Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
hezkej víkend...loučím se!
Odpovědět
tobe taky mej se jdu zehlit :(
Odpovědět
tak to je dobra zprava en, jako ze to hned nezamitli, ze absolutne nee...drzim palec aby to dobre dopadlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ene, díky za stoly, ale ceny dolůůůů, máme v merku tyto, včera mě Jurinek můj milovaný řekl, že by pro tyto klidně zajel i do Prahy :-D :-D http://www.aukro.cz/item731566960_ori... http://www.aukro.cz/item731557621_sta... Koč, střepem jde i ohýbání, ale blbě :-| Když by sis s tím pohrála, tak to zvládneš ;-) Holky, dnes jsme byli celý den u naší babočky a dovezla jsem si výslužku - starý krásný kufr - s krásným smutným příběhem x-) asi 5 kg bělostné nikdy nepoužité látky na povlečení - z damašku x-) x-) x-) (kterou jsem já debil asi před 5 lety odmítla, že to není můj styl - taky jste k tomuto stylu tak nějak dospěly?) dlouhý náhrdelník ze semen z Kuby, starý min 50 let, a katalog Ikeii x-) x-) x-) Já tu babičku vážně miluju. Bacha Jura už jde, jdeme se věnovat zábavě chudých, čus......... ;-) :-D :-p
Odpovědět
majo, nejsem si jista co tou zabavou chudych myslis :-D :-D :-D ze by to byla TV :-D :-D :-D pak napis kufri pribeh, jsem napjata jak spagat :-) jinak mam doma zariove MB a nic moc, neco teda jo, ale spis nic nez moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zariove MB je preci to s tim bilym domem??
Odpovědět
Profilova fotka
MB ted v zari teprve vyjde, rijen 2009 :) Melo by to byt ted v pondeli.
Odpovědět
no ja taky na MB cekam jak na smilovani, dnes jsem si pro utechu koupila Vitejte doma :-S
Odpovědět
ešče teda jsem ráda že je zpět Simonečka a hlásím smaltovaný bílý cedník maj v tescu za 99,- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nic zajimaveho, inspiracniho?
Odpovědět
no maji tam fajne košíky... to jo.. jinak docela nic.. já tam jen prolítla.. ono v jedenáct večer moc nemám chuť lítat po tescu :-D
Odpovědět
mi netvrďte, že před půl druhou už spíte! vždyť to je to nejkreativnější časové pásmo, ne? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tak ani před druhou nevstáváte? teda styďte se :-D
Odpovědět
dobře, ukecaly jste mně... půl deváté je ideální doba ! :-D
Odpovědět
MB zariove je s bilym domem? ja myslela ze srpnove =-)
Odpovědět
no na zacatku mesice zari vychazi rijen, tak jak to vzdycky byvalo ;-)
Odpovědět
takze pro poradek, bily dum je teda v zariove MB? nebo ja uz jsem z toho jelen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, bily dum je v zariove MB, ktera vysla v srpnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak snad už to tímto vyřeším :-D :-p http://hf.cz/index_titul_aktual.php?id=5
Odpovědět
:-D :-D :-D ja se s vama pobavim hnedle po ranu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
příběh starého kufru: Jiříkova prababička byla moc šikovná švadlena, a k ní pravidelně chodil jeden židovský obchodník nechávat si šít různé věci a látku si nosil v tomto kufru a hotové věci si zase v něm odnášel. Až jednou nepřišel......Později se prababička dozvěděla, že zemřel v koncetračním táboře. A tak jim kufr zůstal, a dál ho opatrovala babička a teď tento kufr s duší musíme chránit my!
Odpovědět
Profilova fotka
Kajuško.. Hééééj jako.. se stěhuju do BRNA :-S Tady v Tescu jsem byla a čuměla a žádnej bílej cedník, akorát podobný dózy na cukr, čaj a kávu, jako jsem ukazovala v tom M&S |-| |-| |-|
Odpovědět
hmmm,tady tesco nevedem |-| |-| |-| taky se stehuju za cednikem :-D Majo, ty umis hezky vypravet x-) ...to jo, to je uplne jak nejaky pribeh z filmu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co budete tvorit o vikendu? Mam nakoupeno strasne moc vsemozneho materialu jeste z lonska a nejradsi bych prikupovala porad dalsi a dalsi, musim s tim konecne pohnout. Dala jsem si predsevzeti, ze dokud nejaky nezdelam, tak novy nekoupim... jenze bych potrebovala koralky :-N :-N Tak musim vytahnout stroj a pustit se do siti, mam tu nastrihanych takovych veci na sesiti a elan nula. Teda hlavne nejdriv uklidit, at to mam kde sit, ze :-N
Odpovědět
mam stejny problem spousta materialu,siti... elan nula, tady je pocasi na nejake tvoreni jako stvorene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem mrskla do alba kufr, damašek i korále, jen nevím jak citelně odstranit ty nálepky.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezka fotka ;-) Jeste potrebuji presadit kytky, hm.. Tak az ditko vytuhne. Jsem zvedava, kolik toho dnes opravdu udelam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pro simcu bellarose.cz, tam jsou ty dratene kosiky s drevenymi uchy.
Odpovědět
ty jo ene, k presazeni kytek se premlouvam cely leto a furt nemam hlinu, tak se mam alespon na co vymluvit 8-( ...i kdyz mi zbyla balkonova na petunky, tak bych to mohla risknout, co ;-)
Odpovědět
dobre odpoledne :) to je hezky pribeh ale smutny no =-) diky ene ja tady taky par na ebay nasla :) tvorit nic nebudu jdu tak max. pro opravene kolo a ucit se :( pocasi na prd na motorku pekna kosa a to jsem si koupila cely komplet haha tak ted setrim :-N vlastne musim setrit neb si chci udelat kurz potapeni :-p taky je u vas tak hnusne??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?