Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Saru, tak povidej, prehanej!
Odpovědět
Profilova fotka
no moje mamka je taková....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
]-( Babo! :-D
Odpovědět
kuju jofi :-D
Odpovědět
ja mam cit pro vec =-) ? Jak se to pozna? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ze zatimco ja tu trapcim, tak ty konas :-D :-D
Odpovědět
to se nepozna :-D
Odpovědět
ale kazdopadne jof, zkousim delat dle tebe seznamy, jako co potrebuju udelat atd...a zatim... celkem funguje...desne me pak bavi to odskrtavat..to je dusevni zuzo :-D
Odpovědět
jojo, u mne je dulezity to odskrkavat centrovkou fixou , to je pak jasny, ze to je hotovy a zaroven to po sobe jeste clovek precte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dítě konečně spí, tak jdu shlédnout tu Chalupu, když o ní tak básníte :-D Si představte, že moje 87-letá babička kupuje na Aukru :-D , právě jsem pro ni vyhrála ve dvou aukcích 11 panenek :-o :-D, které si vybrala. (potřebuje jen dvě, aby na ně ušila kroj) ene, story o sousedech dobrý :-D :-D , jen jim řekni, že si budou muset pomalu odvykat, že tam věčně nebudete :-D
Odpovědět
kdyby jste nevěděly, co chlapům na Vánoce ( dědovi, tchánovi, bráchovi,.. ) - předplatné ponožek http://eshop.cerne-ponozky.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
To je hustyyy :-D :-D Asi vyuziju, ty bambusky se tam celkem vyplati :))) Prave delam jeziska, zabalila jsem vsechny "darky" pro vsechny, kdo mi dal adresu. Mno ale vanocni baleni necekejte |-|
Odpovědět
Článek se načítá
tyyjo, no ja zatim cekam na adresu od Simonecky ... ja ted koupila dalsiho jeziska.. CK trenyrky, parada :) jinak už mám vše, jen tchýňáčci si rozmýšlejí, co že vlastně chtějí, jen ví, že něco chtějí, ale nechtějí, abychom jim koupili co chceme, ale co chtejí oni :-D
Odpovědět
Ja nemam nic :-N ani Ň :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno.. Včera jsem měla hodinu.. pak si vzal Ondráška manžel.. jeli ještě plavčit a já k babí. Dostala jsem rámečky a břidlicovou tabulku x-) Zlatíčko moje.. No a dnes mě čeká úklid toho bordelu okolo .. a pak jdeme na večerní promítání pohádek x-) Jinak já jsem únor - ryba Manžel 30.11. - svátek i narozeniny - střelec My little 24.10. - narozen na datum narození mého dědečka - štír
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko, neboj já taky nic nemám, ...teda kromě záložky do knížky pro babočku od pindruše a starou knižku básní od Wolkera - ale to jsou jen prkotinky.. ale pro ty nejbližší ani prd :-| My jsme Váhy, Střelec a Kozoroh. ( a jestli dobře čtete všechny příspěvky, tak víte kdo je kdo :-D )
Odpovědět
ano vime ;-) Ty zalozky jsem taky chtela...jak dlouho trvalo dodani?
Odpovědět
a ja mam doma kozoruzka :-D
Odpovědět
ja jsem rybička a mám doma rybičku jen o pár dní :) já holt ráda ty vodní znamení, ale do vody mne nedostanete :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kozorohů (3) a střelců( 4) je u nás nejvíc..takže okolo Vánoc :-S Záložka byla do týdne ;-) Jestli chceš něco objednávat přes internet do Vánoc...měla bys začít...já vyrazím do ulic :-D
Odpovědět
Ja vim...asi taky vyrazim do ulic, ale u me to vypada az tak v puli prAsince :-D ...musim to jeste nejak poresit,ale asi to nebudu nejak hrotit...ja mam napady az v terenu :-D
Odpovědět
ja mam rada vodu...juuu, more, plavat....hmmmhmmm a mam je rada i na taliri :-D (ale neboj jof) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co se nemá bát? ...jíš je pomalu, co? :-D :-D
Odpovědět
a ted vsechny varite co??? :-D ja uz mam skoro vse koupila jsem celkem 6 trenyrek od CK umite si predstavit tu palku za ne zaplacenych :-S utratila jsem strasne moc penez a to jeste nemam vsechno nevim co koupit svagrove mam pro ni svicku a tu samou mam i pro mati. jenze je to jen svicka sice stala 500,- ale nejde to videt takze pro mati mam k tomu sportovni bundu ale pro ni nic... :-| a musim udelat cedulky na vanocni darky a jeste sehnat bilo zlaty balici papir :-x jinak znacka sia homefashion je jedna z mych oblibenych maji tam nadherne veci, mati si tam davala vazat kvetiny do bytu x-)
Odpovědět
Ne, ze ji nesnim, kdyz je ta rybicka :-D
Odpovědět
neumime si predstavit tu palku za ne zaplacenych :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nove Tchibo http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP...
Odpovědět
koukalas na mail? :-N
Odpovědět
tak si to vypocti cca jedny stoji 9 stovek... jdeme na prochajdu krmit kacky dneska tu je nadherne
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna pisu.. teda to je paskvil...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?