Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Jofi, koukám že jsme měly stejnou sledovačku-konvička&dozička-sklo, uvažovala jsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra se sem pokusím vložit fotky, snad mi to půjde ]-( Jinak bych potřebovala radu, potřebuju zrenovovat starší skříň - je to dřevotříska, ale má to lesklou dýhu, nehodí se mi barevně do pokoje, ale nevím jak na ni.. Tapeta je moc drahá,šlo by to třeba natřít nějakou barvou na dřevo, chytne se to na ten hladkej materiál?? Sem z té skříně nešťastná :-S
Odpovědět
nějakou syntetickou barvou, by to asi šlo...
Odpovědět
Dobrý večer, musím se pochlubit, mám děsnou radost! http://www.aukro.cz/show_item.php?ite... Už tam vidím servis po babi, který je zatím na půdě :-) ivis, zkusila bych asi jakoukoli přijatelnou tapetu, pokud jde o skříň, které se stejně časem zbavíš...Třeba jednobarevnou a za půl roku to nějak oživíš... Pořád lepší než nějaká fakt chemická barva...... dej foto!
Odpovědět
Tak to se berry máš opravdu čím chlubit...je krásná!!! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Uzasna kredenc x-) x-) No a ja zas nemam objednavku pres fler, ne ze bych to necekala 8-(
Odpovědět
jak to??? :-o .sova byla úžasná...
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim, penize nedosly, zato dosel mail, jestli bych tu objednavku nestornovala..
Odpovědět
mám dojem,že taky Jofi byla horkej kandidát na sovu ;-)
Odpovědět
jofi, ty jsi me vyfoukla v poslední minute váhy :-. ;-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem si po dlouhé době pročítala Domácí štěstí od I.Hüttnerové a opět jsem se pobavila, chci vám teda raději napsat jednu důležitou věc, které by se měla správná hospodyně vyvarovat - při vaření nečte, nevyšívá, či snad nehraje na piano, ale věnuje péči jen a jen obědu! Tak si na to dávejte pozor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mne prisel dotaz, jestli bych ten servis pro barbinky neprodala :-N Tak to celkem zvazuju.. je nadherny tvarove, ale velikostne a barevne uz tolik ne..
Odpovědět
Článek se načítá
za kolik jsi ho ene koupila?
Odpovědět
Profilova fotka
Asi 570+postovne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ene ty závěsy jsou moc pěkný, to máš z metrážky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, vzdyt to pisu - ikeacke povleceni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím :-) to ti vyšly ty rozměry povlečení, přesně na jedno, nebo jak si to udělala, pomoz méně chápavým (měla sem totiž náročnej víkend :-| )
Odpovědět
Profilova fotka
Zavesy nepouzivame, mame zaluzie, ale libi se mi, tak rozmery neresim :-N Ale asi by vysly na jedno panelakove okno - z kazde strany jedno povleceni, a razem mas oboustranne zavesy :-D Vcera uz jednoluzka v akci nemeli, tak jsem si nechala koupit dvojluzka. Jedno budu muset rozstrihat na kuchynske okno, s tim druhym uvidim, rada bych je dala vsude, protoze se mi fakt hodne libi. V kuchyni nemam zadnou zaclonu, tak premyslim, ze bych dala zavesy jenom jako uzke saly po stranach a nahore kolem okna narasila tak pul metrovou salku. Co myslite?
Odpovědět
jojo,to bude vypadat pěkně...je to super látka, to povlečení se mi taky hrozně líbí, líbilo by se mi i jako povlečení x-) . Ale ty závěsy vypadaj taky dost dobře. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Povleceni je to desny - i zaclony by z toho byly lepsi mam pocit :-N Kdyby to byl kvalitnejsi material, tak nevaham. V akci meli i jine kvety, modrobile, tak tem jsem neodolala. Do nasi modre loznice se to vsakne :)
Odpovědět
měla jsem na mysli ten vzor látky
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s koculí, ty závěsy sou vážně boomba x-) budu se musetz podívat jestli nemaj něco v červené nebo fialkové barvě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maji bile s cervenymi velkymi kvety, to by nemuselo byt spatne, jenom je to drazsi.
Odpovědět
Profilova fotka
to by slo ;-) doufám že si to Jirka nerozmyslí a pojedeme nakupovat
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jsem se rozhodla ten servis prodat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad nespite :-N :-N :-N
Odpovědět
To je otázka en, jasně že 01:34 nespíme... :-D Asi bych ho taky střelila, byl sice krásnej...ale když je jak pro panenky,tak to je asi na...(dekoraci :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ene leda že bys ho nechala pro malou Nýzku - ať může hračkám uspořádat čaj o páté :-D :-D
Odpovědět
ivisku,kdy budou fota baráku? jsem už netrpělivá, zajít k tobě na virtuální návštěvu, tak šup,šup, ať to lítá :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To mi ani nepovídej... chtěla jsem to stáhnout z foťáku v tu neděli, ale zjistila jsem, že mám sbalenej a odvezenej počítač i kabel od foťáku, musím to v té haldě beden najít ]-( Dneska se na to chystám... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?