Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 Husqvarna.. typ nevim, stroj je zahrabany emoticon
16. kvě 2009 v 10:30  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 markét, florapress je mor, já nad tím strávila několik večerů a nocí emoticon

jof, super úlovky emoticon Já to mám k tobě sice nejblíž a určitě bych si taky něco vybrala, ale právě jsme ve fázi postupného stěhování a už teď se bojím, že budeme ty věci převážet ještě na několikrát a hlavně bych to neměla kde uskladnit tady emoticon Ale koukám, že zájemkyní budeš mít dost emoticon

nechcete někdo zabojovat o křeslo? Umím si představit, že kdyby se nově očalounilo, udělalo by ještě hodně parády. Akorát je to jen na osobní převzetí (ene by to mohla mít relativně blízko ?) a jak říkám, játo nemám kam dát emoticon
http://www.aukro.cz/item631686701_stare_houpaci_kreslo_po_babicce_od_1.html#gallery
16. kvě 2009 v 10:56  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 ha, teď nám tu hlásí obecní rozhlas: Děkuje všem, kteří pomohli při pátrání po obyvatelce domova pro seinory. Paní je už zase zpátky doma emoticon emoticon

jo a MB super emoticon Z koupelny jsem samozřejmě nadšená, paní majitelka tam má super sběratelské úlovky (třeba ty flakonky na parfém). To opravdu skvěle dotváří atmosféru. A mě osobně nadchla zahrada té anglické fotografky. Mít jednou takovou zahradu... emoticon emoticon Aaach emoticon
16. kvě 2009 v 11:04  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 fabienne: jedny sáňky ti klidně do června schovám emoticon emoticon emoticon
16. kvě 2009 v 11:10  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 jof, jak na to koukám, tak ty malý sáně by se možná někam vlezly emoticon Kolik bys za ně chtěla? A něměla bys lepší foto?
16. kvě 2009 v 11:17  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 To kreslo je boziiii emoticon Uplne se mi chce brecet, ze je to tak daleko emoticon
16. kvě 2009 v 11:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 hodim foto do galerky.. za 250 jsou tvoje emoticon na aukru je secko okolo petistovky, tak pokud chces, napis emoticon
16. kvě 2009 v 11:29  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Smarja, ono se prodalo za tu kacku, no tak to me sejri emoticon
16. kvě 2009 ve 12:10  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 jof, za 250 je beru emoticon Teda jestli nebudou v nějakým neopravitelným stavu. V červnu se přihlásim a předáme

to křeslo mě taky štve emoticon Pořád hledám na aukru nějakou super nabídku za směšnou cenu a teď když něco najdu, tak je to tak veliký... Úplně si představuju, kde by stálo... nějaký zákoutí s košíkem na pletení při ruce emoticon To, že neumím plíst, je vedlejší emoticon emoticon
16. kvě 2009 ve 12:39  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Fab, kam ze se to stehujete? Hele, nebydlis tady se mnou? Tuhle relaci jsme meli asi pred tydnem emoticon
16. kvě 2009 ve 12:43  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 ene, stěhujeme se domů emoticon Teď jsme žili čtyři roky v Brně v pronajatém pokojíčku (většinu roku jsme ale měli pro sebe vlastně celý byt). Přítel teď školu končí, já sice ještě pokračuju, ale snad to nějak dokážu zkorigovat a být v Brně jen velmi málo. A stěhujeme se do domečku přítelových rodičů, zatím budeme mít jeden velký pokoj (skoro 30m2) a až se odstěhuje přítelův bratr (hledá byt v Praze za dobrou cenu, takže to je na dlouho), tak budeme mít ještě jeden pokoj. My tu teda jsme vždycky o víkendech a o prázdninách, ale teď se jako definitivně stěhujeme. Není to samozřejmě ideální bydlet s rodiči (i když tihle jsou super emoticon ), ale chceme šetřit penízky a já říkám, že vždycky se dá utýct do podnájmu emoticon

jakou relaci jste tu měli před týdnem? Nechápu emoticon Dneska mi to nějak nemyslí
16. kvě 2009 ve 13:02  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ze se hleda duchodkyne a pak ze se nasla a dekuji za pomoc emoticon
Setreni zni dobre emoticon My si jako prvni nasli byt, abychom u rodicu nebyli, a pak jsme to tahli jenom z jednoho platu, na konte vecne pod nulou.. Takze vam fandim emoticon
16. kvě 2009 ve 13:20  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 jo, důchodkyně emoticon To bylo hodně vtipný. Škoda, že jsem neslyšela to ranní hlášení. Úplně si představuju, jak tam tu babičku popisuje: menší postava, šedé vlasy, modré papuče emoticon No, hlavně, že se našla emoticon

Taky budeme mít ještě nějaký ten čas jeden plat (nebo aspoň pravidelný plat). Ale když člověk nemusí platit nájem, energie apod., tak je to určitě lepší. I když samozřejmě něco přispívat budeme emoticon My máme štěstí, že přítelovy rodiče jsou vážně super, i když si nedělám iluze, že nebude občas menší ponorka. Dům mají velký, navíc tu je balkón, krásná zahrada emoticon
Ale vy máte Anýzku, takže to už je byt opravdu nutný. I když taky nad tím přemýšlím a kdyby vyšlo za pár let mimčo a mi ještě neměli barák, tak by to tu třeba pár měsíců šlo. Říkám si, že rodiče vlastně musí být rádi, protože, až všichni odejdou, tak oni tu budou sami dva na asi 6+1 emoticon Asi jim budeme často posílat děti na prázdniny, aby byly ty pokoje využitý emoticon

a kde máme Káju zvanou brusička židlí? emoticon emoticon
16. kvě 2009 ve 13:53  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja mam to hlaseni jeste v mailu emoticon "V době odchodu měla paní na sobě okrově žlutou zástěru s květovaným motivem, černé mokasíny a bleděmodrý kabát do půli stehen. Pohřešovaná má tmavě hnědé vlasy s trvalou, po stranách prošedivělé. " emoticon
Anyzku mame az ted, po peti letech v byte emoticon Urcite by to slo i u rodicu, kdyz se s nima da vyjit. Do roka je miminum fuk, kde jsou, a pak je pro ne nejlepsi volny vybeh na zahradu. Nejake soukromi jim je do skoly jedno. Takze mate fuuru casu na reseni, co dal emoticon Hlavne v tehle dobe se fakt nevi, co nas ceka a jak se to bude dal vyvijet. Hypoteka me desi, ale zahrada nam hrozne chybi emoticon
16. kvě 2009 v 15:23  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 tak jsem zpet i s vybavenym bytem.. pan mel v baraku same poklady emoticon kazdopadne na ctvercovem stole mam polozenej notas ( pujde celej zbavit barvy a na bilo), sedim na Thonetce ( ta s podenyma spruslema ) ta zustane jak je. Na te druhe zidli je cervotoc, ale taky je to Thonetka, takze ji bud zbavim cervotoce nebo prodam ( za 350,... ?) no a truhla je taky v byte, ale je velka jako krava emoticon ale neva, aspon se do ni vejde vic veci. Tu taky zbavim barvy a zvenku bude nabilo. Ve sklepe jsem nechala ty male sanky ( fabienne ), jsou fakt krasne, ty velke sanky jsem nebrala. Pak jsem tam nechala nocni stolek ( bohuzel bez supliku) a mensi truhlu - kraasna ( kdybych nemela tu velkou tak si ji necham emoticon emoticon ) ale je schovana pro mmmk emoticon
Botnik nebo co to je jsem nebrala, byl fest hnusny. Tu skrinecku nad tim mam taky ve sklepe, pokud ji budes chtit, Ene? a pokud ne, tak hodim na aukro, stejne jako ten ,,vetsi" stul ( je super, uzkej akorat, ale budu mit v kuchyni Leksvik ) no a lyže jsem nevzala. Co s nema, ze. Ani na aukru moc nejedou. Tos tak. No a mam jeste takovou starou část vah se závažíčkem a jeden malej krásnej šuplík, který taky půjde odčervotočovat.

Jak jsou červotoči rychlí? Udělaj něco za půl roku?? emoticon emoticon emoticon
16. kvě 2009 v 19:33  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 jo a ta vetsi skrinka na stole je taky free emoticon
16. kvě 2009 v 19:33  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jo, tak na cervotoce se chci taky zeptat. Nemate nekdo nejaky zaruceny recept, jak se tech luder zbavit? emoticon Jak jsme koupili ten lodni kufr - kos, tak v nem jsou direcky. Jako predpokladam, ze tam zadny neni, ale asi byl. Tak to chci predevsim jako prevenci emoticon
Jofi, jestli pujdes do sklepa, myslis, ze bys pro me mohla zmerit ten stolecek bez supliku? Mam ten jeden ohlidany na ebay (jeste tri dny) a tak jestli se mi tenhle hodi do chodby nebo jestli ne, pujde do loznice. V tom pripade bych drazila i ten na ebay.
16. kvě 2009 ve 20:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 By ti mohla vypravet jeve emoticon Cervotoce se zbavit nejlepe ihned, rozhodne je nenechavat na pozdeji!
Premeris mi prosim ten vetsi stolek na sirku? A ta mala skrinka kolik ma na vysku? emoticon
16. kvě 2009 ve 20:28  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 ten nocni stolek i tu malou skrinku premerim zitra, dnes uz se do sklepa nedostanu a ten vetsi stolek leda az v sobotu, odvezla jsem ho k ,,tchanovi" do garáže. Ten noční stolek není nic moc.. já bych si na něj netroufala emoticon ale zítra ho i vyfotím, jestli to půjde
16. kvě 2009 ve 20:36  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 já vím, že je na červotoče Červostop, víc ne .. emoticon
snad Jeve nesežral celý barák emoticon
a jak poznám, že tam ještě jsou nebo už ne? emoticon
16. kvě 2009 ve 20:37  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nesezral cely barak, pouze novou drevenou podlahu za pade emoticon V ty podlaze pry musel byt, uz kdyz se delala emoticon
16. kvě 2009 ve 21:24  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Co je Plüschrand? Mi to slovnik nenasel..
16. kvě 2009 ve 23:13  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 V jakym kontextu? Je to plysovy okraj, ale muze to byt podle souvislosti i neco jinyho.
16. kvě 2009 ve 23:43  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jo, je to tak, pak me taky napadlo to rozdelit emoticon Doufala jsem, ze se tam dozvim neco o tom, cim plni ty prosivane polstare emoticon
16. kvě 2009 ve 23:49  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Je problem hodit mi ten text do IP? emoticon
16. kvě 2009 ve 23:58  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 On to neni text, jenom hola veta, ze je na fotce polstar s plysovym okrajem emoticon Doufala jsem, ze tam bude napsano polstar s vatou nebo neco takovyho emoticon To je cele emoticon
17. kvě 2009 v 00:06  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jo taaak emoticon A na nejakym dalsim obrazku to trebas neni?
17. kvě 2009 v 00:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nevsimla jsem si. Na florapress jsou vubec skoupi na podrobnosti v tech popiskach..
17. kvě 2009 v 00:10  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Proc? kdyz si to tam najdes ve spravne kategorii, je tam k tomu i navod emoticon
17. kvě 2009 v 00:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Tak daleko jsem asi nedosla, jsem rada, ze zvladnu klikat na obrazky emoticon a obcas jich je tam vic jako fotopostup.

Snazim se vymyslet neco do koupelny misto poveseneho kvetinace. Super by byl venec levandule, ale chce to neco previsleho, dlouheho. Nenapadne vas neco?
17. kvě 2009 v 00:31  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš