Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
já myslím, že by stačila i CocaCola, jak mi tady radila Zdeňka.. .kde je jí konec??? :-.
Odpovědět
Aha, a máte něco odzkoušené...? Coca cola =-) ????
Odpovědět
Profilova fotka
Vřele zdravím nové příchozí, ukecané baby, to je super ;-) Ale netrpělivě čekám na fotky z Provence =-) Včera jsem byla v zahradnickém centru Hortis v Židlochovicích (byla jsi tam někdy, jof?) Já bych nakupovala až bych břečela, původně jsem chtěla koupit hortenzii, měli krásné ale 350,-?! Chtěla bych sušené, neprodávají se někde, nevíte? Tak jsem si nakonec koupila kopretiny a proutěný košíček a dělá mi to radost, pokusím se pak o detail, až mi to malá dovolí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, někdo mi říkal, že nechal v kofole, nebo cole pětikačku přes noc a že se málem rozložila, takže pěkná to žíravina :-o
Odpovědět
Třeba když hodíš do Coly přes noc zub, ráno tam nic není :-| Hortis je mazec na tu naši duši, pravda pravda.. já chodím do Voneklu, par kilometru vedle,.. tam vždycky uslintávám a házela bych do košíku jak vzteklá :-N
Odpovědět
Ahojky zlatíčka, mám poslední den volna(pak až v sobotu) tak přemýšlím co provedu :-D
Odpovědět
Ty brďo, tak to musí bejt fakt žíravina, jako blázen...Ty klíče se mi líběj, ale mohly by bejt lenější... Já mám hortenzky sušený od mamky z chalupy normálně ze záhonu, dokonce to i sušila, aby to jako neztratilo barvu-do modra, tak to dělala s silica gelem v mikrovlnce a šlo to ;-)
Odpovědět
ahoj holky, konecne jsem online. Vypadl nam net a nkdo nevedel co s tim, dnes rano jsem se strasne nas*la znovu volala na firmu a ejhle do hodiny nam net funguje. Mam hruzu Ip a jeste vetsi hruzu pres 100 emajlu. Polkud na me neco mate, prosim dotazy jeste jednou nebo do IP. Postupne budu reagovat ;-)
Odpovědět
Jéé, já jsem ráda že jsi zpět! Ještě aby se tu ozvala Lampa a Karkulka ! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem pitoma. Prisel ten druhy servis s kvitkama.. no to je jak pro barbiny :-( pritom rozmery byly v inzeratu napsane, nevim, proc jsem si to nezmerila :-( Je krasny, to jo, ale salek mam jak dlan a ze ja mam malou dlan.. Ach jo. Fakt nemusim resit, kam ho dam, to se mi vejde i na jeden talir :-p
Odpovědět
to je ten s modrýma kvítečkama? Ten vypadal nádherně...škoda teda, že je malý...byl úchvatnej
Odpovědět
Profilova fotka
No prave :-( Ta cukrenka je zhruba velka jako normalni salek |-|
Odpovědět
Článek se načítá
škoda....hele en, jak máš v albíčku stojánek na šperky-je krásnej...to ty sama??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Jj..
Odpovědět
šikula :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://utulne.centrum.cz/rady-a-navod... Skoda, ze tam nemaji vic pohledu na celkovy byt, zaber do knihovny me fakt moc neinspiruje..
Odpovědět
Ahoj na tu rez mám odzkoušenou tu kyselinu citronovou rozpuštěnou ve vodě.Máčela jsem v tom to závaží a fakt to pustilo :-)
Odpovědět
emo, tak to je super, asi se necham inspirovat :-) jinak Jani, to dynovy zatisi, co jsi ted dala do alba je moc krasny x-)
Odpovědět
Děkuju, ty dýně ale dostávám od švagra, nejsem moc dobrá pěstitelka- :-)
Odpovědět
jani, jaká je to ta barva zelená kladivková?jako třeba č.barvy-značka...
Odpovědět
kterápak kuchyně z Ikea tě čeká v garáži,jani? :-)
Odpovědět
To bych se musela podívat na plechovku, ale stačí v obchodě fakt říct kladívková barva, já teď používám levnější českou, ale měla jsem i myslím Hammerit(nevím přesně jak se to píše)- ta byla mnohem hezčí. Jenže strašně drahá a když jsem s ní chtěla natřít půl zahrady, tak jsme zkusili tu levnější a není taky špatná. Dělají jí i v jiných barvách. Manžel lakýrník tady leží na kanapi a číslo barvy z něj nedostanu :-) :-)
Odpovědět
:-) :-D :-D ,to jsou ty chlapi...a propóoo, košík ze sámošky, taky povedenej...fakt vám je hokly závidim :-p 8-)
Odpovědět
No kuchyň klasika - bílá taková ta trošku babičkovská- dvířka stat a lidingo s těma porcelánovejma úchytkama- už se nemůžu dočkat, celý život vařím v kuchyni udělané z předsíně a teď budu mít obývací kuchyň7x5 metrů. Už s tím lezu 2 roky asi všem okolo na nervy, tak jsem se musela pochlubit někde, kde to ještě někoho zajímá :-) :-) .trápili jsme se s úřady rok a půl, než nám povolili stavbu, naprosto neuvěřitelní úředníci, to jsem fakt nečekala, když jsem si to vymyslela, ale už se blížíme do finále, tak se strašně těším, jak si tam nacpu ty serpetičky, které mám teď různě postrkané a které shromažďuju celý život.
Odpovědět
No s košíkem jste mně inspirovaly tady- fakt jsem si to přečetla předevčírem a hned běžela do sklepa, vyndala z něj zavařovací sklenice a včera honem natírala. Ještě je tam jeden, ale ten je modernější a už není tak pěknej, ale možná na něj taky dojde.
Odpovědět
jéžiš, ta je moc krásná...mě se ještě líbí ta z Ikei-bílá prkýnková, myslím že se jmenuje stät,nebo tak nějak,ale i lidingo je v mých favoritech, jestli jednou dopadne ten domeček x-) x-) x-) o šílenejch úřednicích ze stavebních úřadů mi ani nemluv... 8-( . To věřím, že se těšíš,tak ať už to brzy dopadne...ale kuchyň už je koupená a zaparkovaná v garáži, tak houby zle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, to budes mit oboje, Stat i Lidingo?
Odpovědět
No já mám ty plný dvířka stät a prosklený lidingo, protože ty stät se mi proslený nelíbily
Odpovědět
holky viděly jste alba od selulin,roque,safovaverca? jestli ne mrkněte,krása stíhá nádheru, a jestli jo tak mrkněte znovu :-D ajova jani, ty tam mas Stat i Lidingo...
Odpovědět
lidingo má hezký prosklený, rozdělěný do okýnek...to je fakt.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?