Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je hrozny! Cim dyl na me z titulku koukaji ty ruzickove hrnecky, tim vic je zavidim :-D :-D
Odpovědět
je jich jen šest a za 36kč, není co závidět :-p :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to me ani omylem neprekvapuje :))
Odpovědět
:-D :-D já když v obchodě utrácím nehorázně, tak alespoň na aukru výhodně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, to mam asi opacne :))
Odpovědět
tak jsem dala na blog jak si představuju ubrousky na Štěrovečerní papání :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, jake byly trhy? :) Chci jit s Anezkou od peti na rozsveceni stromecku, ale nedelam si iluze, ze to bude nejaky zazrak :)
Odpovědět
byly fajn, krom milionu lidí.. mám fotky, tak se snad dostanu k tomu, dat je na net :-)
Odpovědět
tak jestli tu dneska nikdo nediskutuje proto, že jsem chtěla vidět adventní věnce tak beru zpět, vraťte seeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ho jeste neudelala :-x A manza mi prave zdrhnul, takze uz asi ani neudelam...
Odpovědět
já dnes měla docela free den, tak jsem všechny dárky protřídila, roztřídila, zabalila, označila jmenovkama a už je má ježíšek schovaný :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Opet zavidim :) Ja dneska misto baleni darku stihla jenom jeden udelat pro manzu a zjistila jsem, ze mi chybi jeste jeden ramecek - kupovala jsem je v patek :-| Takze nemam ani vsechny darky, ani zadny zabaleny. Testo jsem taky nezadelala, venec neudelala, adventni kalendar taky nemam.. Advent jak vysity.
Odpovědět
Profilova fotka
A tak jo, tak mame nafoceno :) Fotky nejak v prubehu vecera...
Odpovědět
ahojte holky :) jak se mate? no ja se vratila vcera vecer z berlina tyjooo tam je nadherne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo .. já myslela, kolik toho nebudu mít za víkend na dočítání a tady se nic nedělo.. :-o =-) :-o ?!? Dnes mají O. svátek.. a drahý ke všemu i narozeniny.. takže poklízím.. resp. snažím se.. a musím připravovat pohoštění a tak všechno okolo.. Trochu press, stres.. ale odeslala jsem dopis Ježíškovi.. tak mám dobrou náladu :D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... jof...adventní venec mám.....večer vyfotim ;-) U nás se rozsvěcuje strom až v pátek...... ...ale zato jsem včera pekla perníčky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta je....! http://www.aukro.cz/item827954122_doz...
Odpovědět
Profilova fotka
Saru .. to teda jooooo !!!! x-)
Odpovědět
tyyyyyyyyjo, mám chuť na kakao !
Odpovědět
Profilova fotka
Mam napeceny pernicky, vytreno (coz jsem mela mit uz vcera), exmoudrak prisel k sobe, Anezka vypadala u vykrajovani na spani, ale jeste nespi a ja mirne zacinam lezt po zdi..
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, přidala jsem do alba mísu, kterou mi přinesl taťka, ale mě se nehodí, byla používána jako květináč a mě je líto ji vyhodit, tak kdyby jste ji chtěli, písněte si o ni.
Odpovědět
Ahoj, jdu Vás pozdravit, nebyla jsem tu tak předlouho, že už jsem "cizinec". ;-) Advent mě zase schvátil dekorační, zútulňovací a trochu kýčkovou horečkou, tak se tu asi občas vyskytnu :-) . Ene, na perníčky se chystáme zítra. Ene, musím se asi dost obrnit, co? Vykrajovala Nýzka? Jinak přeji všem příjemné předvánoční časy!
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, obrnit :) Dala jsem ji hrudku testa, tak se pokousela ho valet a vykrajovala si x vykrajovatek na sebe :)
Odpovědět
Profilova fotka
http://terena.cz/index.php?thread=732930
Odpovědět
žjůva, jdu si dat kakavíčko ;-) ...a perníček by nebyl x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pernicek ti posilam.. pecene fretky, mohou byt? :-D
Odpovědět
kuji ;-) ...jako ve tvaru ano :-D :-D :-D jakou maji polevu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim zadnou |-| Prisla mi pusa k sobe a musela jsem to vzdat. Taky nejak sbiram odvahu to zdobit s Anezkou nebo vecer bez ni. S ni to dopadne tak, ze veskerou polevu slize, coz neni zrovna zadouci po vsech strankach :-N
Odpovědět
uděláš druhou a ona bude mít oobr radost, já to na Vánocích milovala nejvíc ( a asi proto ted vypadam tak jak vypadam :-D )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?