Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
proc si ji nezaslouzi??:) ja jsem byla na motorce je nadherne pocasi teplo slunicko nadhera x-) hodte nejake blogy o vintage furt jen Ikea Ikea Ikea na Ikeu je jina diskuze :-p
Odpovědět
http://miaslandliv.blogspot.com/
Odpovědět
http://gripdag1.blogspot.com/ http://olsen-liven.blogspot.com/
Odpovědět
ja ted nasla nejaky odkaz kde si muzes stahnout vintage obrazky v docela velkem formatu :)
Odpovědět
tak posilej posilej nevahej ;-)
Odpovědět
je jich jen par ale docela hezounke :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vylet slibne pouze znel. V hrabarne ani tuk a vzapeti mi prisla sms, ze ma muzicek vyjezd, takze prd...
Odpovědět
mužíček je IT nebo hasič? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Muzicek je DM a dobrovolny hasic, tudiz kdyz je nahodou doma, tak musi frcet :) Uz je nova MB? Je tam neco zajimaciho?
Odpovědět
ani mi nepovidej, Marianne Bydlení 10/09 vychazi AZ 14. 09. 2009
Odpovědět
Profilova fotka
Zacina Chalupa.
Odpovědět
Profilova fotka
máte tam náš podkrovní byteček, jak jste chtěli ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty máš ale gorálůů :-D kouzelný podkrovní byteček x-) já jdu stáhnout to kolo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme se ale pěkně seřadily vedle sebe :-) A taky ti jde focení, sári ;-) Já jsem asi na všechno levá.
Odpovědět
ty jo ted jsem bojovala o nadherne damaskove povleceni na dve luzka uplne nove zavirali kdesi hotel no nadherne snehobile shit kdosi me preibil v posledni vterine a vyslo by jen na 500 kc scheisse:(
Odpovědět
Profilova fotka
To abych pohla s fotkama, takova prilezitost uz se asi opakovat nebude :-D Saru, to mate modry tadelakt ci jakou spesl technologii za vanu? Sim, to ses jeste furt nenaucila drazit? :-D Taky prihazujeme zasadne az posledni vterinu, driv to nema vubec smysl :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ene, a ty jestli něco máš k zobrazení, tak šup, co ten kapsář?? Zadařilo se dnes alespoň šárce v antiku?
Odpovědět
tak já poctivě hodila do alba, tak se přidejte :-p :-D
Odpovědět
asi nenaucila ale to je dobre kde bych to furt davala, mam kufr kde mam sbalene hackovane ubrusy a jine doplnky...ted si to do jednoho pokoje fakt nenadekoruuju |-|
Odpovědět
tady nekdo vykrad Tchibo :-D taky mám ten potah na to žehlící prkno.. ale rozhodně ne tak hezky vypnuté :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Pridala jsem se :) Jeste dve by to chtelo :-D Kapsar jeste neni hotovy, to je neco jako rocnikova prace :-N Slibuji ho od konce cervna :-( Uz mam aspon prvni stranu, tu nejtezsi. Uz zbyva vymyslet zbytek, jak bude prichyceny a tak...
Odpovědět
teeeda tu kuchynku obdivuji ! ja bych chtela obrovskej domecek pro panenky x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rikala jsem si, jestli to uz neprehanim, ale fakt me ted zehleni i vic bavi :-D :-D Dneska meli v hrabarne takovou nizkou skrinku se suplickama a dvirkama, jak stvorene na vetsi kuchynku... manza pry at si ji koupim, ze kdyztak jednu prodam, toz do toho jdu :-D
Odpovědět
http://www.puppenhausmuseum.de/pageID... no neni to bomba
Odpovědět
Profilova fotka
ene, ty si nezmar :-D Simča mi s tím damaškem připomněla, abych si nachystala ten svůj, neboť se zítra veze k mamči, aby mi ušila to vytoužené povlečení x-) A pro zajímavost jsem ho hodila na váhu, měřit se mi ho nechtělo, je tak hezky složené. Je ho přesně 4,5 kg x-) :-D :-p Chachááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Rano vstavam v sest, co tu delam?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyť to říkám nezmar, já šla spát 23.30, hodinu vždycky usínám a v šest nedobrovolně na nohách, a teď.... není na mně hezký pohled 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj.. koukám, že Tchibo jede .. také jsem po tom sahala v krámě, ale nebyla jsem si jistá ... tak jsem si na kolíčky ušila sama :)
Odpovědět
kolikatero budes mit to povleceni majo z 5 kg :-D
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, že aspoň dvoje :-) musíme to s mamkou naměřit. Co si včera vyváděla, žes tu s náma nepobývala, ty teď něco tvoříš, kočule?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?