Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
a jeste jednou dekujuuu za prani, zensky :-)
Odpovědět
jee koc gratuluju k narozkam, no ja na to tez nejsem o nic lepe, 12.12 svatek pak vanoce a 9.1 narozky no o nicem ale uz vim co dostanu predem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy jste všichni takhle kolem Váno...to je sranda! :-D
Odpovědět
saru, se mas, takovy pekny datumy narizenin a svatku...ouplne to vidim na najakou grilovacku na zahrade u vas na chaloupce...znamy, rodina, kocky psi a dalsi zvirena x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, presne tohle tem potvoram v lete desne zavidime oba s manzou :-D Hele ta moderni doba nema chybu! Sousedka o patro vys z nemocnice vola memu muzi do prace do Ceske Lipy, on mi napise na icq a ja dobehnu o patro vys rict sousedovi, at si zapne mobil :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele s vama neni zadna sranda, nikdo si mimo jof nepisete, co prave delate do pasu :-D
Odpovědět
no tak parada, ze jsi ji nasla...kde jsi ji nasla :-D
Odpovědět
uz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vidis, to mas z toho zehleni, proste mas dneska jenom sedet a nic nedelat :-D Nasla jsem ji tak poruznu po netu, hlavne mi udelala moji rekapitulaci kamaradka a zjistila jsem, ze vlastne mam vsechno a hroutim se uplne zbytecne :-D
Odpovědět
ja jeste nezacala, uz to ani asi nedopadne :-| a co jsem ti rikala posledni dva dny?! vsecko, vsecinko mas :-)Tak doufam, ze ta kamaradka jsem byla ja :-D :-D :-D, uka mi nejakou x-) chci taky..to dansky dneska ,co jsi davala bylo tez pekne-prirodni
Odpovědět
Profilova fotka
Kočul, taky se přidávám s gratulací. Vše nééééjjjj!!!!! :-) Jinak já se furt neorientuju ted v té nové verzi... Jo, Obla krásná dekorace v kuchyni. Já ted nic moc nestíhám, takže letošní vánoční dekorace bude asi nuda :-S
Odpovědět
kuju mony. :-) mas deko v postylce 8-) nejrasnejsi x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krasny katalogy.. http://www.sia-homefashion.com/sia/ca... http://shop.kare-design.cz/download/s...
Odpovědět
Profilova fotka
Juj, Chalupa bude dneska asi husta.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se zkusila připojit přes ivysílání tady v práci...a nic...padá mi to..o čem to je?
Odpovědět
to bylo hezke a to modrou moc nemusim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Saru, to si rozhodne pust doma z netu, je to v archivu. Venkovska kuchyn z domacich zbytku :) Fakt to prokouklo jak blazen x-)
Odpovědět
en a co kuchyne, zustavas verna??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me tam ted nalomili... :-D
Odpovědět
prca???
Odpovědět
Profilova fotka
No, castecne :-D
Odpovědět
bude stat&nejaky repas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A uz dost, rekla jsem, ze tu nic rikat nebudu :))
Odpovědět
;-( a kde jinde nez prave tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Musis se mit taky na co tesit :-D
Odpovědět
jooo, tak to jooo, to ja sem natesena...ale chci vedet z ceho cerpas...kdyby me to nahodou taky cekalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem se tam dostala...panečku...to je paráda.......opravdu...tahle ženská je neskutečná!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem čučela na dnešní chalupu. Super kuchyňka! Ta ženská má neuvěřitelný ruce a nápady.
Odpovědět
Kocul, gratulieren ! ( a ja nejsem vanocni, ja jsem breznatko :)
Odpovědět
Profilova fotka
březňátko jako moje maminka.....no v tom případě teď už chápu tvou pořádkumilovnost, čistotu a cit pro věc! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?