Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
suplicky jsou bajo, ale na aukru se prodaj treba za dvacku vsechny ;-) jinak jsem teda z Aukra nastvana.. to vam tak jeden nakupujici znechuti, ze tam asi prestanu obchodovat :((
Odpovědět
Profilova fotka
Obchodovat? Ty i neco prodavas? :) Co ti provedl ten osklivy chlapec? :-N
Odpovědět
no mam okolo stopadesati prodanyho, takze trochu jo :-D osklivy chlapec si prijel vyzvednout knizky za dvacku v jednu hodinu a ja mu pritom napsala ze budu pred treti doma. On se rozcilil, ze jsem doma nebyla uz v jednu a dal zahajeni sporu a popsal to tam na tri strany, jak jsem ja chudackovi ublizila " !! magor fakt ! :-| ]-(
Odpovědět
jo a ktera mate teda DREAMS pismenka? V eshopu uz jsou prodany ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jenom efi? Neprekvapuje me to :) Spor je blbej :-|
Odpovědět
no ja si je koupila hned prvni den, tak jsem rada, ze jeste vubec byly =-) spor je blbej a chlap je pekne blbej.. jestli to fakt vyhodnoti ze pred treti znamena od sesti od rana stepovat doma a cekat az si pan dojde.. no potez :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mi prijdou, ze to tam nikdo moc nehroti. My meli problem s objednavkou od polaka. Dodal uplny srot, vubec ne to, co to melo byt a aukro se branilo, ze mu nemuze stopnout ucet, protoze je registrovany v Polsku a ne u nas :-p :-p Je to na ho***, ale rikej si, ze te to ma neco naucit :-N Priste napises presny cas a bude mit smulu.. |-|
Odpovědět
nojo, trosku jim to tam na tom hapruje no, ale zas je tezky asi posuzovat ten spor no.. :-| nemate nekdo doma neco s Tweetym? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nemam, ale mam znamou, co je na nej ujeta extremne :))) Proc?
Odpovědět
tak co bych si na vas dneska vymyslela za dotazy :-D
Odpovědět
shanim nejlepe nejakyho plysaka a nemuzu sehnat :-( mel by to byt extremne ujety darek :))
Odpovědět
Profilova fotka
Tady máš těch vyfikundací dost, jofi : ))) http://www.mimibazar.cz/nove_fotograf...
Odpovědět
Článek se načítá
ja jsem prave koukala aj na mmb aj na aukro ale nic co by se mi libilo :-( ale dekuju za odkaz |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nevím .. vím že tweetyho plyšáky prodávali na benzínkách .. ;-)
Odpovědět
já ho právě viděla jen ve Zlíně na benzince a nikde jinde ne.. chjo.. no přinejhorším objednam noveho z eshopu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...Jofi....to je teda blbec! ach jo... :-| Já zatim nic neprodávala, ale chci prodat dvě lucerny...našla jsem je va půdě na chalupě.....mně přijdou kýčovitý...ale celej ten proces mi přijde strašně složitej, že nevim, zda mi to za TO STOJÍ.
Odpovědět
taky nad tim premyslim...ja bych potrebovala prodat taky nejaky veci..ale nechce se mi do toho procesu :-D ..Jof, to je teda vul, to je fakt... 8-(
Odpovědět
nojo, ale jinak je tam obchodovani sranda, docela mne ten prodej bavi, zvlast ty osobni prevzeti nebo kdyz si pro neco vyhranyho jedu :-) nafot Lucerny, chci je videt :-D
Odpovědět
smiruju nejakou tu polici, bilou nebo kovovou za nejaky dobry peniz...furt nic moc....kdyby jste na neco natrefily, sem s tim
Odpovědět
ja zase hledam nejaky fajny set ubrus, chnapka, uterka a polstar pro babi do kuchyně na vánoce... a všude samé děs motivy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jojo...mám je nafocené...jen je přetáhnout.......dám vám je sem, kdybyste někdo chtěl! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja do ted odvirovavala :-p Jof, libi se mi chnapka a zastera od tescomy, takova rezna bezova s bilymi kvety, ale celou takovouhle sadu asi jedine usit... Nemel by to byt problem ani zadat na mmb nebo na fleru, urcite by se nekdo nasel. Nejvetsi problem bude najit dostatecne savou latku na uterku do sady s hezkou latkou na polstar... Nebo vybrat nejaky vzor na polstar a ubrus a pak doladit v jedne barve z te vzorovane latky zbytek. Mne dneska prisla nova knizka Tildy, huraaa x-) Nejlip investovane penize za posledni dobu :))
Odpovědět
moje nejlip investovane penize za dnesni den je 1200 za brzdove desticky a kotouce ]-( ale gratuluju, taky bych brala Tilda knizku, aj kdyz neumim šít :-p No budu neco muset vymyslet, prinejhorsim v sade nebude uterka nebo se do vánoc naučím šít :-D na mmb i fleru jsem si parkrat nechavala neco sit, ale nikdy to neni uplne eňoňuňo podle mych představ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to se nabizet ani nebudu :-D Tak jedine nejake svadlene :))
Odpovědět
tak se nabidni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To vis ze jo a babicka bude mit zkazene Vanoce, protoze to nebude podle pani Jofielove eno nuno :-D
Odpovědět
s vama je svanda devcata :-D en, co byt, nenabidli zatim slevu?
Odpovědět
tak to bude ene nuno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koc, asi by jste byly prvni, kdo by to vedel :-D Ne, nenabidli, budou cekat na dalsi kupce :( treba za par mesicu... Ale ten byt se nam jinak moc libil, jenom nechceme davat vic, nez je nezbytne nutne.. I tak tam nechame min. 200 tis. za rekonstrukci :( Jof, no muzeme to zkusit, ale predem rikam, ze nejsem profi svadlena, pouze me to bavi, jinak se to stale jeste ucim! :)
Odpovědět
nevite o nejaky ty polici? Vy vite vsechno :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?