Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
ja si z reklamy pamatuju jen zvuky ale tenhle bych odříkala dokonale, proč? ( a teda hlásím, že mi v práci bylo ble ble a ještě pořád je tak doma ležím s pc v posteli )
Odpovědět
řikej ;-)
Odpovědět
ten stul je super..cena je docela ok..ty zidle me k tomu sice moc nesedej,ale podrucky jsou fakt dobry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty potvory maji ty nastolce jenom jako dekorace 8-( http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP...
Odpovědět
Fragrances by D&G .. :-D ,, nova kolekce vůní, ted bezi ta čtverka? vůní od známých osobností, nevím kterou hledáš ty ale jsou to parfemy DG tak to bude na youtube ;-)
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ted tu chodil nejakej obchodak, udelal mi sahodlouhou prednasku, ze se tenhle parfem prodaval ve Francii za 3 tis., ted ho bude mit Tesco za 1500, strikl na me vzorky (smrdim jak stetka :-N ) a ze prej kdyz mu odpovim spravne na otazku, dostanu darek, a ze me radi mezi dvacet stastnych, co od nej dostanou pozornost atd. Takze mi vyskladal na ruce tri krabicky se vsema tema parfemama, ze za 600 jsou moje. Mne to smrdi a nemam prachy, tak jsem usetrila :-D Ale zajimalo by me, jestli to je jako fakt original nebo podvodnici delaji najezdy na duverive cechacky, kteri po velke sleve koupi cokoliv :-N Ale zas kdyby to byl uplny brak, tak tim asi jeste porad nepachnu... Da se to smejt? :-N
Odpovědět
to je podvod, tohle delaj bezne :-D nejen doma ale i v obchodnich centrech :-p
Odpovědět
jezis me zas tuhle na ulici zstavili nejaky mladici a prodavali nejaky vune ze ve francii se budou prodavat kole 100 EUR a presne za kdyz jim odpovim na nejakou stupidni otazku typu kolik je 2+2(uz nevim co presne to bylo)mam 3 parfemy za 600 kc. Nasmrdeli me tim, delalo se mi z toho soufl, hnus fialovej. ALe tohle to nebylo, byla to nejaka radoby neznama francouzska znacka a proda se to v hypernove tusim. Doma jsem to drhla..pak jsem zjistila ze jednu jsem dostala od budoucitchyne a vonim tim obcas na hajzliku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
en a bylo to od D&G? Prijde me to uplne stejny, ale to co ukazovali me bylo neco neznamyho
Odpovědět
Profilova fotka
En, u mě s tím byli taky.. někdy v létě .. :-D :-D :-D Já takové lidi hned vyhazuju,.. byli neodbytní. Smrdělo to hrozně a otázka byla.. jak dlouho tady u nás funguje Kaufland.. nebo tak nějak.. s tolerancí 2 roky... jsem něco plácla.. a šup .. prej vyhráváte to.. tak jsem jim řekla, že děkuji.. ale že výhru si můžou nechat .. a ať tím zkusí oblbovat jinde :-D Já tohle nesnáším ..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hned jsem klidnejsi :-D Jak si hned zase zandal zklamane penezenku, tak nadejne jsem vypadala... :-D :-D Co nesnasim jsou historky tipu - ted pred vama jsem to rikal pani, ta byla uplne nadsena, koupila si dve sady a pak za mnou jeste vybehla a koupila si treti! :-D (chudak, uz mu sbiva jenom 17 lidi, ktere muze oblazit touhle slevickou :-N )
Odpovědět
cha, beztak to je to samy Obli zatim moc nesiju zadny vytvory, jsem levota sama..ale snad jendnou... :-)
Odpovědět
Hele a me borec ukazoval co ma penez v penezence, jako stus litru, ze jako jak super se to prodava...to mel asi prachy z nejaky stolni hry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koc, ja ty znacky neznam, takze nevim, ale evidentne to byla uplne stejna strategie! Tenhle se ohanel Tescem, mela jsem odpovedet, jak dlouho je Tescu na ceskem trhu, jestli 5 nebo 13 let. Hehe, tak to uz jsme tady tri, to je mazec :-N Jde videt, ze jim to sype :-(
Odpovědět
jako to je stopro to samy..myslim ze jedna byla panska a 2 damsky..Ja prave ty parfemy docela znam a tohle byla nejaka kravina, doma se kouknu na zachod a dam vam vedet tu supr trupr francouzskou delikatni znacku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tady taky dve damsky a jedna panska :) Pry maji z druhe strany krabicky cenu a webovky, by me zajimalo, co na tech webovkach je, ale ja tam tu adresu nevidela :-N Jedna damska vune byla jako pro romanticky a jedna pro aktivistky :-D Obe jsou sladky jak cukr, ale ma to sve vyhody, nemam na nic sladkeho uz absolutne chut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ted koukám na stránky prodejny francouzského nábytku. NÁDHERA! Jo a v Tchibu se mi líbí ta povlečení. Já bych nakupovala jak malá! Bohužel u nás nic takového neni, no... jinak máte hezký zážitky s parfémama :-D Neodolala bych. Mně ted furt volá Telefonica a něco nabízej... dokonce prej i... v rámci znojemského kraje máme pro vás jako stálého zákazníka super nabídku... v rámci znojemského kraje? Já bydlím od Znojma minimálně 400 kiláků. Už mi jdou na nervy jak furt telefonujou. Jinak Obla ten preřinák je krásnej. Budeš ho nějak natírat, upravovat nebo ho necháš tak?
Odpovědět
Profilova fotka
Ene, ted koukám v Tchibu na ten skleněný podnos... škoda no :(
Odpovědět
jo tak to je ono, jedna pro romaticky a druha pro dracice..presne obe sladky jako hov... z nutrie :-D Ted jen jestli me to na zachode voni romanticky ci opacne :-D Ale ja uz ani na tom zachode ji snad nepouzivam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
škoda, u nás nikdo takové parfémy nenabízí... :-( :-D :-D
Odpovědět
mam oba, damsky jeden jeste v celofanu :-D potrebujes neco na WC jo :-D,rada to ho poslu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D děkuju moc!!
Odpovědět
Profilova fotka
sem naštěstí taky nikdo nechodí!
Odpovědět
Profilova fotka
heledte já zkoušela e-shop na interierdelarte od Zenab a nějak mi to nejde. Nebo jsem to blbě pochopila? Jo Kočule, adresu posílám do IP... ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ten eshop nejde, musis jedine kouknout do katalogu a pak tam napsat mail.
Odpovědět
fajn :-D ...e-shop se mi taky nejak nezobrazil, ale je tam to super kostickovy kreslo, to je fakt moje gusto, a k tomu ty puntikovy zavesy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to křesílko je príma a vůbec tam bych si vybrala. Jeden kousek lepší než druhej... ale s tim e-shopem je to blbý, na ten katalog prdim. To mě neba.
Odpovědět
jako,, blba,, krabicka koukam stoji 500,--to nechci videt ty ceny :-( ale vybrala bych si tez
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?