Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
hmm i tak si myslim ze to mas doma nafukovaci :) jinak takova otazka a vasim protejskum se libi vas styl, me to jen tak napadlo po diskuzi na tema tilda pry se takovy protahlych xichtu boji :-N
Odpovědět
no fakt nemam, ja bych dokonce řekla, že mám vzdušný byt ( a to tvrdí i tchýně ;-) ) .. asi se budete muset stavit nebo vám to budu muset vyfotit.. :-N 8-) :-D
Odpovědět
vzdusny jo??? neverim az uvidim uverim :-D bych ho fakt chtela videt v celku jsem zvedava jednodusse :-p :-N pres brno nikdy nejezdim pres polsko to mam domu nejrychleji 8-) :-D jak ja uz bych chtela jet domu ach jo :-(
Odpovědět
vem si máme jeden pokoj.. tam postel, dvě komody, psací stůl, knihovnu a stolek s telkou .. toť vše :-D když to poskládáš po obvodu místnosti, vyjde ti ještě jedna stěna prazdna :-N a mame tu krom komod vše bile, takže to je fakt vzdušný. V albu mám samý kytky a nebo dekorace na okně nebo komodě, nevím kde berete tu přeplněnost. Vem si, že fotím jen něco a né všechno vintage ( např. viděly jste už váhy co jsem ,,foukla" Máji? ne.. prostě vzdušný prostor ;-)
Odpovědět
jak velky je ten pokoj??? ja mam taky jeden ale v nem obrovskou skrin a vubec neni to moje tak nac to cancat kdyz tak vubec skoro nejsem a taky nevim kde se jednou budu stehovat :-| co jinak delate s balicim papirem???
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, no to by si teda mela vyfotit! Slibujes uz dva tydny! :-D Vas tu je, vubec jsem necekala, ze to tu bude v patek vecer tak zit :)
Odpovědět
jn jof mela bys to vyfotit ;-)
Odpovědět
asi to fakt budu muset vyfotit, zítra s policema, jak se podaří je připevnit |-| celý byt má jen 33m ctverecnich
Odpovědět
fakt jo jen 33 ja mam pokojik 20m ctverecnich ale je to pronajem ani nabytek neni muj proste nic snad jen ta halda meho obleceni :-N toz co delate s balicim papirem mate nejake napady?? jinak jsem nevedela ze krabice od green gate sou tak svinsky drahe 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem normalne opila :-x To se mi uz dlouho (a kdo vi jestli :-D ) nestalo :)) Nechapu, proc mam dva monitory a proc se tocej dokolecka :-N :-N
Odpovědět
no balici papir můžeš dát do rámu, pokud je krásnej, nebo z nich udělat obal knih apod. ;-) , uka jaké máš tak opilou jsme tu ještě neměly, jen mně udivuje že monitor vidíš dvakrát a písmenka jen jednou :-p :-D
Odpovědět
z ceho jsi se spila??? :-D ja teda alko nepiju :-p prave ze jsem si koupila ted jen jeden ale maji ted v aldi nadherne vic takovy tvrdy papir jak tapeta a jen za euro tak nevim if nakoupit ci ne :-|
Odpovědět
Článek se načítá
já mám doma spoustu balících papírů, hodí se vzdycky... myslim ze mam fotos na blogu ;-)
Odpovědět
me prave napada tak polepeni krabic ci co hooodne originalni cooooo?? :-D
Odpovědět
ty já mám taky.. mám miliardu psacích potřeb a mám je v polepené krabičce s přihrádkama z kartonu ;-) ene nám asi spadla pod stůl nebo se ráno vzbudí a na čele bude mít otlačené písmenka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Delam cistku na stole a potrebovala bych poradit co nadbytkem funkcnich propisek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si v tydnu udelala stojanek na tuzky ze stareho prouteneho kvetinace - podlehl bilemu spreji :-D Sekne mu to, ty tuzky to sice hezky zaplnuji, ale takove dve by asi stacily...
Odpovědět
čím jsi ho sprejovala? já mám jen sprej na radiatory, bile, ale ten dělá fleky.. :-|
Odpovědět
prupisek mam tez spousty ale jako vecny student je neustale potrebuju proste je stacim vypsat :-D
Odpovědět
se mi ještě nestalo že bych vypsala propisku =-) já je vždycky ztratím nebo založím.. v práci.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Obyc sprej z barviv.. Akryl mat, za dve hodky suchej..
Odpovědět
no v kazde kabelce mam prupisky aspon dve a ty tam jsou tak dlouho dokud je nevycmaram :-D pak jen vymenim a pokracuju co totiz uplne nesnasim neustale prendavat veci z jedne kabelky do druhe takze prendavam jen penize doklady a klice zbytek tam uz je jsem vadna :-D
Odpovědět
já mám asi patnáct tašek co nosím aktuálně ( a proboha neptejte se mně, kde je skladuju 8-( ) a v každé propisky, balzámy na rty, papírové kapesníky a podobné serepetičky :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pravda, tenhle system jsem taky celkem rychle pochopila, do te doby pulka dulezitych veci zustavala doma :) Nebo taky mit jednu kabelku, to praktikuju posledni pulrok, na dalsi nejsou prachy :-N
Odpovědět
ja mam taky asi 15-20 kabelek neb jsem ulitla na boty a k tem musim mit samo kabelky mam asi 45 paru bot jsem strelena co a asi 200 tricek jsem se zaprisahla ze si nekoupim nic noveho!!!! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, az budes delat cistku nebo sezonni uklid, tak se hlasim o sekac :-D To jsem si rikala, ze mam hodne bot :-N Ale ja mam vetsinu, co se neda nosit a nosim pouze dvoje, coz je jeste horsi 8-( Kabelky jsem vyhazela, zustaly mi asi 3, stejne nosim jenom jednu.. Videla jsem hezkou v Nextu loni nebo na jare? Ted jsem mrkla na mmb, neni tam, v Nextu uz taky asi nebude, tak mam peska :-(
Odpovědět
sním o jedné kabelce.., pořádné a to LV Speedy 30 v černé epi .. a zůstane mi celý život, i dceři.. a stane se z ní vintage a bude pořád krásnáá .. x-) x-) x-) .. se mi dnes bude krásně usínat.. x-) x-) x-)
Odpovědět
prave ted budu delat ocistu neb mi preteka skrin je to des hodim to asi do kontejneru cerveneho krize ci co s tym???
Odpovědět
LV prave neni az tak nedostupna ;-)
Odpovědět
já všechno prodám na aukru.. od nenošené tašky po skříň jak kráva :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?