 ve 14:48  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
Registrovala se 10. února 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1457 příspěvků a 3 alba. Má 12 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
Registrovala se 10. února 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1457 příspěvků a 3 alba. Má 12 přátel. Region Hodonín.
 Ahojky,

Lampi, to je co, radost pohleďet, balkónovky přímo na terásku - můj sen, a tak útulný. Když se podívám kolem sebe tak se mi chce utéct. emoticon

Ene, mí bláznivý rodiče se líbají zásadně pod květem jahodníku, to je pohled pro sousedy emoticon
1. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Maji neboj, dřív nebo později určitě taky najdete nějakej krásnej domeček, kde si to uděláš podle svých představ emoticon

My teda máme taky francouzský okno (nebo jak se tomu říká) přímo na zahradu, ale zatím na zahradě ještě nic nemáme...jde to pomalu, jak má člověk čas jen o víkendech a hlavně bychom potřebovali, aby pořádně zapršelo a my mohli pořádně uhrabat a urovnat hlínu...jednou bych ale tu zahrádku taky chtěla udělat do takovýho stylu, jako má ta paní... chci mít kytičky převážně v různých košících, starých hrncích, kamenných korytech a tak...takový ten franouzský styl emoticon emoticon emoticon
1. kvě 2009 v 16:08  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
 No my byli na zahájení sezóny v Solvayových dolech (?)... ve Svatém Janu pod Skalou. Jezdili jsme ve vláčku 3x tam, 3x zpátky. Za jízdy kolem stromů jsem byla políbena 2x, ale jinak jsme na to úplně zapomněli. Teda manžel si vzpomněl ráno, já si nevzpomněla vůbec a teď jsem si vzpomněla až večer, tak jsem mu řekla, že uschnu emoticon emoticon Ačkoliv za jízdy jsme míjeli hodně stromů, tak by se to mohlo počítat emoticon

Jana se mi líbí moc a jsem ráda, že se tak jmenuju, dá se to různě ohýbat, zdrobňovat. Některé tvary nemusím, nemusí mi třeba někdo říkat hnusně Jano emoticon nebo Jančo, Janino se mi líbí míň.. ale dá se, jde o ten tón spíš emoticon Nejradši mám Jani a hezký je i Janičko nebo Janinko emoticon

Stavěli jsme se v Třebáni na jídlo. Super dětské pískové hřiště mezi jehličnánky s hračkama, tatrama.. Dítě padne za vlast emoticon Jdem spát až teď emoticon
1. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 A vláčky paráda, lomy krásně barevný, supr počasí, výšlap s dítětem v Ergu OK, párek v rohlíku dobrý, veterány pěkný a ty vláčky jsou úžasný emoticon
1. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Doupravila jsem fotky a muzu jit spat emoticon Miluju delat veci na posledni chvili emoticon
2. kvě 2009 v 01:24  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 pardón, lomy pochopitelně emoticon
2. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 jdu se pochlubit, co se mi podarilo
h emoticon http://www.aukro.cz/item620197169_plechova_konvicka_bandaska_s_vickem.html

http://www.aukro.cz/item620198307_smaltovana_bandaska.html
2. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Hezky emoticon Ted jeste aby to poslali.. my takhle jednou vydrazili tilko asi za 12 Kc a ta zenska se uz neozvala...

Aukrarky, kdyby jste nektera narazila na nejakou peknou misu na ovoce nebo bily omacnik, dejte vedet, ju? Ideal neco takoveho http://sar.webgarden.cz/image/11628141
2. kvě 2009 v 11:17  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
 Ene, tak jsem ti u kávičky koukla na mísy a možná by se ti mohlo něco líbit, a hladkých bílých je tam tak dost, ale tyhle jsou zvláštní.
http://im.aukro.cz/item624073462_stara_misa_bila.html#gallery
jako podmiská taky hezký - http://im.aukro.cz/item625359953_stary_tac_znaceny.html#gallery
http://im.aukro.cz/item625224466_misa.html
http://im.aukro.cz/item625445240_misa.html#gallery
2. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš