Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
nejsou z botanicusu? mě se líbí i slípky.naozaj pekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz tu byla tahle konvicka? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... - ma tam i par dalsich zajimavych kousku.
Odpovědět
emo, dik :) to zavaží jsem jen opláchla v odrezovači a už ho používám jako těžítko :-)
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item643326138_pro... - tak to tu ještě chybělo :-D
Odpovědět
jofi,ty dnešní ulovky x-) ...to srdíčko je kamínek, nebo dřevěné?
Odpovědět
něco mezitím.. na kamínek to není těžký a dřevo to asi taky nebude.. asi nějaká tvrdnoucí hmota? sádra =-)
Odpovědět
Kdes lovila?
Odpovědět
v Brně v obchůdku na náměstí.. byla jsem předat Fabienne sáňky a lákala ji tam, ale spěchala, tak třeba příjde s úlovkem ona :-)
Odpovědět
Hmm,se teda máte lovkyně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz mam svuj pociitaaac 8-) O vikendu jsme meli zivo, spali tu kamaradi, v nedeli pak prisli na obed vsichni rodice, skoda, ze se 2+1 neda nafouknout :-N Sobota byla opravdu plodna - kamaradka Misa za jediny den zrusila dve sklenicky, a aby v tom nebyla sama, Anezka rozflakala misku :-D Asi taky budu potrebovat prikoupit sklenicky na vino :)) Taky mne prisel servis z aukra. Tak prvne na nem bylo napsano krehke a viko samozrejme promackle, ze me posta uz ani neprekvapuje 8-( Vyndala jsem z krabice jednotlive balicky, uhledne zabalene salky... a ony na me vykoukly uplne jiny nez jsem cekala - myslela jsem, ze se ta jedna pani se servisem, co jsem davala odkaz Kaja, neozvala, takze jsem si vydrazila jiny. No a ona se asi ozvala, manza mi to nerekl, zaplatil to a tudiz budu mit doma presalkovano :-N Vidim to ale na jednu navstevu Misi a bude to akorat :-D :-D
Odpovědět
vyfoť ene a šup sem se servisem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou to jenom salky s podsalky - http://www.aukro.cz/item631444467_sta... Je teda zvlastni, ze servis po babicce smrdi uplne stejne jako vsechno z vetesarny :-N :-N Poputuje normalne k hrneckum do linky, zadne vystavovani :)
Odpovědět
Článek se načítá
Fakt pěkný...jestli to s tou babičkou nehrajou na city ;-) .koukám že za ,,good price,, :-o
Odpovědět
si sleduji toto - http://www.aukro.cz/item644410935_bil...
Odpovědět
kocule, tak ten mam taky ve sledovani, libi se mi ten tacek s ruckou ( etazer? ) :-D ale vzhledem k tomu, ze mam ve sledovani asi tri strany veci, tak po nem jdi ty :) Do kolika budes cca prihazovat, jestli to neni tajny?
Odpovědět
Profilova fotka
To vypada taky hodne dobre :) Premyslim, co udelat s vyrazenym nadobim, co je trochu bouchle.. kdyby bylo bile, tak je to jasne :-N ale mam modre, zlute atd... Tak bud prestrikat na bilo a nechat venku na kytky (hrnecky, misa, talirky) nebo bez milosti vyhodit. Jsem desna, u vseho mam pocit, ze se to muze hodit nebo vyuzit jinak 8-(
Odpovědět
en, a čím bys to stříkla, někdy mám podobný problém...ale kytky v hrnkách vypadaj taky hooodně dobře. sháním nějaký vymazlený sklenky na vínko-ne moc drahý(mě dycinky vytočí to poštovný)
Odpovědět
jofi, já neví :-D ..vlastně si už nějakou dobu zakazuju vůbec něco...ale vůle slabá...znáte to...jestli ho ale moc chceš tak ho ber, konvičku mám doma podobnou-já jen kdyby to bylo za nějakej směšnej peníz...
Odpovědět
Profilova fotka
Normalni barvou ve spreji, je na vsechno..
Odpovědět
a překreje to i příp.nežádoucí motivy? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V silne vrstve jo. Ted jsem si prestrikavala vazu a dobry :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny dzbanek, ale cena uz tolik ne.. http://www.aukro.cz/item644901268_lux...
Odpovědět
takže klasická barva ve spreji, ne nic spešl? ti zkusím, půjde to např.bílou?
Odpovědět
ene prosím tě, jak máte projekt na dům, nechávali jste si už dělat u někoho rozpočet? mě pán poslal včera rozpočet a strašně mě překvapila cena elektroinstalace...tak zjišťuju...pátrám...
Odpovědět
Profilova fotka
Rikam, bila barva ve spreji :) tusim, ze to je taky balakryl. Na rozpocet se vykasli, nikdy nemuze odpovidat skutecnosti :-N Budeme mit nejakou hrubou cenu a jednotlive prace si budeme zajistovat sami, nejlip pres kamarady..
Odpovědět
jasný,ale kapku z něčeho vycházet musím...jinak se mi zdálo všechno tak nějak ok,ale 110 litru za el.mě přišlo kápánek moc. Vím že to bude nakonec jinde,ale cca cenu pro představu chci mít.
Odpovědět
Ahojky, můžu se přidat? S přítelem si budem dělat z půdy podkrovní byteček a budem ho dělat ve starém stylu. Jsem totálně ujetá na staré žehličky na uhlíky atd... x-)
Odpovědět
jasnačka treisi nazdááárek, pojď se přidat a přidej i nějaký ty fota :-)
Odpovědět
zatím fotky žádné nemám,prakticky nedávno jsem si uvědomila jak vlastně chci náš byteček :-N holky kde sehnat starej nákupní košík? Takovej ten drátěnej? Nějak ho nemůžu sehnat kocule máš krásné fotečky x-)
Odpovědět
myslíš košík ze sámošky :-D taky jsem ho děvčatům obdivovala, tuším, že jedna ho má z kůlny a druha z garáže :-D jinak nevím.... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?