Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Vidis, to je pekny :) Jdes do toho?
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, jaky je rozdil mezi smrckem a jedlickou? Pry budeme mit jedlicku, ale nevim, jestli ji chci? :-N =-)
Odpovědět
jedlicka je paradni, neopada a krasna a ikea ma paradni nabidku se stromky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Z ikea ne, tak zle na tom snad nejsme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi bych mela jit spat |-|
Odpovědět
my vzdy meli smrcek, borovice se mi nelibi..Ted mame kavkazskou jedli(nevim proc je teda kavkazska, kdyz vypada jako ceska:-). Jo en, napsala jsem si jezuchovi o ten ,, pribor,,tak treba :-N ... Ikea po Vanocich vrati tusim 300 Kc za stary stromek, tam kupovany, ze jo?
Odpovědět
jojo, jedli koupis za petistovku, tri stovky ti po vanocich vrati ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky moc nemusím borovici, připadá mi taková "neupravená". Dnes nakoupím konečně nějaké dárečky pro Karolku...doufám, vím pro co jdu, tak snad to budou mít!!! :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Srotovne na stromecky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo jof.....taky jsem na to koukala...to je super akce...a zabráněj pohazování stromků všude možně! bezva nápad! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mam napeceno a ozdobeno 6 druhu cukrovi, u nasich pak udelam pred Vanoci max. jeste nejake nepecene a smitec :-) Prave jsem dodelala i pracovni resty a ted se muzu opet naplno venovat uklizeni, baleni a vymysleni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) ene...ty teda jedeš! já mám jen perníky, linecký a marcipánový vosí hnízda.....nevim zda zvládnu ještě něco.....jsem furt do večera v pr.... :-D Ale nejaký ty koule...bych ještě mohla.... uka prníčky!!!! Taky nafotim a ukážu! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mame prepsaaanooo x-) x-) Safra, to je ale blbej pocit byt behem minuty v byte, co nam nepatri :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pernicky radsi ne, ja mam dost hybridy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nekecej!!!!! :-D ...a gartuluju k přepsání.......ty parazite v cizim bytě!!!!! :-D
Odpovědět
já mám perníčky, světlé linecké, kakaové linecké, kokosky a nafoukané zázvorky s dutinkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prej parazite :-D :-D :-D Sem to dopracovala.. jdu neco delat.. treba uklidit tu kuchyn, co je jak po vybuchu |-|
Odpovědět
ahojte vidim ze pecete pecete, ja teda nepecu ja zase peru asi mam moc hader ale za tyden uz 5.pracka 8-( mnam linecke a rohlicky skoda jen ze to doma nepeceme ani nemam na to recepty :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sim...recepty najdeš všude na netu....neni to nijak obtížný...já to moc nejim...ale celkem mě to baví dělat, když je čas----taková fajn předvánoční nálada... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé jof....zázvorky...to si mě navnadila...ty teda můžu...to je fakt...ale nikdy jsem je nezkoušela
Odpovědět
no zázvorková je jenom formička :-D jsem si to tak pojmenovala.. je to takové to těsto, jak se vevnitr udela bublina a obali se to horke v cukru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja zazvorky snad ani nikdy nemela =-) V ramci zdelavani zasob tu mam furu kokosu a jeden zloutek. Nemate recepty, kam by se tohle davalo?
Odpovědět
Profilova fotka
aha Jof..... :-D já myslím klasické zázvorky....vozili jsme je ze slovenska...byly tááák dobrý! Zkusim najít recept na netu...
Odpovědět
prave ze u nas to nikdo neji a ja snim jeden dva kousky a vic uz taky nemusim :-p ja na sladke nejsem vubec ja jsem ovocova a omackova:)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.webkoktejl.cz/recepty/vano...
Odpovědět
kokosky.. 200g cukru, 2 lzice masla, 2 vejce, 250g kokosu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No kokosky uz mam hotove, delam ze sesti bilku.. Prave jsem myslela nejake cukrovi, kam se pridava kokos, treba misto orisku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Genialni svicinek :-D Anezka hned zacala volat zfouknout! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz uz si tu tak hezky povidam sama se sebou :-x Nechystate se nektera na workshop k Maline? Bych sla hned |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, tak pokracuju dal :)) Jof, maji zlevneny ten podnos, i kdyz porad asi ne podle predstav http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?