Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja, bublam vzteky :-N Dite se rozhodlo zapadnout uz v osm, usnula hned, pak za 10 minut budicek a rev dve hodiny v kuse ]-( Tak to tu ted rozdychavam a premyslim, co se mi chce jeste delat :-p
Odpovědět
nechces sanky? :-p
Odpovědět
viz moje album.. vyhrala jsem toho nejak moc a nebudu potrebovat sanky ani jedny, pak lyze, velky stul vzadu a ten ,,botnik"? a tu malou skrinecku nad tim, tak vam to predem nabizim, nez to hodim na aukro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Wow :-N :-N A to je hodne vydarena koupe! Tam se mi toho libi taky spoustu :-D Stul zalezi, jak je siroky, ale mych potrebnych jenom 40 cm asi mit nebude :-N Co chces za malou skrinku? :) Ty jo, ten nocni stolek, truhly, zidle.. husty |-|
Odpovědět
no a taky asi tu malou truhlicku, velkou si necham. Skrinecku? ja nevim, nabidni, jen jde o to, ze bych asi byla pro Brno, protoze posta by byla draha. Nebo kdyby vas vic neco chtelo, muzem udelat scuka nekde uprostred :-)
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item635778644_skr... na aukru jsem nasla podobnou ale hnusnejsi za 850,-, mne by klido stacilo i 350 :-D
Odpovědět
Jof, mne by se desne siknul ten nocni stolecek vzadu, jak na nem stoji ta truhlicka. Ostatne i ta :-N :-D
Odpovědět
tak stolecek i s truhlickou za 550? :-)
Odpovědět
Jofi, uz to mas doma? Ja to teda beru, ale muzu si pro to prijet bohuzel az v tom cervenci. Driv se do vlasti nedostanu :-(
Odpovědět
dala jsem tam podrobnejsi foto, ono ja budu rada, ze se toho zbavim, nevim kam bych to jinak dala a zdlouhave to davat na aukro a pak se dohadovat se mi nechce, i kdyz by za to treba bylo vic
Odpovědět
sem si vsimla ze ten stolecek nema jednu desticku.. tak oboji za 450 :-D no nevadii, tak to pocka ( nebo pritel sem tam jezdi po republice, tak by ti to moh hodit k rodicum :-D
Odpovědět
nene, pred chvili jsem to vyhrala, takze bych si pro to asi v nedeli sjela
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blázen, hoďte na něj síť :-D Hm, předpůlnoční obchůdky, škoda, že už sáňky mám :-| , bych taky něco zkoupila :-) , neb mám tento měsíc už aukro zakázaný ]-( , ten chlap mě vážně terorizuje :-p
Odpovědět
tak si vyber neco malyho.. treba ten ,,botnik" :-D :-D jinak ene, koupelnu mam 120x160, takže se jdi bodnout s malou koupelkou :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jofi, to je super! Dekuju. K nasim asi ne, to by se tezko koordinovalo :-N Oni teda nebydli od Brna nejak tragicky daleko, ale domlouvat neco takhle na dalku s nima a s vama... radsi se zastavim osobne nebo na smluvenem miste pro prevzeti zbozi 8-) :-D A hodime rec o spolecnem postizeni :-D
Odpovědět
dobrá tedy, odložím ti to do července :) ale nabídka s rodiči stále platí, aby mi to nezavazelo :-D :-p
Odpovědět
Uvidim, zkusim se poptat. Ona se ta ulice, kde bydli, tezko hleda, pac ji zadna navigace nezna, na mapach taky neni extra vyznacena a uz vidim nase, jak mi pro to nekam pujdou nebo pojedou :-D Po vikendu bych to zkusila dojednat s tetou ve stare Lisni.
Odpovědět
no to je vedle mne kousek, ale jeste nic nedojednávej, nemám to doma :-D ale zamluveny to mas ;-)
Odpovědět
Jo, paraaada, dikec x-) Holciny, nevite, jak by se mohlo rikat takove te textilni osatce na pecivo? Jak je to svazany v rozich, takovy hranaty... Chtela bych si to usit, ale potrebuju to na netu detailne prozkoumat a neznam pro to vyraz (v zadnem jazyce :-D).
Odpovědět
Profilova fotka
jof, a co ten stolek s šuplíčkem, ten samozřejmě není volný, že? :-N Jdu kouknout na aukro, když nemám Usurpátora doma, pst :-x
Odpovědět
na fler.cz http://www.fler.cz/zbozi?id=221006 je to pod ošatkou |-|
Odpovědět
Juuu, ty jsi sikula. Na fleru me nenapadlo to hledat :-N No, zitra budu tvorit, chot jede servisovat auto, takze bude cas x-)
Odpovědět
tak to já mám stroj, miliardu nápadů, látky, nitě, občas i čas, ale neumim s tim strojem.. zapasim co se da a nic :( a pritom je funkční.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Market, nedavno ji delali v Chalupa je hra, rikali tomu normalne osatka na pecivo. Presne jako jsi to pojmenovala ty :-D
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... jezismarjaaa :-o
Odpovědět
Muj ty boze, Kajo! To snad ne! Srdce me boli, presne tuhle thonetku jsem shanela ;-( To vypada jako takovy ten zachod pro stary lidi 8-( Ene, jenze me to nenaslo nic normalniho. Vetsinou nejake tezce lidove proutene :-N Potrebovala jsem to omrknout, jak je to udealny v rozich, ted uz vim, jak na to :-) Jo, jeste Jof - s tim sicim strojem je to u me takova tragikomicka historie :-D Ja dostala snad v 7. tride o pololeti trojku ze siti na stroji (byla to moje blbost, stroje byly spatne serizene, trhaly nite a ostatni holky si to sily doma, kdezto ja byla pako poctivy a delala to ve skole), odmitala jsem pozdeji na to sahnout. Neco malo me donutila se naucit moje babicka (svadlena) a neco mi poradila mamka (za komancu sobe nebo nam neco usila - amaterka, ale sikovna). A k petadvacatinam jsem si teda prala k radosti cele rodiny stroj :-D Ehm, byla jsem donucena okolnostma - chtela jsem zkratit zavesy a v obchodech stoji takovy prachy, ze lakota me naucila sit na stroji :-D :-D Nicmene pripoustim, ze se stale ucim. 8-)
Odpovědět
Já si ten stroj přála kvůli zmenšení megavelkého ubrusu :-D který je pořád megavelký, ale stroj už mám rok a 14 dní doma, taky jsem ho dostala k narozeninám :-N
Odpovědět
Ono to neni nic tezkyho, precti si poradne navod, prvni to zkus na necem nepotrebnym, co bys mohla v pripade nezdaru pokazit a pak se vrhni na ubrus :-)
Odpovědět
navod nemam no a na netu je k sehnani jen v madarstine :D jinak by to snad slo.. ale ja si pockam, az mne navstivi matinka nebo ja ji rovnou se strojem a to uz se od nas pak nebude ozyvat nic jinyho nez zvuk siciho stroje :-D
Odpovědět
A jakou mas znacku a typ? Urcite musi byt navod cesky. A kdyz je jen magyarom, tak to hod do google jazykove nastroje, do toho chlivku to po kouskach nakopiruj a sice neni preklad buhvijaky, ale da se to z toho pochopit x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?