Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Obli, budete kupovat pribornik leksvik ten se sklem,nebo ten nizsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Oba jsou se sklem.. ten vyšší ;-) ale ten nižší časem nevylučuji .. každopádně do většího .. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kočul...no že natíráte stolečky, chodíte nakupovat, tvoříte....... x-)
Odpovědět
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... ten neni se sklem, takze ten ne.
Odpovědět
saru, podle me vsichni co nejsou na matersky pracujou,sima chodi do skoly...doma asi nikdo neni ne??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak je to za námi... 3,70 a 52 cm - jmenuje se Adrian a jsme moc štastní rodiče. Nemůžu se maličkýho nabažit x-) Jinak co nového u vás? Přestavby, kreace, nové výtvory? Tak pilně tvořte a pracujte a já se tu občas mihnu... :-p :-)
Odpovědět
mony x-) x-) x-) super, dnes jsem na tebe myslela, jestli uz to mas za sebou....Veeelikanskaaa gratulace ke chlapeckovi,at jste zdravy a baz se ho baz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jupííííííí, další střecháček je mezi námi. Gratulujííííí novopečeným rodičům x-) x-) x-) Mony to vypadá, že sis odskočila odrodit ...to už jste i doma? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
hurrrrá!!!! teda.....gratulace!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony .. obrovská gratulace !!! Kus chlapa.. jen co je pravda :-) Hodně štěstí a zdraví do života .. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je hrozný s těma fotkama tady ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nekonečné inspiro .. http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Článek se načítá
mony gratulace obrovskáááá !!!! :-) :-) :-) x-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oblí, co jé? paní si taky pořídila kousek lesa :-D Ale je odvážná, já bych se bála, že by to někomu spadlo za krk :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Maji .. možná Tarzan s Čitou =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
...to je tak do terárka ne???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koc, jo, zdaleka ne stovku :-D
Odpovědět
mony obrovska gratulace x-) holky mate to krasny tady same novinky ja se balim a jedu na vikend pryc...se tu mrknu pres vikend :-p
Odpovědět
en, ja vim :-D a kolik teda stovaku? ten pribor je super...To budes mit jako predlohu :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Predloha by to byla hezka :) Ale kreslit to stejne neumim :-D Vidlicka a lzice staly asi 15 Kc, svicen pade :)
Odpovědět
No to si delas kozicky :-D tomu rikam kauf..od vas z hrabaku??? x-) se mate, tam mit takovyho dedulu... Ale umis...ja ti verim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jakyho dedulu? :-D :-D To je chlap tak ve veku moji mamy :-D
Odpovědět
tak sorac :-N chlapka no...jsi mu rikala nekdy dedek, ne? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neee, snad nee :-N Jenom ze by si tam mel uklidit :-D Jsem zklamana :( Dneska mely prijit papiry z realitky a nic :-(
Odpovědět
neboj sa...my se museli pripominat xkrat kdyz jsme kupovali pozemek, ptz jsou holt obcas krapet neschopny lidi ;-) a kdy nastinis obraz reko :-D jsem desne zvedavaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Az ho budu sama vedet :-N Ale to nebudu asi nikdy :-|
Odpovědět
uz urco vis :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt ne.. zatim vime jenom obklady a i to se manza tvari, jakoze nevi jeste jiste.. kuchyn taky nevim, protoze nemam rozmery.. o podlaze vim taky prd stejny jako pred tydnem... furt tapu.
Odpovědět
a já se vrátila z divadla.. a zkontrolovala nátěr a je to dobrý! Zítra snad první fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ja se zas hroutim z podlah |-| To nemuzu v zivote vybrat dobre :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?