Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item796738211_bil... :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji... na tu jsem Ti posílala odkaz na mail .. =-)
Odpovědět
fakt? ono mi totiž polovina mejlů na pracovní nechodí.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ještě malinký kousek v albu ..
Odpovědět
Profilova fotka
Na ten uz jsem koukala. Z te fotky to zatim vypada dost stisnene, ale jednotlive kousky jsou proste trida :)
Odpovědět
Profilova fotka
To je jediný problém.. prostory nenafouknu .. |-| Ale není to tak zlé, jak to vypadá .. |-| ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pokud jdou dvere skrine uplne otevrit, tak neni co resit, ne? :)) Maja mi dava! Posle mi ukolebavku na dobrou noc, usina tam miminko a ja z toho ted musim rvat... takovy mimusenko malisky tam... |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ty fakt jako brečíš?! =-) Vždyť to je hezký a u nás funguje, já jsem ti chtěla pomoct :-D Ale máš pravdu, Jurina to taky rozněžňuje. Já si ji taky pustím a jdu spáti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z ni uplne na hadry ti povim :-D Po ni teda asi jenom tak neusnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
až jí budeš zpívat asi po stý, tak ti to nepřijde ;-) Dobrou... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
En, ano .. jde a ještě je tam rezerva na průchod.. :-D
Odpovědět
skříň je úžo x-)
Odpovědět
Článek se načítá
čau holky, hlasim se po delsi dobe..mela jsem nejakou mega depku, no snad bude lepe :-( ..poctive jsem vas docetla a jdu mrknout do alb ;-)
Odpovědět
supeeeeeeeeeeeer, vsechno..loznice nadhera, novy album jofielky taktez,jdu jeste na blog :-D
Odpovědět
a ne že tam dojdete a nenecháte komentář :-D
Odpovědět
Hezkou nedeli vsem, po vcerejsim narocnem dnu na baracku jsem zvladla dat do alba par fotek nalezenych starych kousku, kouknete :-)
Odpovědět
ahoj kami..poklady hezky...me se libi nejvic poklad mikeš :-D x-)
Odpovědět
kami, uplne tu skrin viidim na bilo, sklo a za nim bily porculáán x-)
Odpovědět
Mikes je pritulny kocourek, zda se, ze jsme ho dostali s barackem jako bonus... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo tu je? Nikdo tu nejni? Jo? Ne?
Odpovědět

Odpovědět
Profilova fotka
Vyfotila jsem tu polici.. stahnu a ukazu, ale fotka nic moc..
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá nazdar výletu .. už jsme tady už jsme tu ..
Odpovědět
já taky, byli jsme v Baumaxu, Hornbachu, Kik a jsme zase o pal litru lehčí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, a co jste poridili? Vzdyt to nemuzete mit kam dat :))
Odpovědět
dárek za 1500,- ale to tu psat nemuzu, nevim kdo to cte, tak kdyztak do ip. ,.. z odzdob vsude vladnou plastaky ale sehnala jsem perickovou kulicku tak z te mam radost.. no a barvu, stetce, valecek.. chystam se na ty pichacky a jeste jeden nedotrenej vesak
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky udělala radost .. stůl a židle, tác, hrnky, misku, květináče, kytky, utěrky, svíčky a leksvik desky na šicááááák a další voloviny :) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No pani! Tady uz ma kazdy vanoce, koukam! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, mam teda polici v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, jo .. hlavně ty deskyyyyyy !!!! Už se tááák těším x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?