Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
cena je stejná, takže zdroj neprozradím :-D ale drahá si myslím docela je, kdyz ve stejne kvalite koupis obyc za 39,- do Bydlení se přihlas, juchůů, bude sranda :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale urcite tam maji i jine pekne veci. Ty je chces mit sama z cele republiky, priznej se, potforo :)))
Odpovědět
uterka paradni...i ty ostatni jsou hezky..ale nejparadnejsi je konvice s jof :-D
Odpovědět
no právě ani ne :-(
Odpovědět
ale jo,ta sipecka je dokonala:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer .. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uaaaaaa. Manza pred chvilkou dovezl cisty bily potah na gauc z cistirny., hned jsem ho potahla. Clovek se jenom otoci a Anezka uz na nem nalezla s miskou spenatu :-S :-S Nastesti jsem si vsimla vcas, potah zazracne prezil bez ujmy :-N Je to mazec. Jen co nam zbyvaji ani ne dva tydny do stehovani, tak se fretky nauci otvirat skrine na chodbe, Anezka chodi bosa a zacina se opet pocuravat na koberec, dneska tam vyklopila sklenicku kefiru... to je ponekud zatezkavaci zkouska na nervy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My o víkendu budeme malovat obýváku tu jednu stěnu .. a sjedeme snad pro příborník.. a pokud to joooo zvládneme.. tak uděláme i ten šícák - stolek.. ;-) Taky musím vyklidit skříň na chodbě (o bože !!!) a "knihovnu" v obýváku.. To bude legrace.. už se nemůžu dočkat 8-(
Odpovědět
en a bydlete jdete rovnou tam, nebo az po reko? Obli a vy zvelebujete vas puvodni ci to je nejaky novy byt?
Odpovědět
Profilova fotka
Az po hrube rekonstrukci. Velmi hrube :) U nasich uz mame vyklizeny bytecek, takova garzonka bez kuchyne :)) Celkem se tesim.. Aspon napecu cukrovi a snad stihnu i nejake sici resty.
Odpovědět
tak to jooo :-)
Odpovědět
a já teď donatírala druhý stoleček ze tří a jsem načuchaná barvy uplně mega :-o :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kam ty ty stolky das? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, jak se dela, ze se ti zobrazi fotky na uvodu? Pridala jsem dve a to tam nemuze v zivote nikdo najit =-)
Odpovědět
kam ty na ty pokaldy chodis a zas to urcite bylo za kilo ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno .. dnes toho mám moře.. Koc, zvelebujeme (obměňujeme) to našestávající.. ale plánujeme domeček ;-) Momentálně v době krize ale musíme počkat .. jelikož musíme prodat náš byt a momentálně tady prodej bytů celkem stojí .. :-S
Odpovědět
Jasny, jasny |-| ...uz se tesim na fota.... :-D
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/bazar/livi... nepoperte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koc, zdaleka ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D pamatuju doby kdy jsem pod těmato potvorama utírala prach, a že jich bylo o hódně víc :-S Máma byla až úchylná, všichni věděli, že sbírá slony...tak jí dělali radost. Pak pochopila, že je to jen na ten prach a dala to do tomboly...někdo měl jistě radost :-D
Odpovědět
me to prijde fakt hnusny.............bleble enine, jeste jsi nenaznacila obraz tve reko? To je tajo nebo co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jak vy to vlastně máte s prací.....že pořád něco děláte i během dne...to jste všechny doma??????? Teda nepočítám mamky na mateřských!!!!
Odpovědět
A co jako delame behem dne :-D
Odpovědět
jo a en, co tim jako myslis : zdaleka ne(jako zdaleka ne tolik?100kc :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
jelikož by jste to asi, tu na nové střeše, nenašly, tak se musím pochválit sama :-D maličkosti pro Karolku x-) http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Odpovědět
x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/o...
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, Karolínka bude mít radost :-)
Odpovědět
hezkyyy a ektorpika uvidime? jojojo! Malej to je smudla roztomilej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No .. ono šlo hlavně o fotku malýho .. ;-) A to okolo .. to je les za domem.. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?