Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
en, prave jsem merila postel :-D takze:od vrchu matrace je celo 70cm :-N , od normos ustlany postele(mame velkej polstar a na tom mensi)50cm, ale slo by to zastlat,jeste vic aby tam bylo tech 30 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No potes :-D :-D tak pri nejhorsim vytunim nejakou jinou postel od nich :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Muj druhy pokus prodat neco na fleru dopadl uspesne, uz mam penize na konte :) Sice z toho budu muset jeste znacnou cast vratit fleru, ale je to tam :-D Ted uz se jenom modlim, abych nedostala hruzny komentar :-x Mimochodem, Jof, kde jsou fotky noveho koberce atd.?? :-) Taky jsem mrkla zbezne na blog, to je pastva pro oci, ne ze by clovek uz nebyl namlsany odtud.. Jenom mi nejak uniklo to tvoje A - kde jsi ho splasila??? :-o
Odpovědět
teda já tu tajím celou dobu vlastní blog a vy mně takhle odhalíte a ještě tu dáte přímo odkaz.. kurnik :-D :-p ale teda děkuju za pochvalu.. se červenám.. |-| :-N :-) jinak soundtrack Amelie, Fridy a Lasky nebeske.. ach ach.. jinak teda ještě miluju Placebo a Bjork x-)
Odpovědět
No já plaším kudy můžu :-D ale tohle už mám dlooouho ;-) koberec je takovej jak na fotce s šanonem na Apetity.. ale já se polepším.. zítra ráno mi to připomeňtě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dlouho nedlouho, odkud! :-D
Odpovědět
už nejni, chtěla to jedna blogařka a byla jsem shánět... není :(
Odpovědět
Profilova fotka
Nj, musim se utesovat, ze ho zatim nemam kam dat :) Dnes jsem se uz utesovala v inzeratech, ze tech hezkych domu tady kolem neni zas az tak malo, takze by ten byt mohli chtit prodavat rychle... NEbo to mam brat jako signal, ze uz bych se konecne mela rozhodnout pro to, co se mi libi a jak ten byt chci zaridit, a teprve potom nejaky prijde :)) Ale stejne nevim odkud zacit, takze asi nikdy? :-N Aaa, misto uklidu a baleni depka, to jsem potrebovala :-D
Odpovědět
a mně nakonec napadlo, že té babi asi objednám sadu z Home dekoru... něco si taky koupím a bude jedno poštovný :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Maji tam neco hezkeho? To je dobre, pac ja prave dosila kapsar a je to jak od ditete z paty tridy :-S Radsi zustanu u kresleni |-| Jenom uz neni pro koho kreslit, vsichni vsechno maji :))
Odpovědět
no nějaká ta kolekce jo, leč pravda je že sem tam kýč jak prase :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, jdu.. Zas jedna hodina, to jsem toho moc neudelala... Nevim, jestli se sem zitra/dneska dostanu, snad jo. Balit se mi v nejmensim nechce...
Odpovědět
Článek se načítá
tak se na to vykašlete a dojeďte na ty Kunštátské keramické trhy ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mame jeste o poradny kus dal :))) A manza se tam hrozne tesi...
Odpovědět
chjo, fakt tam budu sama? =-) :-N :-p
Odpovědět
tak jsem se tak ve dvě v noci rozhodla, že si koupím novou pc myš.. s motivem Hello Kitty.. jdu vybírat
Odpovědět
jofi, tvuj blog smele konkuruje tve oblibene Blane ;-) ...krasa stiha nadheru x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno .. ;-)
Odpovědět
Ahoooj, co jsi koupila vcera ve svadlence :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Látečku, knoflíčky, kytičky, stužky, krajku, nitě.. jsem spokojená :) Akorát dnes asi ještě zajedu do Galanterky.. potřebuju ještě nějaké knoflíky.. a ve Švadle neměli takovej výběr ;-) Jen ten stroj kdyby byl sakra doma.. 8-(
Odpovědět
ja uz ho mam od vcera na poste, dnes pro nej jdu! :-D :-p kolik jsi dala za ten tvuj?
Odpovědět
Profilova fotka
Přes 4ku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně by na poště nevydržel :-D
Odpovědět
a to je ten co mas v albu? Je mozny ze sem ho nekde videla nejak 2500 =-) Vcera se mi pro nej uz nechtelo
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko, pochybuji, nejlevnější jsem ho našla za 3990
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.zbozi.cz/?sId=0nPQi_wqwZqb...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, šičky, poránu :-) teda tady to po půlnoci jede, upírky! Gralinko, neboj pro nás budeš vždycky Jofiel, já nevěděla, že to tajíš :-N Za mě ti slibuju, že ti tam přispívat nebudu, tam máš asi jiný typ "kamarádek". Mě to stačí tady ;-) Ene a od kolika se pohybují portréty od tebe? A to na fler dát nejde?
Odpovědět
http://www.az-elektro.cz/sici-stroje/... s timto jsem si to spletla ;-)
Odpovědět
ene a delas ,,jen,, portrety?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak to jo :) :-) Kurňa, já jsem dneska chcíplotina.. ještě, že mám vařeno .. Venku se dělá hezky, asi vyrazíme na procházku :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?