Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
aha jo to nadobi se jmenuje wesco a ted uz chci znacku silit :-p jeje drhnuti mam rada ja skoro furt uklizim |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Diiik, to je vonco x-) Na silit jsem koukala vcera a to me moc neuchvatilo... ta bezova je proste nej 8-)
Odpovědět
co je na tech hrnich specialniho?? Zlate Ingenio co mam doma :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam doma ikeu, tak me nech slintat a snit :-D (mmch nasla jsi tu zidli? :)))
Odpovědět
prave ze u nas ten silit je i v te bezove a maji lepsi slozeni ale jsou drazsi no... ene kupujes je v nemecku?
Odpovědět
Profilova fotka
Nekupuju, snim :-D Zatim to vypada, ze bychom se stehovali jeste pred Vanoci :-x
Odpovědět
na polskem aukru je ta sama ale ne original za 2t
Odpovědět
Profilova fotka
Pujdes do ni? Na Polaky bacha (jako na aukru), my uz u nich naleteli a neda se to reklamovat :-(
Odpovědět
aha takze je nekupujes? ja myslela ze uz jo...
Odpovědět
Profilova fotka
To asi jen tak nehrozi.. treba jednou vyhrajeme ve sportce :-D
Odpovědět
ja je tez jeste nemam takze v klidu :-D ale jak rikam ja chci uz ty sility mam je ted koupit mati uz vidim jak se tahnu s hrncemi do ceska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já nevím, kterej .. nebo oba..? http://www.bellarose.cz/dekorace/drev... http://www.bellarose.cz/dekorace/drev...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zalezi na co.. ten puleny je zvlastni, i kdyz uz mi tam prijdou moc ta srdicka.. tak asi mensi :)
Odpovědět
Profilova fotka
A já Vám nevim.. já asi vezmu oba .. na co taky ještě nevím.. ale určitě na kokotinky.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz si zas maluju jak a co zaridim, to urco dopadne zas hruzne a nikam se stehovat nebudem :)
Odpovědět
hmmm ja bych brala jenom ten druhy protoze ten prvni se mi nelibi je presladly
Odpovědět
ene, já ti dám bacha na poláky! =-) ]-( :-D a, já bych si asi kopii nekupovala, takže si počkám až bude v akci originál b, nejde reklamovat ani v čechách natožpak v polsku, pokud to tam mají uvedeno, jinak to samo jde c, pokud bych si ji vyzvedávala, tak osobně u prodejce ve Varšavě a tím se vyhla problémům, cestu tam mám každý týden a zadarmo, tím bych předešla jakýmkoli problémům
Odpovědět
Profilova fotka
hele, jofi, a tobě stačí jedna? :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
A kam by ostatni dala? :-D Hele, to das thonetku na mraz? :-D Docela bych si na tu zidli rada sedla, jestli je i pohodlna, kdyz uz je tak mastna :)) S Polakama jsem radeji pridala zavorku :-D U nas slo o to, ze si tam manza neco objednaval, jeste se ujistoval, ze je to skutecne ono.. a prislo mu neco uplne jineho, presne to co nechtel. Prodejce to nepriznal a aukro podvodnika odmitlo resit s tim, ze je to polak a ty maji polske smlouvy, tudiz s tim z cech nic neudelaji :-p
Odpovědět
no jednu ted k pc a jak bude domeček tak 6 k jídelnímu stolu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tomu snad ani neverim, ze by jsi nenamixovala ruzne zidle a mela radsi vsude "uniformu" :)
Odpovědět
:-D uz mas vydrhnutej kvartyr?
Odpovědět
jojojo, uniforma u jídelního stolu! Však i silnostěnné talíře budou po šesti každej druh, už mi porostla sbírka :-D
Odpovědět
:-D o kolik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se mas :) No nemam, drepim tady, ze jo :-N KDyz s tim deckem je to tak silene demotivujici...
Odpovědět
Ale fakt si myslim, ze kdyz je to v byte kterej chces udat uklizeny, srovnany, postele ustalany atd.ze to dela strasne moc..nekdy se divim co ty lidi ktery prodavaj v realitkach fotej za hnusnej bordel,v kuchyni bordel,jidlo, rozhazeny postele, vsude na kupe hadry, veci atd.to me odrazuje. Ale chapu ze s malou to je tezky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, uklizeny to tu taky chci mi, jenom zvednout ten zadek |-| Uz jenom proto, ze je to mama s velkou holkou a miminem. Kdyz se tu nebudou valet veci, hned to bude lepsi dojem, ze se sem v poho vejdou :))
Odpovědět
hlubokych mam 5, plytkych 4 ;-)
Odpovědět
jo, fakt pak staci i porovnat, casaky, knizky ,hracky, urovnat gauc, postraky, postele, v kuchyni mit vsecko co de zastrkany a pak to pusobi utulneji a prostorneji..pak si kazdy predstavi, jak by mu tam bylo hezky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to budu muset dite vystrelit do vesmiru, abych mohla mit urovnane knizky a gauc :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?