Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
sprostě ? =-) =-) =-) jojo, je to ona.. já ju miluju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takovy nejaky cizi termity na me :-N :-N :-N Ale jo, bila vypada fajn :) Kolik takova sranda stoji?
Odpovědět
okolo pěti šesti tisíc, ale bude moje! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cekala jsem to, asi uz jsem nekde zjistovala :)) Skoda, ze na sezeni u pocitace nebude, tam si ji dovedu predstavit zive, ale zada protestuji :-N Majo-jofi predstava? :)) http://www.dcrinteriors.com/storage/V...
Odpovědět
jojo, tuhle mam taky vygooglenou.. sbiram s ni obrazky a presvedcuju se ze ji nepotrebuju.. ale cim dal tim vic ji miluju x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nahod do noveho alba nejake obrazky, vazne nevypada spatne :-D :-D
Odpovědět
hodila jsem to tam.. jen par.. v albu Inspiro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tka to je presne to, co jsem si za tu chvilku taky vygooglila, tak nic :-N Ale tu posledni neznam, s tim dubovym stolem je to mazec :-D
Odpovědět
ti rikam jen par.. mne stve ze ty alba maj max. 50 fotek ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aspon to mas roztrideny :-D Prave jsme dohrali karty, tak jdu spat. Dobrou noc, kdyby tu nahodou jeste nekdo nespal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno kočky.. ;-) Zrazujete mě od toho..? 8-(Když já jsem z toho připočůraná |-| Tak nevim, no ... ;-( Pálka to je, ale mně se to moc líbí .. |-|
Odpovědět
nezrazujem :-) ..me to prijde teda dost dat za hrnecek pres 300kc a za talir taky...ale je to krasny...ale neokouka se ti to? Nebo koupit par kousku a nakombinovat s bílým...jinak si nemyslim ze by se barva omyla a tak...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já bych ráda kombinovala s bíllým a růžovým.. =-)
Odpovědět
Do par kousku bych mozna sla..ale do sady ne
Odpovědět
Profilova fotka
no tak 4 ks? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
A tohle .. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... taky moc nyny.. ale jen talíře.. ta sada se mi moc nehodí .. a moc se mi nelíbí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dál učůrávám z http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... a http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
a jaky bys chtela kusy??
Odpovědět
Profilova fotka
Jofi, Panton, to je ta plastová ohýbaná? =-) Taková ta do čekárny nebo do autobusu? :-p Možná je to dokonalý tvar, asi získala nějakou cenu za desing, ale já bych ji nechtěla ani zadarmo :-N Ale proti gustu.... A jestli to dokážeš zkombinovat s "naším" stylem...klobouk dolů. Já zůstanu u kanafasu :-p Ale aby sis nemyslela, že rýpu, to ne, líbí se mi že se tu můžeme setkávat i když jsme každá jiná, ta různorodost se mi líbí. ;-) Ene, tvá představa mi nende otevřít?! Co to bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
En, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... růžičková .. za hezkou cenu
Odpovědět
Profilova fotka
Obli, vem si plínu :-p :-D Na mě je ta růžová moc růžová :-N Umíš si představit z toho jíst třeba špenát? Nebo nebude na něm maso vypadat zeleně? Ten poslední hrneček x-) Líbí se mi vystupující reliéf x-)
Odpovědět
oblo, mne se libi aj GG, aj to puntikaty, aj ten posledni odkaz :-D z GG bych šla do šedé, tu kombinovala s těma puntíkama. No a čaj o páte by moh být v těch posledních hrníčkách ;-) jojo, majo, to je ona. ja ji fakt miluju :-D ( klidně bych brala do celé jídelny viz foto v albu Inspiro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oblino, ty vůbec nevíš co chceš, teď jsi sem dala tak čtyři různé styly, nechceš to nechat chvíli spát, aby sis to ujasnila a pak nelitovala? Ale jestli miluješ některou z nich...není co řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, jasně, že jsem měla na mysli ty šedé puntíky .. |-| v kombinaci s tou růžovou :-) Maji.. a víš, že mně jsou nějaké styly u p**** ? :))) Já si koupím to, co se mi líbí .. a nebudu to řadit do žádného stylu .. :) A líbí se mi všechno a to všechno bych právě chtěla.. Já se nebojím kombinací.. ;-) Nesnáším uhlazený showroom, je fakt že nandavání z nerez hrnce na porcelán s kytkama je trochu mimo.. ale to je taky extrém. Mimochodem ty talířky jsou dezertní a já z dezertních špenát nejím :-N
Odpovědět
hele a ta tvoje zidle jof je v logu v bydleni idnes, co :-D ...jinak ja jsem asi spis na neco jako anglicky a svedsky venkov takze cottage??? =-) ale do toho i kapku neco moderniho..to se mi libi :-D
Odpovědět
oblo, správně, kašli na uhlazenost, taková šedá s růžovou je krása, já bych taky do toho šla x-) :-D kocule, kde je v idnes? budu muset kouknout .. divny ze jsem si nevsimla.. tu zidli miluju uz nekolik let... no fakt že jo.. v tom logu je x-)
Odpovědět
skoda ze u te ruzickove je ten zlaty prouzek, jinak je prima...ja bych sla hned do GG do tech cervenobilych prouzku a puntiku s nejakym bílým porculanem... x-) x-) x-) ja jsem n tu cervenou no...stacila by mi treba mísa, konvicka, dzban a treba misky a nejakej velkej servir.talir, nebo tak neco..jeje x-) x-) ,ale to chce asi vyhrat ve sportce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jof .. mi bude ladit k puntík látečkám do jídelny, kuchyně a obýváku x-) No a ten bílej je úúúžasnej .. na čajíčky a snídaně x-) Jo, mně je jedno, co je to za styl.. možná od všeho trochu .. ale to mi je srdečně šumáááák :-D Jen vím, že nerez úchytky a kovový futra s bodovkama nevydejchám :-D Ale zase vím, že háčkované dečky na plazmě taky ne :-D Takže takové něco mezi tím vším.. Jestli cottage, vintage.. =-) ? Nejni to jedno..?
Odpovědět
Profilova fotka
Obli, já nejsem taky typ co by zařazoval do stylů - ani to pořádně neumím nazvat, beru to všechno pocitově, myslím, že už se tu hodněkrát ukázalo, že žádná z nás není vyhraněná pro jeden styl. (snad až na Simonku, která by ráda všechno bílé) Já bych 4 různé dekory talířů nechtěla, když už bych za to utratila tolik peněz, teď mám dva - světle hnědou keramiku a bílý porcelán.
Odpovědět
je to jedno, spravně ;-) přece nebudeme bydlet v něčem, co je ve škatulce pojmu, ale nám se nelíbí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?