Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
jeste jsi zapomela dodat: vysivame vejbavu :-D
Odpovědět
ja vyšívám, Eliška šije ( já bych si k tomu přišila prst, Eli vypíchla oko ) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi prostě tajný agent, jdu prozkoumávat Fler.
Odpovědět
Profilova fotka
No povězte mi.. že takové veledílo by měla ukrývat naším očím.. ?! Jí tady vyprávím o mém amatérském pokusu o výšivku .. a ona, že jako taky něco málo vyšila.. pak pošle obrázek a já padla na prdel a celý den jsem se styděla :-D :-D :-D A to není zdaleka všechno .. :-o
Odpovědět
prdlajs, su leva jak puk :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Levej puk jsem ještě neviděla.. =-) Nemaj ho na Fleru .. nebo google? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si rikam, ze to tu nejak pres den nezvykle mlci a ony si nejvetsi drbny pisi do ip :-D
Odpovědět
ti vygooglim aj vzduch :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kadrnošková a Kelišová štěbetají na vintage zápraží .. :-N
Odpovědět
pod Pelargoniema :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vas asi rozsadime, Kelisky :-D
Odpovědět
jsme přirostly..siamský .. takže to nejdee :-p :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jsou to jofelisky a ne kelisky :-D Ja pres den budu asi mlcet casteji(i kdyz mi to srdce trha :-( )Neb si musim davat v praci majzla, nejak to tu houstne |-| ;-(
Odpovědět
kocule, tak piš potichu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady je zase moc plodná debata :-D bré ráno!
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se dnes tak strašně nechce nic dělat a jak naschvál je to tu jak po výbuchu, musím na poštu, vytrhat plevel z předzahrádky, aby mě místní Kelišky zase nepomlouvaly, nakrmit něčím dítě i manžela. Ale nechce se mi krutě 8-( včera jsem zběžně projela fler - a již mám pár oblíbených - ivetule H., Aeschna, Ilustratorium, Vranka, metudka, černá kočka, imrvere, evuschaa, Pindruše_verulin, missana. Inspirujte mě a pošlete své oblíbené, ať je prozkoumám ;-)
Odpovědět
májo, já mám v oblíbených několik stran, chceš tip na někoho konkrétního? jojo, plevel vytrhej, ať na vás máme lepší výhled :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jofi, dej tip třeba na nějaké pytlovinky do domácnosti, ozdoby na Vánoce?, líbily by se mi křídla z peříček, nebo takové šedé co máš myslím ty jestli jsou ze sádry nevím a taky se mi moc líbí tvé křivé srdíčko - víš co myslím? :-D Šperky nedávej, už mám vybrány nějaké naušnice a přívěšky :-N Dám na Enin přístup ....Vánoce se přeci blíží!!! A nebo kde mají slevy to sem můžeš taky jistě dát. ;-)
Odpovědět
jof, o hlasitost nejde :-D uz tu nejsem :-x
Odpovědět
Profilova fotka
já na fleru koupila polici na kořenky a na čajíky......měla by mi co nejdřív přijít...mamka má .října svátek....tak ji dostane. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, kosi sestry jsou dobry a pochopitelne mistni jeve x-)
Odpovědět
tak takové ty rodinné vánoční dárky : ;-) švambi, e-vka, metudka, babouka, ivka-lehkoživka, jaholka, Misiznitka
Odpovědět
Profilova fotka
musím se na ty vaše oblíbence podívat! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jofi...ty si prý profi hledač ;-) ...potřebovala bych nějaké porcelánové kořenky na chaloupku...nejlépe s modrým dekorem...... :-N
Odpovědět
ahojte holky, co jof vysila kde je fotka ja jsem nejak mimo :-| v sobotu jdu na flohmarkt teda jako na blesak tak jsem zvedava co poridim =-) jsem vas docetla vy toho nakecate ja jsem fakt posledni dobou nejak mimo tak anezka uz kouka po motorkach jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vzdycky kdyz neco velmi rachotiveho projede za oknem, tak vykrikuje bokoka, bokoka :-D
Odpovědět
saru, s kokretnim napisem nebo bez napisu?
Odpovědět
aha a ma anezka i vlastni??? to je dobre ze jen vykrikuje pockej az zacne jezdit s nejakym borcem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ro je jedno....když tam budou pipisky, bude to fajn...... kmín , pepř.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?