Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
jé........ona je zamilovaná!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...k zblázněnííííííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty taky? :-N Jsme z toho sameho? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pandemie !
Odpovědět
Profilova fotka
ehm, manza to uz zhodnotil na icq slovy "a jeeeeeeee"... Jee, dite mi usnulo :-D To je fajn, co ted budu delat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, to já bych si s ní večer neporadila, to budeš muset počkat až se jí vybijou baterky :-D nemáte nějaké stránky na kochání, agentky 8-) ? nevíte na kterých zahraničních stránkách jsou domy s doškovou střechou, delší dobu je nemůžu najít.
Odpovědět
Profilova fotka
loučím se! Jedem k Rouskovi - mají tam na co si jen vzpomenete....! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kam, co to je, kdo to je? asi chci taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, to cekam kazdy den, zadna zmena :) Sama tu strasim do jedne, tak dlouho nevydrzi... :-D To bude luxus, se muzu jednou v klidu podivat na Bydleni! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
náhodou ta fotka jak pololeží na posteli s rohlíkem, to nám se nikdy nestalo, to prostě musela odpadnout, i duracelka se někdy vybije :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To pololezi na gauci, kdyz jsem se chtela dodivat na hokej... :-D Vcera taky uzasne odpadla, ve vytahu mezi druhym a tretim patrem (bydlime ve tretim :-D ), ale naprosto totalka, v pohode jsem ji svlekla, ulozila do postele uz nekdy v pul osme. Vzbudila se az kolem pulnoci jenom vycurat :)) Co rikate na argentinske baroko? :-D :-D Mimo muj styl, ale ta designerka byla spravne silena, miluju takove lidi :-D Opravdu za 15000 tis. udelat obri satni skrin, ocalounit postel, poridit novy lustr a doplnky, to teda klobouk dolu. Uz kdyz delali skrin, tak jsem si rikala, ze to nemuze byt do patnacti tisic vsechno... a ona se vesla do dvanacti :-o Proste borka :) Sedlacek dela taky sileny veci, ale za podstatne jine (az nechutne) prachy, takze tehle promene davam za jedna :-D
Odpovědět
čau baby, tak mám konečně přidělanou polici! uuu !!! x-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Profilova fotka
A to ma byt jako co? :-D :-D A kde mas fotkuuu???
Odpovědět
to je děs, co? se podívejte na všechny fotky v albu :-N no fotka není, je tma,.. zítra ju? a možná z kuchyně prozradím i víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No koukala jsem.. Treba vybaveni loznice neni spatne, jenom z tech veci je tam tak nejak tesno.... :-N Mi pripomina, ze si musim najit pribornik, bez nej proste uz dal nemohu zit x-)
Odpovědět
jinka teda hlásím, že v IKEA už je vánoční zboží.. všechno se srdíčky, červeno-bíle -- skleničky, koberce, vánoční punčochy, polštáře, předložky, balící papíry, mašličky, baňky, tašky,.. no hromada toho
Odpovědět
Profilova fotka
Oni psali, ze ted maji pokrizove zbozi - jenom vymenuji doplnky, nabytek se moc nemeni :) Tak to rozbalili ve velkym i na Vanoce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Takova typicka koupelna do panelaku a spol. :-D http://bydleni.idnes.cz/odvazna-mlada...
Odpovědět
Profilova fotka
Jaky mate nazor na kulate stoly?
Odpovědět
Profilova fotka
jelikož jsem jeden před nedávnem vystěhovala, tak negativní. vyžaduje spoustu místa, ale na vaše karetní dýchanky by se hodil..ale já už bych ho nechtěla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky nejsem o jeho prakticnosti presvedcena. Dekuju :) Kamaradka ty zidle proda jenom se stolem (cele za polovicni cenu), ale tak holt smula :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hele, tak jestli ta cena je dosti slušná, tak stůl pak prodáš, kočule mluvila o kulatém, neházej flintu do pšenice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nj, ale vzit na to tech x tisic ted... Teda on by to problem nebyl, ale manza brbla i tak dost, ze soucasne zidle jsou dobry atd. Dobry jo, ale uz se nehodi, ze |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ach, jak já ti rozumím, taky jsem zvědavá co mě mužík řekne, že chci koupit další židle/křesílka :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ty jsou luxusni, snad klapnou! :) U tehlech koupi je nejhorsi, ze jim clovek musi udelat v byte misto. A kam prijdou ty veci? Masivu je skoda se zbavit, s mymi vykyvy je jeste mozne, ze se budu chtit vratit k necemu minulemu... Potrebovala bych soukromi sklad |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, co se na tom aukru stalo? =-) Bylo tam tolik veci a ted kdyz si rozkliknu nejakou kategorii, tak vyleze jenom par stranek, uplny zlomek oproti drivejsku =-) To nejak zvysovali provizi ci co?
Odpovědět
Profilova fotka
to já takové skladiště mám, ale strejda dělá všude voliery, tak nevím kam to přemístím =-) sklep není nafukovací :-. Já teď taky čučím na aukro, ale výraznou změnu nevidím =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nechapu. Ted uz je to ok... Asi jsem cvok :) Coz o to, sklad mam taky - u rodicu v garazi, ale mama uz dela cistky taky a chce tam udrzovat nejaky udrzovatelny stav :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neco pro Saru :) http://shopy.aukro.cz/item761725623_v...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?