Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
A? Zase jsi něco dostala zadarmo?! Jo a klidně sem dobré a šikovné prodejce z fleru dávej, před Vánocema se to šikne.
Odpovědět
Profilova fotka
Zadarmo ani kure nehrabe :-D Zadarmo dostavam jenom prebytecne listy knizek a rozbité mističky :))) Ostatni vetsinou za symbolickou x-) http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
hezká, vy tam musíte mít kousky x-) a křídílka jsou mi nějak povědomé :-D
Odpovědět
Dobry darky jsou taky k jidlu ci k piti...ty se neztrati, uzijou se vzdycky a skoro vzdy se trefis do vkusu :-D
Odpovědět
en, super oulovek...a krasne jsi to vyfotila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, prave ze moc ne, je to tam desna veses, vsechno rozbite, znicene :( Ale spoleha na to, ze kdyz koupi neco rozbiteho, vzdycky se najde nekdo, kdo to koupi a treba mu donesou dalsi poklady... a z toho tezi uz min. 10-15 let :-N Mezi tim se mu tam hromadi ty rozbite kramy, co fakt nikdo nechce, takze se tam neda hnout, mas tam ulicku tak pul metru sirokou.. Je to tam dobra bojovka. Kor s batoletem, co se tam nudi nebo zahledne nejakou panenku nebo kocarek :-p Jeho obchodni nadani je ale nezpochybnitelne :-D Koukala jsem tam na nejaky stolek, pry ze pro me nad dve ste, tak 250... Stal tam chlap a prej ze mu ho nabizel posledne za pet set :-D Tak ze se priste namaluje a bude to mit taky levnejsi :-D Kridylka mas taky? :-D Mam z nich obr radost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ene, já bych taky ráda bojovku, ale tady fakt nic nejníí ]-( Tedy narazila jsem ve Slavkově u Brna, ale tak předraženou veteš jsem dlouho neviděla, že se to nedalo. Jo křidýlka mi taky přišla, a už přemýšlím že jim pořídím sourozence :-D
Odpovědět
jojo, křidla máte všechny ;-)
Odpovědět
ahojte holky :-) jak se mate?? ene ta krabka od syru je super a kridylka taky hezke odkud je mas jof??? ;-)
Odpovědět
jofiel má tajný zdroje 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bokoka... hm.. Anezka si vsimla fotky Simi --- pretlumocim, motorka :-D
Odpovědět
jo, kridla jsou krasny x-) a co jsi dostala ty jofi?
Odpovědět
Článek se načítá
od Maji zatim ty lahve ;-)
Odpovědět
tajny zdroje od andelu vid? kdyz mas podle nich ten nick-archandel jofiel, tak at nama drzej ochranou ruku jo? :-D
Odpovědět
držim, nebojte ;-) |-| :-D
Odpovědět
tak jo, spoliham na to ;-) :-D
Odpovědět
e, ne, blo, guje ! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je tak trapnej blog, ze neni treba upozornovat :-D
Odpovědět
e, ne, pro, dava ! :-D
Odpovědět
jof, to jsi vysivala =-)
Odpovědět
aano |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Co tu skandujes nebo skandalujes?? :-D Mazeeeec! Jak dlouho? :))
Odpovědět
propaguju Enééé, nééé ? :-D no tak 14 dní? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jofino!!! ty tajíš svou zručnost, čumím jak puk, pomalu ale jistě zjišťuju, že se sem nehodím :-N Ze mně už něžný kvítek nebude, co vyšívá, kreslí a maluje a hře na klavír se věnuje :-D
Odpovědět
ja bych to tu vůbec nedávala, kdyby mne Eli nedonutila to vyfotit |-|
Odpovědět
Profilova fotka
A jakpak o tom ona věděla, co vy dvě spolu rozjíždíte? Pozor, abychom nezačaly žárlit :-D
Odpovědět
jak te donutila??? Je to krasny...14dni? jsi superzena :-D
Odpovědět
ze jo, ze jo? jsou nejaky tajnacky ci co :-D
Odpovědět
my se spolu koukáme na Ordinaci, pijem kafe a čaj a taky vaříme čočku a zítra to budou francouzský brambory 8-) :-D :-D :-D
Odpovědět
se teda mate :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?