Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
hele a uz jste se nekdy srazely?
Odpovědět
Profilova fotka
jofi.....co budeš muset sama?
Odpovědět
Precti si str.pred tim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
to jsou dneska jen samy smajlici
Odpovědět
Profilova fotka
v albu ty popisky.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koc, vzdycky se domluvilo, ze ted se to nehodi, tak urcite za dva/tri mesice nektery vikend a pak uz to nikdo nezorganizoval nebo se zmenilo osazenstvo :)) takze ne... Jenom holky s westiky nebo jsem nektere holky znala jeste z beremka.
Odpovědět
Profilova fotka
aha...tak srazík! :-) my víkend budeme nejspíš někde v Brně či Hodoníně, takže to neklapne..... :-| Jsss - no jídelna a obývák celkem fajn....ale dětský koutek ....mazec!!!!! :-o Já nevym proč se všichni snaží děti vychovávat v kýči a v barevném křiklavém,plastovém prostředí....uf fuj! sem se rozčílila! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
z beremka jsme už měli nekolik srazů ;-) ... ani bych nevěřila, že se někdy budu objevovat na chatu...a co víc, že se s těma lidma budu potkávat! no a je to tu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Presne :) V tom se mi libil ten minuly pokoj v BJH, ze ho rovnou udelal s bilym nabytkem, protoze hracky samy o sobe jsou barevne dost, tak aby toho nebylo moc. To byla proste super myslenka hodna designera :))
Odpovědět
hele jak byste resili tu dlazbu nebo neco ke krbu, ci kamnum...
Odpovědět
Profilova fotka
Z beremka a kone jsem byla na nepocitane srazech, i vikendovych ;-) ale ta strecha je nejaka prokleta :)) Koc, ja asi urcite dlazbu. K tmavsi podlaze bych dala takove cihly, tmave cervena/cihlova dlazba v podobnem formatu jako cihly. Ke svetle podlaze nejakou obdobnou dlazbu. K takovemu novilonu, co se ti libil, mame podobnou dlazbu v kuchyni.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my to teď právě řešíme.....budem mít krbovky v jedné místnosti, která se nedá vytápět kachlovými.... a dáme tam normální podložku protipožární...přímo na podlahu....dělají se skleněné i plechové.......vypadá to mic pěkně....dlažbu nemám ráda.......U kachláků ve světnici máme dlažbu...ale takovou tu secesní starou čeno "bílou".....tu zachováme!
Odpovědět
Profilova fotka
jo...anebo jak píše ENE.....taková cihlová dlažby - jmenuje se to - půdovky, nebo topinky :-) ;-)
Odpovědět
jo cihlova dlazba by se mi libila, uvazuju i o tom, obezdit komin cihlama, jak vede do komina ta trubka od kamen. a delaj pudovky i nove???en ,uka dlazbu.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo...dělají se i nové....stojí tak 800,- za metr2
Odpovědět
fiha, tak to je celkem drahota, ale ja bych stejne potrebovala jen kousek..
Odpovědět
Profilova fotka
no my je budem dávat do chodby a asi i do koupelny na chalupě......
Odpovědět
nemas je nekde na netu k shlidnuti?
Odpovědět
Profilova fotka
třebas tady : http://www.cihelnanebuzely.cz/?nv=3 staré stojí kolem 300,- za metr
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, pudovky :) Na tom odkazu vypadaji super.
Odpovědět
kunstat je kousek od Brna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt-? no tak to uvidíme :-)
Odpovědět
kdybyste davali nekam dlazbu-kamkoli, tak na koso ci normalne?
Odpovědět
Profilova fotka
Zalezi na prostoru, nejde rict kamkoliv :) Pokud jsou steny rovne, jde dat normalne. Pokud jsou krive, tak jedine koso. Pokud je maly prostor, je lepsi rovne, na vetsi je lepsi koso. Na obklad do maleho prostoru (typ panelakova koupelna) se koso nehodi, zas jedine rovne...
Odpovědět
Profilova fotka
my asi normalně
Odpovědět
http://www.novilon.cz/fotogalerie06.php libi se mi i toto, ale nevim jak ve skutecnosti... :-)
Odpovědět
http://www.novilon.cz/foto/koupelny/b... tak takhle...
Odpovědět
Profilova fotka
Sarunko, ty mně ale vůbec neodpovídáš, si nás myslím nečeteš a jdeš jen po odkazech :-p Přemýšlíte už nad krytinou na chaloupku? Nebo je ta vaše ještě v dobrém stavu? A copak jedete dělat do Hodonína či do Brna, já bydlím 7km od Ho.
Odpovědět
Profilova fotka
Koc, k tomu by ty pudovky nemusely byt marne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?