Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
jakou puncosku??? jof nema tam byt levandulova.cz a ne com....?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky moc krásné .. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
upraveno.. jojo Eliško, ty dozy se mi libily ze vseho nejvic ale porizovaci cena sady.. spadla jsem ze zidle :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kajuš, co přesně myslíš .. ten Tvůj bílý..? =-)
Odpovědět
ten žebrovaný, ty dozy co mam ja a ty jsi rikala, ze bys je brala taky ( cukr, kafe, tea )
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item745864075_kon...
Odpovědět
Ahojte, neviete nahodou kde by som nasla kamenny obchod znacky Green Gate okrem Prahy? Nieco blizsie k Slovensku.. :-|
Odpovědět
je Brněnský bellarose.cz, třeba to pošlou i na Slovensko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdaar, jsem zde x-) Konecne doma. Jdu zkusit tvorit u superstar, ale realne to vidim tak, ze si drepnu k vam, budu docitat a pak uz se mi nic nebude chtit :-D
Odpovědět
tak co, jak bylo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybych chtela byt optimisticka, reknu, ze to bylo hezky. Kdybych chtela byt pesimisticka, reknu pravdu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji, já jsem chtěla sadu .. teda nejvíce konev na čaj, hrnky na kávu, čaj, máslenku a ty dozy .. ale hrnky a máslenku už nemají .. a to by mě mrzelo .. tak ještě počkám, jestli se něco neobjeví a pak bych holt asi škemrala green gate. Tak stolek pod stroj bude můj x-) Ale holt to nejni singer, ale Bobie .. nevadí.. :-p je v lepším stavu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tedy, Jofi, trhy vypadaly dost dobře, kdy budou příště, tam musím být! Já jsem si dnes přivezla výslužku od babičky, možná se vám nebude líbit, až ji operu a nafotím, ale pro mně je to poklad...starý bílý přehoz na postel s děrovaným bílým obšitím i s ubrusem a povlakem na polštář ve stejném stylu x-) A zítra mě čeká pošta ;-) a stůl co stojí v garáži x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uaaa, uz hodinu hledam cerny vazaci drat. Kam jste mi ho daly??
Odpovědět
Profilova fotka
ene, to je znamení 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mas pravdu. Zkusila jsem to z toho zeleneho a je to moc tenky :))
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi prdlouš, znamení, že nemáš nic dělat, běž spát a zítra začneš hezčí týden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mam to hotovy :-D
Odpovědět
ene, moc hezky :) majo, asi zase ve stejným termínu příští rok :) já byla fascinována spoustou keramického kýče ale tak z 200 stánků bylo minimálně 30 dobrejch a ve 3 se dalo aj dobře nakoupit :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno..
Odpovědět
ahoooj, zdravim :-D
Odpovědět
obli, tak co stroj, jeste nedorazil?
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím ne.. kvůli té žehličce .. ]-(
Odpovědět
a na co je vubec ta spesl zehlicka?
Odpovědět
Profilova fotka
Na žehlení ... :-D Je zkrátka dobrá .. co se týče napařování, tak bomba ;-)
Odpovědět
ahaaa, takze nejaka profi na tyldakoviny :-) a co porcelan, objednano ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kocul, na tildy :))) Vůbec :-D Ale na šíííílenou rodinu :-D No, porcelán zatím ne.. nebudu pospíchat, to co se mi líbí mají vždycky nějak v sadě a vždycky něco chybí. Asi půjdu do toho green gate v kombinaci s bílou. Ale včera jsem mlaďasovi objednal stan do pokojíčku a sobě ten parfém :-D :-p
Odpovědět
musis na ne silene zehlit jo :-D GG+bila, dobra volba...jakej to nakonec vyhral parfem?
Odpovědět
Profilova fotka
Peru tak maximálně jednou za dva dny .. a minimálně 2 pračky.. |-| Tak nějak nestíhám .. :D Parfém.. vyhrál diesel, jelikož mi dochází a Chloé si pak koupím před Vánoci, v Německu, v Douglasu.. bude zase zlevněnááá .. :) Stan tento http://www.eshopbaby.cz/katalog/stan-... ale levnější
Odpovědět
ty ses taky dobra nakupci..to znam :-D :-D :-D nakupy jsou moje hobby ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?