Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
mě to aukro jednou zruinuje, chtěla jsem starý ubrus a tričenko :-D od jedné ženské, ubrus nevyšel, tak mám trička dvě, to aby nešlo jedno tak samo :-N Měla jsem ve sledování tuto dozu, ale upouštím od ní, asi bych šla spíš do skla, myslím, že někdo tyto sháněl? http://www.aukro.cz/item740710910_sta...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám takové dózy dvě:) tady na tý fotce jsou vidět ;-) http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, ty satane pokusiteli! :-N Neee, ja nesmiiim! Nevime, kdy nam prijde muj rodicak, na vikend jedeme pryc s pujcenym karavanem a na konte tisicovka :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem děsná co?! A zase mám ve sledovačce 2 stoly!!! Já prostě co utržím za prodej na Aukru, to tam zase roztočím a pak se divím, že nemáme žádnou finanční rezervu :-| Sari, tvých jsem si nevšimla, máš je pěkně vypucované :-) tuto taky pouštím http://www.aukro.cz/item739560441_hli...
Odpovědět
ja jsem taky hrozna...uz mam na ceste ten stroj, objednane povleceni, bilej kos co jsem mela zamluvenej uz je taky muj :-S hruza,des :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já raději ani nemluvím :-x
Odpovědět
:-x :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Heh .. 10 litrů v řiťce :-x
Odpovědět
ty brdo! co jsi nakupcila? stroj, zehlicku a .....
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, ja jsem tak utahana :( Vypadalo to, ze bude mit Anezka rymu, ale nakonec ji mam ja, rano me bolelo v krku... a jeste se po me chtej vykony :-N No jo, jdeme vencit Emicku... a vezmu k mame Tildu, myslim, ze se ji bude zamlouvat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Obla, nebud skrt a posli odkaz na anglickou tildu! :-D V te nove knizce jsou ty kulate vysoke dozy :)
Odpovědět
skrti link, co :-D kdo je emicka??? ja chci dite emu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je jméno jak pro fretku :-D já chtěla taky Emu, ale neprošla mi, prý je to jak ze slabikáře - Ema mele maso ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ema by mi neprosla, tak mame panenku Emu :-D Krasne se ji to rika :-D
Odpovědět
to nesnasim ,kdyz to takhle nekdo furt prirovnava...jeste se mi libi jachym na kluka(jachyme, hod ho do stroje)me taky bylo sdeleno ]-( ..nebo znama ma Kristofa(prej jak Kolumbus)no nekdy jsou to fakt blby poznamky..
Odpovědět
Profilova fotka
ene, já fakt myslela, že je to ta vaše fretka :-N Koci, já si myslím, že lidi si zvyknou, ale když to neprojde přes manžela - to je blbý, kvůli jménu jsem se nechtěla hádat, musím dělat kompromisy :-|
Odpovědět
jo, ja jsem asi taky mela problem se svym jmenem :-N tak mam asi trochu averzi k takovejm lidem no...zvykli si vsichni a nikomu to uz neprijde divny..me se libi Ema a Tadeas
Odpovědět
Profilova fotka
mně se líbí Emílie....to byla moje prababička :-) Ale chci Bertu. Ale mně neprochází nic...můj muž Zdeněk chce jedině Zdeňka :-D
Odpovědět
me se jeste libila Apolenka, ale to by mi taky asi neproslo..jinak celkem vse :-) Moje babička byla Emilie ;-) nemam moc rada kdyz se deti jmenuji po rodicich,ale nektery, kor chlapi si na to potrpej no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Saru, a vy jste na tom s dětma jak, už plánujete? Když už máš ten dětský koutek na chalupě!
Odpovědět
a saru, kolik ti je?
Odpovědět
Profilova fotka
mně je 27.....no děti neplánujem necháváme tomu volný průběh...já bych klidně ještě počkala...muž ten už by chtěl:)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, ty hodinky v tobě se pak sami ozvou ;-) Jak to tak ale pozoruju, jsem tu snad nejstarší, tedy jestli ti v prosinci nebude 28, jako mě?!
Odpovědět
Profilova fotka
nene...až v červnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
su opica stará škaredá, blééé :-D Já vím, hlavně že jsem zdravá.
Odpovědět
nejsiiii opica :-p a nech tohooooo hohohoooo
Odpovědět
Profilova fotka
tohle jsou taky půdovky, že? http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Profilova fotka
Nema nekdo zkusenosti s novymi lednickami, jak se rozmrazuji? Ja bych ji vytahla ze zasuvky, manza chce hledat navod :-N
Odpovědět
Navod zni: vytahnout ze zasuvky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co se s tim dela pak? Ja to za tech sedm let asi nikdy nedelala :-N Radsi jsem vymenila lednicku :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?