Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
toho oleje tam nesmíš dát litr! Samozřejmě, že ogrilovanej je lepší, ale spraženej rychlovka na troše oleje špatnej neni. A s těma lasagnema vynikající. V itálii jsem se toho mohla užrat :-D :-p Vo jaký cedulky tu jde? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vo ty v albu Jof? :)
Odpovědět
o ty GOD JUL :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lamu si dneska hlavu cely den a nevymyslela jsem vubec nic |-|
Odpovědět
a já jo, já si lámala hlavu, kam s komodama a obě jsem dnes udala :-) jednu si odvezou v neděli, jednu v týdnu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde ty porad beres ty veci na ksefty? :))
Odpovědět
no já mám ty dvě anebody v bříze a potřebovala jsem se jich zbavit, už mi tu v pokoji vadí a budu kupovat tu jednu skříň.. pax.. tak ať má holka prostor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem se podivat na nejake obklady, nic moc jsem nevykoukala. Jenom me zaujal jeden odstin zlute prijemne smrncnuty studenou sedivou.. pak mi to osvetlil nazev - provence imperial yellow :-D Na netu to ale nehledejte, je to tam vsechno hnedy :-N
Odpovědět
základ je podlaha, ta bude jaká?
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim :-N Nekde se musime podivat na korek. Rada bych korek, protoze je teply, ze by se po nem mohly plazit deti a chodit bosy. Vidim, co je to ted za boje, aby si Anezka vzala backurky :-| Jina varianta me nenapadla..
Odpovědět
Profilova fotka
A naopak si myslim, ze kdyz nemam poradne rozmyslenou zadnou podlahu, muzu zacit i jinde, ta uz se pak nejaka vybere..... Treba ty dvere, ty byvaji problem. Teda hlavne muj nejvetsi problem je, ze nemam ujasneny poradny styl, v jakem to chci. Na vkusneho kockopsa nemam moc bunky a na nevkus sklouzavam celkem snadno :-(
Odpovědět
podlaha je zaklad, ja nevedet jakou mit podlahu, nekoupim ani hrnek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ta se nejak poresi vzdycky :)) V te jsou desitky az stovky vzoru a druhu... dveri je nejmin :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ne :)) tak nejakou podlahu doporuc. Mam vyhlidly takovy sedivy korek, co moc nevypada jako korek :)) Normalni bych mit nemohla (..pokud by to nemusel byt ustupek :-( ). Koberec bych si taky jeste vybrat dokazala, ale to je zas hrozne k detem, po dalsim bych ho musela vyhodit a uz vidim, jak manza stehuje vsechen nabytek ven a zase zpatky... A vsechno ostatni uz je studeny :( Marmoleum hnusny a drahy... Nebo jsem neco vynechala? :-N
Odpovědět
ja jsem na korek alergicka, takze ten ti neporadim..
Odpovědět
Profilova fotka
A co tedy radis? :)
Odpovědět
En a co ten novilon? zavrhla jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jo, ten je taky studenej...
Odpovědět
ten tlusti je jakoby teplesi, ale zas drazsi...Nechala jsem si poslat vzorky a ten tlustej byl prijemnej...
Odpovědět
Profilova fotka
Ten normalni vychazi tak 600 Kc/m, ze jo, i kdyz v nejake sirce x metru..
Odpovědět
maj 3 typy ja..nevim uz prene kolik vychazej...
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvilku se pojedeme podivat do Nemecka, tam by korek meli mit. Toz to snad rozseknem, jestli joo nebo nee..
Odpovědět
toz pak deee vedeeet
Odpovědět
prkna dřevěný :-D jinak jsme dojeli z ikea se skříni a komodkou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jakou komodkou? Ta byla taky v planu? :-D My se jeste nevyhrabali ven, delam obed :-(
Odpovědět
nebyla, je to takova ta klasik bila trisuplikova a neni to aneboda ani aspelund
Odpovědět
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
A az to poskladate, bude konecne fotka?? ;-)
Odpovědět
nikdy :-D :-D :-D
Odpovědět
drevena by asi stala nemaly penize ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?