Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Hlasim uspesny navrat z uspesnyho lovu emoticon Skore je bila proutena truhla, tonet zidle, skladaci zidle a plechovka emoticon Az nafotim, tak vystavim, jsem nejak utahana emoticon
3. kvě 2009 v 16:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Ahoj děvčátka, zdravím vás emoticon byli jsme dnes na těch hrnčířských trzích v Berouně, tak jsem dala do alba fotky úlovků emoticon

Hezký večer, papa

Jo a Markét, už se těším na fotky, podle toho, co jsi napsala to zní, že jsi ulovila bááááááááááááájo věcičky emoticon
3. kvě 2009 v 19:52  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Holky, tady par prispevku a ja normalne nestiham, takovych ulovku vsude emoticon
Jeve, no jo, u tebe venku na stole, coz? emoticon) Je nadherna. Ta tvoje je ale hezcejsi, takova spravne zajeta, omlacena emoticon
Ulovky Market zni pohadkove emoticon Konev Maji je naprosto bomba a berounske trhy museli stat za to emoticon My se prave vratili z Prahy, tolik uspesna jsem rozhodne nebyla, ale taky jsem nic neshanela, ze jo emoticon) Mam tri polstarky na vykuchani, tak jsem zvedava, jestli se k tomu nekdy odhodlam.. zatim spis premyslim, ze je sesiju dohromady a naladuju do potahu vcelku emoticon
3. kvě 2009 ve 20:38  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Tak jsou tady http://mmmk.rajce.idnes.cz/-_Ulovky_-/ Ta thonetka je vyrobena v Ceskoslovensku. A ta plechovka od holanskeho kakaa a plechova krabice jsou ulovky od kouzelneho dedecka emoticon Zbytek je dneska z blesaku.
Silene mi porad v zaludku lezi ten kocarek pro panenky - zachovaly, prouteny, ze zacatku 20. stoleti... jenze 150€ emoticon
3. kvě 2009 ve 21:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Markét krásný emoticon emoticon emoticon
3. kvě 2009 ve 21:41  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Uz takhle ty veci vypadaji vedle sebe krasne, coz teprve az budou mit sve misto emoticon
3. kvě 2009 ve 21:46  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nevyuzila byste nektera tuhle latku? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20222629&tab=6 Ja potrebuju metr, max. dva, kdyz budu hodne nesikovna.. Nevzala byste si nektera min. 4 metry? emoticon
3. kvě 2009 ve 22:45  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Dekuji za pochvalu. Hneda zidle a truhla budou mit misto v bile loznici. Zidle teda dostanou obe novy nater. A skladaci zidle dojde do me dilny.

Ene, ten zbytek bys neprodala treba na aukru nebo tady na bazaru? emoticon
3. kvě 2009 ve 22:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
Registrovala se 10. února 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1457 příspěvků a 3 alba. Má 12 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
maja.xx
163
Registrovala se 10. února 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1457 příspěvků a 3 alba. Má 12 přátel. Region Hodonín.
 Marky, áchich ta thonetka ta teda je! emoticon pekáček od lampinky, mňam a krásný k tomu.. emoticon
Dnešek byl opravdu plodný, snad pro všechny emoticon
3. kvě 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Market, kdyz to se prave bojim, ze neprodala... Radsi bych to mela posichrovany predem, preci jenom jsou to dve kila za metr emoticon
3. kvě 2009 ve 23:22  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
 Holky, co máte světlá kuchyňská dvířka, pracovní desku, obkladačky nebo dlažbu, vadí vám to nějak víc? Vaří se, mixuje se, lítá to, páří to... Jako jasně, že se to musí mýt, ale nerada bych to leštila furt ze všech stran. Teď mám klasický starý lino takové té béžovo-žluto-hnědé barvy a dvířka středně hnědé žíhané. Chtěla jsem to prosvětlit, ale zas když vidím takové ty vděčné cihlové barvy, tak si říkám, že by to nebylo špatný, protože budem mít kuchyň spojenou s obývákem a je to tak nějak víc v pohodě.
4. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Mame dvirka v buku, ale nejlevnejsi upravu, takze ty se fakt blbe udrzuji a vylestit prakticky nejdou. Takze u dvirek to vidim tak, ze dulezitejsi nez odstin je uprava, pak bych se nebala ani bile. Karkul, jak se lesti ta tvoje?
Pracovni desku mame taky buk (kontrasty nemusim emoticon a ta je perfektni. Na zemi mame svetlou dlazbu taky takovou bezovo-zluto-hnedou, sparovani hnede - dlazba ze neni jednobarevna, tak to jde, ale spary mi delal tata bez brejli, takze je mam nekde hluboke i 0,5 cm a to je teda na udrzbu des emoticon Pak obkladacky, ty mam mega svetle, uplne svetlonkou bezovou, sparovani bile. Nasi me odrazovali, samozrejme vim, ze maji pravdu emoticon ale kdyz ono je to tak krasny emoticon emoticon Mame to dva a pul roku, ta bezova je uplne v pohode, bile spary dostaly kolem sporaku trosku sedivejsi odstin, ale to spis moji prepeclivou peci, kdy cely obklad projedu ne treba zrovna cistou mokrou houbickou, prelestim dvema tahy svedskou uterkou a staci emoticon) (obklady maji takovou upravu, ze ty dva tahy staci emoticon
Po me zkusenosti s kocarkem tvrdim, ze svetlejsi se udrzuje lepe jak tmave. Na tmavem jdou takove ty provozni zalezitosti videt daleko vic nez na svetlem (u bile nevim, ale treba takova bezova vs. tmave hneda..).
4. kvě 2009 v 10:40  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jo tak spary na zemi mam bezove, ne hnede..
4. kvě 2009 v 10:43  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 myslíš asi tuhle? http://www.modrastrecha.cz/_gallery/909/909_1812774.jpg?1220602333
4. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 tam nevidím buková dvířka - tedy ne v barvě dřeva.
4. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ene a ještě, máš bukovou pracovní desku dřevěnou nebo laminát?
4. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ty tam tu fotku asi nemáš.. já mám právě rozklikanou miliardu oken na liště
4. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 No kdybych mela takovou, tak si vejskam emoticon To je ikea katalog emoticon
Deska lamino. K masivni desce jeste nemam zpracovany vztah, jestli je tak uzasna nebo se k memu stylu uklidu nehodi. Rada bych ji ozkousela, do vlastni kuchyne by to ale byla trosku nakladnejsi zkouska emoticon Nasi kuchyn jsme zarizovali z jednoho platu, chteli jsme hezkou, funkcni, ale co nejlevnejsi. Nakonec jsme si na ni jeste museli brat pujcku, i kdyz vysla od podlahy ke stropu na nejakych 40 tisic, kdy jsme zacinali od malovani pres dlazbu a koncili u mycky..
Tady je v aktualnim stavu http://www.duchove.cz/byt/kuchyn/ ale podotykam, ze to v ni vypada zase jinak, zhruba takhle http://ene.rajce.idnes.cz/byt/#album - tam je zas neaktualni obyvak a loznice.. Proto se taky tesim na nove bydleni jak na smilovani. Kdo mohl tusit, ze jakmile skoncime po nejakych ctyrech letech rekonstrukci, ze se mi uplne zmeni vkus emoticon (mozna ne vkus, ten jsem nikdy nemela emoticon)
4. kvě 2009 v 11:08  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ene, tleskám za 40 tisíc komplet!! emoticon emoticon emoticon
supr, takže taková typická středně hnědá buková barva.. na ní není hned všechno vidět. ačkoliv úplně nejlepší jsou takové ty strakaté barvy emoticon
viz dlažba zde:
http://old.dolejs.net/index.php?show=reference&odkaz_reference_id=47&foto=5&reference_id=47#47
emoticon
já právě přemýšlím, zda vzít takové jako cihlové odstíny nebo tu světlou, páč se mi líbí takovéhle světlé dojmy emoticon
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=2088185#navigator
4. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 no a dvířka nám asi nějak vytvoří truhlář.. jsem z toho v pytli, páč to je překvapení dne. on nemůže ovlivnit barvu dřeva. Co mají, to vezme. pak vyřeže ty suky a tak a až po nalakování vidí, jakou to chytlo barvu. Může to být bledý blyštivý javor nebo naopak žlutý javor spíš do smrkova.. těžký no.. olše může být medová nebo také taková víc hnědá.. no jsem zvědavá, co vyberem, opět se necháme překvapit emoticon jako vždy..
jinak dvířka od něj vyjdou stejně cenově jak dvířka z ikea

podle původních plánů z toho vylézal ikea byt, ale pak jsme domlouvali dveře a něco se tam plesklo i o kuchyni.. vždycky máme ikeu, ta to jistí, a k tomu alternativu od truhláře. jo ale korpusy berem ikeácký emoticon
4. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 jo a na kočáru a autosedačce určitě lepší světlé než tmavé barvy, na ty se chytá každý chlup a drobek a i botičky můžou dělat světlé šmouhy na tom..
4. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja uz uplne vidim ty ksichty zbyleho osazenstva, ze se tu zas resi obklady a dlazby emoticon
Tady bych se opet neumela rozhodnout - bud venkovske tmave cihlove odstiny, ktere by se mi mohli okoukat nebo svetle, ktere me spolehlive uklidni a vydrzi mi hodne dlouho..
4. kvě 2009 v 11:49  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ene, však ono na spoustu z nich jednou taky dojde emoticon emoticon
teď mimochodem ale řeším hlavně ty dvířka.. se bojim těch světlých, víš.. emoticon on to prostě lákne lakem, co já vím, co si mám o tom myslet.. lak na dřevě no (jak jsi psala o té povrchové úpravě). mám ho na podlaze, tam je nějak víc vrstev a to je v pohodě, to je jediný, co vím emoticon nejde jen o to čištění, já nechci čistit každý den každou blbou kapku
4. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 prostě neviditelný kapky jsou lepší
4. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja vubec netusim, jak se udrzuje masiv, ale ten ikeacky pry dobre. Mozna bych teda radsi zvolila overene emoticon
4. kvě 2009 v 11:56  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Fajn, nasli jsme stavebni pozemek. Za dobrou cenu. Ale nesmi to byt moc jednoduche, ze? Hned pres ulici je strelnice emoticon emoticon emoticon
4. kvě 2009 ve 12:04  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 já už se dřeva nebojím, to jsou jen strašící řeči. a i kdyby se poškodilo, tak zrovna na něm to nevadí - různý škrábance a tak. a že pracuje nemusí být vůbec vidět a i i kdyby jo, tak to opět nevadí. Pokud by se tedy nerozpadl rám, ale to záleží na tom, jak je do něj zasazená výplň (dřevěná a pracující).
mně hlavně vadí, že nemůžu předem vidět barvu. to je dost blbý emoticon nevidím ani to surový dřevo, že bych ho třeba aspoň oslintala.. emoticon
4. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ene, já ti rozumím, já každý den narazím na nějaký debilní ale. všechno ok, je to přesně to ono.., ale musí tam být nejmíň jedno významný ale emoticon
4. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 markét, krásný úlovky, zvlášť ta tonetka! táta má úplně stejnou, loni ji zrestauroval, mají ji v chodbě, vždycky, když k nim jdeme předem, tak při zouvání bot dělám, že si musim sednout emoticon
baru, slintám nad tvým hrnčířským vybavením. já se na trhy nedostala, škoda, škoda (ale šrajtofle jásá emoticon)
co tam měli ještě pěknýho?

yanno, my máme bílou linku, když se na ní jednou za půlroku zaměřím, tak se divim, jak je zaplácaná. ale když se nezaměřim, tak nic nevidim emoticon takže já si nestěžuju emoticon
4. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Neco malo mis, jedna hezci jak druha emoticon
http://www.aukro.cz/item626854418_stara_misa.html
http://www.aukro.cz/item620332035_misa_na_ovoce.html
http://www.aukro.cz/item623936840_obri_porcelanova_zadelavaci_misa_stara_role.html
http://www.aukro.cz/item622141603_stara_misa_drobne_kyticky_znacena.html

Tuhle jsem mohla mit, byla tu v hrabarne, nevim, jestli jeste je, vadila mi tam ta tresen.. http://www.aukro.cz/item626953502_stara_misa_porcelanova.html
4. kvě 2009 v 15:17  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš