Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
a kdyz neni doma, tak musime co...no preci objednavat :-D (ja ho taky nemela doma :-D )
Odpovědět
zabalím aukro, nasnídám se a jdu fotit ;-) no já fakt objednávala když byl ten chlap pryč... ještě že vedu účty já :-D :-D :-D
Odpovědět
jofi, mam drzou otazku, nebyla jsi nahodou v Ikea? :-N
Odpovědět
nebyla :( ale chystám se v týdnu, cca čtvrtek ;-)
Odpovědět
diky, mysli na me ;-)
Odpovědět
uff,... 16 AUKRO balíčků zabaleno.. :-. jinak vás chci poprosit o radu.. je lepší polička antik nebo bílá aby tam byly bílé dózy.. antik asi víc vynikne.. co? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nebyli ti naši chlapi spolu?§ :-D Ten můj se vrátil v šest z práce a teď se dívá na svou nejoblíbenější komedii - Podivné dědictví a směje se takovým způsobem, že se ho malá bojí :-o
Odpovědět
no ten můj byl s kamarádem na pivo a přespal u rodičů, takže až nebude mít promile, tak dojede.. myši mají pré :-D to musíte mít doma docela srandu, taky bych chtěla slyšet ten smích :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tos prodala 16 knížek, či co?
Odpovědět
ten muj byl na tridnim srazu a ted vyspava :-D ..ja bych volila antik, ale taky podle toho jaky mas ostatni nabytek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, sranda je, ale já se sním dívat nemůžu, jemu ten smích tak dlouho doznívá, že bych z toho nic neměla, ale Kája už si zvykla a dívá se s ním...a já mám klid....hahahaha (zase)....relativní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem se dívala na stránky ikea a nemůžu tam najít tento koberec, ale myslím, že je ikeácký nebo ne? Babo, raď...teda baby! http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Článek se načítá
nevim :-S , ja teda myslim ze neni
Odpovědět
no vic nez 16 knizek, v nekterym baliku jsou aj tri knizky. Navíc aj nejake veci ze svatby. Ja si myslim, ze to ikea neni ( myslim kolekce za posledni 4 roky zpět )
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem se paní zeptala, tak mi dá snad vedět, by se mi pro Kajku lúbil. :-)
Odpovědět
majo, cim si natirala ty košíky? ty moje by to pořebovaly jako sůl.. tu jednotu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brouku, už ses mně ptala, je to Akryl Mat od HET - u nás za 99,- + 200g zdarma. Jurin, už začíná být ale na bílou alergický, když jsem mu řekla, že bych natřela staré garnýže a obložení na chodbě, tak se málem vyvrátil. :-N
Odpovědět
já jsem se tě ptala? hlava děravá :-D tak si to jdu zapsat do deníčku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty brďo, ten květináč ti tam padl jako ulitý :-)
Odpovědět
peknej, i ty dynky x-)
Odpovědět
kujůů .. no mám doma asi pětatřicet květináčů, něco tam padnout muselo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, strikala si nebo natirala? Jak dlouho schly?
Odpovědět
no mne by zajimalo, jak na ty skulinky.. a ředila jsi to? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem chtěla vypnout pc, a vidím tolik otázek na mně :-) Natírala jsem, šlo to krásně, skulinky a různá překřížení jsem "ťupkala", ředila jsem podle oka, schly tak hoďku? no byla to rychlovka. jedeme na kola, čus, případné dotazy, zodpovím večer :-D
Odpovědět
ahojte holky, opet jsem byla na blesaku a ted projizdim ebay jste me zase nakazily :-N jof chvalim albu bych fakt chtela videt ten tvuj byt v celku mas to moc hezounke!!! u nas je kosa pekne jsem promrzla zima se blizi bych se mela koukat uz po vecech na Vanoce :-D
Odpovědět
dekuju dekuju :) simonko, pokud by jsi neco zajimaveho kupovala pres ebay, tak bych se pridala :-D
Odpovědět
prosim prosim :) mas to fakt moc hezke ten bytecek ono koupit neni problem spis se tak casto neobjevuji doma jako v cesku...co by jsi tak chtela??? jinak gratuluju k svatbe jsem si vsimla ze uz o svem mluvis jako o manzovi :)
Odpovědět
pošlu ti do IP, co bych brala :D děkuji, jojo, už mám doma manžela :-D
Odpovědět
ty ja jsem byla zase na blesaku, koupili jsme dve skrinky a dostala jsem takovou broz od draheho x-) tak na to jsem koukla akorat ze ja koukam na nemecky ebay :)
Odpovědět
a ted jsem na ebay vydrazila vanocni sklenene ozdoby stare takove romanticke srdicka x-) jen za 1 euro plus postovne 4 eura ale i tak jsou nadherne x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?